Artpip: Her gün sanatsal duvar kağıdı sağlayan program

Artpip, günün özellikli görüntüsünü otomatik olarak indirip gösteren ve masaüstü arka planı olarak ayarlayan ücretsiz bir duvar kağıdı programıdır. Windows ve Mac işletim sisteminin masaüstü duvar kağıdını günde bir kez güzel sanatlar tablosuna dönüştürür.

Uygulamanın ücretsiz sürümü kullanım açısından oldukça açıktır. Uygulamayı Windows bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra – Mac sürümünü test etmedim – her gün yeni bir güzel sanatlar duvar kağıdı indirecek.

Program kendiliğinden Windows’la başlamak üzere kendini ayarlar, ancak manuel olarak veya yalnızca ara sıra çalıştırmayı tercih ederseniz seçenekleri kapatabilirsiniz.

Artpip

Program arayüzü yalnızca birkaç seçeneğe sahiptir. Ressam, başlık ve oluşturulduğu yıl ile ilgili bilgileri de içeren aktif güzel sanatlar duvar kağıdını arayüzde görüntüler.

Sanat eserlerini favori listenizden alabilir ve bu sanat eserlerinin reprodüksiyon baskılarını alışveriş sepeti sembolü üzerine tıklayarak sipariş edebilirsiniz. Bu, artpip web sitesinde farklı baskı seçeneklerini vurgulayan bir sayfa açar. Örneğin, çerçeveli poster veya tuval.

Program arayüzündeki koleksiyon bağlantısına tıkladığınızda seçim işlemi üzerinde bazı kontroller alırsınız. Varsayılan seçenek özellikli olarak ayarlanmıştır. Bu otomatiktir ve günün özellikli görüntüsünü otomatik olarak indirip gösterecek ve masaüstü arka planı haline getirecektir.

İlgilendiğiniz güzel sanat dönemlerini seçmek veya seçimi kaldırmak için özel öğeye geçebilirsiniz. Sayfadaki bazı denetimler yalnızca bir Artpip Pro lisansı satın aldığınızda kullanılabilir. Bu, duvar kâğıtlarının hangi aralıklarla değiştirileceği ve fotoğraf duvar kağıtlarının etkinleştirilmesi için geçerlidir.

Öte yandan Güzel Sanatlar kontrol edilebilir. Örneğin yalnızca 1890 sonrası resimle ilgileniyorsanız, diğer dört zaman dilimini (Pre 1700, 1700-1800, 1800-1850 ve 1850-1890) devre dışı bırakabilirsiniz.

Güzel sanatların görüntüsünü masaüstünde özelleştirmek için ikinci seçenek, Pro kullanıcılarıyla sınırlıdır.

Güzel sanatlar veya fotoğrafçılıktan hoşlanıyorsanız Artpip’i sevebilirsiniz. İnceleme süreci muhtemelen Artpip’in en heyecan verici şeyidir, çünkü güzel duvar kağıtlarını ve fotoğraf duvar kağıtlarını İnternet’teki çeşitli kaynaklardan uygulamak için manuel olarak indirebilirsiniz.

Artpip indir

Artpip ücretsiz sanatsal masaüstü duvar kağıtları sağlayan ücretsiz program Windows ve Mac sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantılarından sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows için Artpip indir (62MB)

Mac OS X için Artpip indir (50MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir