Audio Channel: Chrome ses kontrol ve ekolayzır uzantısı

Audio Channel, Google Chrome web tarayıcısı için web tarayıcısında ses kayıttan yürütme üzerinde daha iyi kontrol olanağı sağlayan ücretsiz ekolayzır uzantısıdır.

Web’de ses veya video içeriği oynatıyorsanız, ses çalma işleminin servisler arasında ve hatta aynı servisteki ortamlar arasında bile farklılık gösterebileceğini fark etmiş olabilirsiniz. Bazı videolar çok yüksek veya çok sessiz olabilir, diğerleri yüksek sesle ve sessiz parçalarla olabilir veya oynatılan reklam gerçek videodan daha yüksek olabilir.

İşletim sistemleri ses düzeyini kontrol etme seçenekleri ile birlikte gelir, ancak daha dengeleyici benzeri kontrol istiyorsanız, bunun için üçüncü parti programlar yüklemeniz gerekir.

Audio Channel ses denetimi ve ekolayzır uzantısı

Audio Channel indir

Audio Channel, tarayıcı üzerinde daha iyi ses denetimi sağlayan ücretsiz bir Chrome uzantısıdır. Bu uzantı, diğerlerinde olduğu gibi tarayıcının ana araç çubuğuna bir simge ekler. Üzerine tıkladığınızda, ses ve diğer sesle ilgili ayarları denetlemek için kullanabileceğiniz arayüz açılır.

Ses seviyesini artırma

Güç düğmesini kullanarak uzantıyı tamamen kapatabilir ve kaydırıcıyı kullanarak ses düzeyini değiştirebilirsiniz. Uzantı, maksimum ses seviyesini arttırmayı destekler. Ses seviyesini maksimuma ayarlayarak sessiz videoları daha yüksek sesle izleyebilirsiniz.

Ekolayzır

Audio Channel, seçilen araç için değerleri özelleştirmek için Sınırlayıcı, Ekolayzır, Pitch, Reverb ve Koro denetimlerini üstte ve bu kaydırıcıların altında listeler. Sınırlayıcı, Eşik, Saldırı, Salım, Oran üzerinde kontrol sağlar.

Audio Channel indir

Tüm işlevler kaydırıcılarla kontrol edilir ve efekt hemen sese uygulanır.

Ses Kanalının ilginç bir özelliği, ön ayarlarını kaydetme ve kullanma becerisidir. Uzantı, örneğin bas veya klasik, elektronik veya sesli yükseltici artırmak için bir çok ön ayarla birlikte geliyor.

Özelleştirmelerinizi önceden ayarlanmış olarak kaydedebilir, böylece istediğiniz zaman bunları kolayca yükleyebilirsiniz. Audio Channel’ın sunduğu son seçenek stereo ve mono geçiş.

Sonuç olarak;

Audio Channel, Google Chrome web tarayıcısında sesli oynatma üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlayan güçlü bir uzantıdır. Ses çalma kontrolü sağlar ve tarayıcıda her ses çaldığınızda denetimleri özelleştirmek zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğunuzda bir tıklama ile yükleyebileceğiniz ön ayarları destekler.

Chrome için Audio Channel uzantısı indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir