Any Video Converter Free Türkçe İndir – Ücretsiz harika bir video dönüştürme programı

Any Video Converter Free 100’den fazla farklı video formatları destekleyen Windows ve Mac için ücretsiz ve Türkçe video dönüştürme programı.

Bilgisayarınızda olan AVI, MP4, FLV ve diğerleri gibi en yaygın video dağıtım biçimleri arasında değiştirme yapma imkanı sağlar. Özellikle günümüzde en çok ihtiyaç duyulan programlardan birisidir. Akıllı telefon, medya oynatıcı veya tablet gibi mobil cihazlarda videoları izlemek istiyorsanız bu ücretsiz video dönüştürücü kullanışlıdır.

AVC, kafa karıştırıcı seçeneklerle kullanımı zorlaştırmadan ve rahatsız etmeden video dönüşümünün en önemli özelliklerini kapsar. Her şey mantıklı bir şekilde organize edilir ve dosyalarınız anlarda dönüştürülür.

Any Video Converter Free – Ücretsiz video dönüştürücü

Any Video Converter Free indir

Any Video Converter Free inanılmaz bir indirme ve dönüştürme araç seti sunan çok kapsamlı bir programdır. Gerçekten bu özelliklere sahip bir programın ücretsiz olması şaşırtıcıdır. Video dosyalarını disklerden alabilir, Vimeo, Facebook, Dailymotion ve diğer video sitelerden indirebilir, filtreler ve efektler uygulayabilir, daha sonra bunları neredeyse herhangi bir formatta DVD’ye kaydedebilir veya yazabilirsiniz.

Videolar indirilebilir ve toplu halde dönüştürülebilir ve basit dönüşümler yalnızca birkaç tıklama ile tamamlanabilir.

Any Video Converter Free istediğiniz şekilde kullanmakta özgürsünüz, ancak yükleyiciyi çalıştırdığınızda, ByteFence adlı bir güvenlik programı sunar ve varsayılan arama motorunuzu Yahoo’ya değiştirmeniz önerilir. Bunu önlemeyi tercih ederseniz, ‘Kurulumu özelleştirmek için burayı tıklayın’ seçeneğini belirtin ve kutunun işaretini kaldırın.

Yalnızca telif hakkı alanındaysa veya telif hakkı sahibinin iznine sahip videoları indirmeyi unutmayın.

Video indirebilirsiniz

Yazılım, popüler video sitelerinden videolar indirmek isteyen herkes için de kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey, videonun URL’sini yapıştırmak ve bir video biçimi seçmektir. Artık gerisi programa kalmıştır.

Any Video Converter Free 100’den fazla web siteden videolar indirebilir ve bunları istediğiniz biçime dönüştürebilir. Video indirmek ve video dönüştürmek için ayrı programlar yüklemeye gerek kalmadan, tek bir programla bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Video kliplerden ses dosyalarını çıkarma

Müziğinizi çevrimiçi videolardan almak isterseniz, çevrimiçi video kliplerden ses dosyalarını çıkarmak için bir özellik taşır. Müzik dosyasını, MP3, Apple Lossless Audio, WMA ve diğerleri gibi desteklenen çeşitli ses biçimlerinde kaydedebilirsiniz.

Video indirme ve dönüştürmenin yanı sıra kendi video DVD’lerinizi oluşturmak için de bu programı kullanabilirsiniz. Sadece yazdırmak istediğiniz videoları seçin ve doğru DVD formatına dönüştürecek, sonra da sizin için diske yazacaktır.

Any Video Converter Free indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Any Video Converter Free ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Pek çok özelliklere sahiptir ve kısa zamanda videoları indirip dönüştüren açık ve temiz bir arayüze sahiptir. Temel dönüşümler için bir giriş seçeneği (disk, dosya veya URL) seçin ve istediğiniz klibi seçin, bir çıkış cihazı seçin ve biçimlendirin ve ardından ‘Şimdi dönüştür’ seçeneğini tıklayın. Çıktı seçenekleri menüsü çok etkileyicidir ve hem ses hem de video formatlarını içerir.

Daha fazla özelleştirme seçeneği istiyorsanız, yüklenen her videonun yanında bir kırpma düğmesi, çekimleri önizleme, başlangıç ve bitiş noktalarını belirlemenize olanak tanıyan bir mini oynatıcı açar.

Sihirli değnek aracı, videoyu kırpma, filigran ekleme ve filtreler uygulama olanağı sağlar. BU özellikleri tek tek videolara veya tüm videolara toplu olarak işleyebilirsiniz. Ayrıca, çerçeve hızı, örnekleme hızı ve codec bileşenleri de dahil olmak üzere video ve ses seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz.

Any Video Converter Free premium sürümü, DRM korumasını kaldırma ve akış video kaydetme özelliği dahil olmak üzere ekstra bazı araçlar içerir, ancak ücretsiz sürümü süperdir ve çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Any Video Converter Free Türkçe indir

Any Video Converter Free ücretsiz ve Türkçe video dönüştürücü Windows ve Mac sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Any Video Converter Free sürümü indirin.

Windows için Any Video Converter Free indir (49MB)

Mac OS X için Any Video Converter Free indir (41MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir