AOMEI OneKey Recovery Free ile Tam Sistem Yedekleme ve Geri Yükleme

AOMEI OneKey Recovery Free, sabit sürücünüzde özel olarak belirlenmiş bir bölüme eksiksiz bir sistem yedeklemesi oluşturmanıza olanak tanır. Yedeği oluşturduktan sonra yedeklenen herhangi bir bölümü geri yüklemek için PC’nin önyüklemesinde F11 tuşuna basabilirsiniz.

Bozuk sistem dosyaları, kötü amaçlı yazılım enfeksiyonu, fidye yazılım veya başka sorun olsa bile  Windows’u çalışma koşullarına geri getirilmesinin garantili bir yoludur. Tüm sisteminizin yedek kopyasını oluşturduğundan, kişisel belgeleriniz ve yüklü programlar ve tüm güncellemeler gibi tüm dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Programın ücretsiz sürümünün bazı sınırlamaları vardır, ancak kişisel kullanım için yeterlidir. Bununla birlikte, ofis veya sunucu kullanımı için böyle bir koruma istiyorsanız, OneKey Recovery’in diğer ücretli sürümleri vardır. Yazılımın arayüzü çok basittir. Yedek oluşturmak ve diğer yedeklerden geri yüklemek için düğmeler vardır.

AOMEI OneKey Recovery Free ile sistem yedekleme ve geri yükleme

AOMEI OneKey Recovery Free tam bir sistem yedeklemesi almak ve olası herhangi bir durumda tekrar geri yüklemek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Gün geçmiyor ki, bilgisayarda sorun olmasın veya İnternet’ten bilgisayara zararlı yazılımlar yüklenmesin. Aklınıza gelebilecek tüm sorunları çözmek için iyi bir yol sağlar.

AOMEI OneKey Recovery ücretsiz sürümde yedeklemeyi yalnızca sabit diskinizdeki özel olarak belirlenmiş bir bölüme oluşturabilirsiniz. Ücretli sürümlerde, harici bir sabit sürücü gibi diğer konumları seçme imkanınız vardır. Bu özel bölüm mevcut bölümleri yeniden boyutlandırarak oluşturulur, bu nedenle sabit diskinizde bulunan en büyük kapasite bölümünü seçmelisiniz.

Yedekleme ayarlarında, disk alanından kazanmak için yedekleme verilerini sıkıştırmayı seçebilirsiniz. Varsayılan olarak, normal sıkıştırma kullanır, ancak işlemi hızlandırmak için yedeklemeleri sıkıştırmamayı veya disk alanı kullanımını en üst düzeye çıkarmak için maksimum sıkıştırma düzeyini kullanmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, yedeklemelerinizi şifreyle de koruyabilirsiniz, ancak yedeklemeler kendi bilgisayarınızda özel bir bölüme kurulduğundan, kullanıcıların birçoğuna göre bunları şifre ile koruma sebebi olmuyor.

Devam ederken, program özel bir kurtarma bölümü oluşturacak, bilgisayarınızı yeniden başlatıp sistem yedeklemesine devam edecektir. Bu, ne kadar veri işleneceğine ve veri sıkıştırma kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak, tamamlanması birkaç dakika sürebilir.

Yedekleme bittikten sonra sisteminiz yeniden başlayacaktır. Artık önyüklemede birkaç saniye “AOMEI OneKey Recovery için F11 tuşuna basın” komut istemini görebilirsiniz. Bu mesajın ayarlarını program ayarlarından özelleştirebilirsiniz. Ayrıa önyükleme tuşunu F11’den A’ya değiştirebilir ve bu mesajın gösterileceği süreyi ayarlayabilirsiniz.

AOMEI OneKey Recovery Free, Windows PC’nizin daima çalışmaya devam etmesini sağlar. Veri bozulması, kötü amaçlı yazılım enfeksiyonu veya başka şeyler gibi sorunlarla karşılaştığında bile, her şeyi yalnızca bir tuşa basarak çalışma durumuna geri yükleyebilirsiniz.

AOMEI OneKey Recovery Free indir

AOMEI OneKey Recovery ücretsiz sistem yedekleme ve geri yükleme programı Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için AOMEI OneKey Recovery Free indir (18 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir