AS SSD Benchmark İndir – SSD sürücü hızını test etme programı

AS SSD Benchmark, SSD sürücünüzün ne kadar hızlı olduğunu test etmek için ücretsiz SSD performans testi programı.

Benchmark, ölçme, test etme veya karşılaştırma anlamında kullanılmaktadır. Özelliklerde bilgisayarlarda donanım performansını test etmek için Benchmark test programları vardır. AS SSD Benchmark, SSD sürücüsünün hızını ölçmek, performansını test etmek için kullanabileceğiniz basit bir araçtır.

Ücretsiz SSD test etme programı

AS SSD Benchmark, SSD sürücüsünü test etmek ve karşılaştırmak için yardımcı olacaktır. Yeni güncellemesine Windows 10 desteği eklenmiştir.

AS SSD Benchmark ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Program açıldıktan sonra, test etmek istediğiniz SSD sürücüsünü seçin ve testi başlatın. Program, SSD sürücüsünün okuma ve yazma hızını çeşitli şekillerde test eder. Test işleminden sonra bir puan verilir. Puanınızı kıyaslamak istiyorsanız, araçlar menüsünden ek dosya kopyalama ve sıkıştırma ile ilgili karşılaştırma yapılabilir.

Test sonuçlarını karşılaştırmak için İnternet’te forum sayfalarına bir göz atabilir, yada başkalarıyla paylaşmak için bir XML dosyası olarak veya PNG görüntü dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Diğer sistemlerdeki SSD sürücüler ile aldığınız test sonuçlarını karşılaştırmak isterseniz, programın indirme dosyasını bir USB flash diske aktarabilirsiniz. Program taşınabilir olduğu için kurulum yapmadan doğrudan çalıştırma imkanı sağlar. Tek yapmanız gereken; USB sürücüyü bir SSD ile uygun bir PC’ye takmak, karşılaştırma ölçütlerini çalıştırmak ve sonuçları daha sonra analiz etmek için USB diske kaydetmektir.

AS SSD Benchmark indir

AS SSD Benchmark, SSD sürücü hızını ve performansını test etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz program tüm Windows sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Windows için AS SSD Benchmark indir (260 KB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir