Avast Free Antivirus Türkçe İndir

Avast Free Antivirus dünyadaki 220 milyondan fazla PC, Mac ve Android sistemlerinde kullanılmakta olan, piyasadaki en popüler virüs koruma ve İnternet güvenlik programlarından biridir.

İnternet güvenlik programları, yalnızca çeşitli işletim sistemlerinin bilgi taşıdığı ve depolandığı şeklindeki değişikliklerden değil, aynı zamanda kötü amaçlı yazılımların ve diğer siber tehditlerin paralel olarak evrimi yüzünden gelişmeye devam ediyor. Avast! uzun zamandır kullanım kolaylığı, gerçek zamanlı izleme kapasitesi ve sürekli tehdit tanımı güncellenmesi ile biliniyor.

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, Windows ve Mac bilgisayarlarda ve Android telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz Türkçe dil desteği sunan başarılı bir antivirüs ve İnternet güvenlik uygulamasıdır.

Güvenlik konusunda yaptığı yenilikler ile gerçekten başarılı bir uygulamadır. En son sürümleri parola yönetimi ve bilgisayarı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle dolu olarak gelmektedir. Güzel, sezgisel bir arayüzü ile, gelişmiş uygulama koruması, çok sayıda güvenlik ürününü eş zamanlı olarak çalıştırmak için yeni bir pasif mod ve oyunseverler için faydalı araçlar eklenmiştir.

Arayüzden tek tıklamayla parolalardan ev ağı güvenliğine kadar her şeyi kontrol etme özelliği eklenmiştir. Yeni otomatik Oyun Modumuz tüm Windows ve Avast bildirimlerini askıya alır böylece oyununuz için maksimum işlem gücüne ve hıza sahip olursunuz.

Avast Free Antivirus indir

Kolay kurulum ve kullanım

Avast Free Antivirus indirin ve çalıştırın. Kolay bir kurulumun ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenlik ve performans sorunları için anında tarama yapar ve bulunan sorunları düzeltmeniz için yardımcı olacaktır.

İnternet’ten yüklemek istediğiniz dosyalar bilgisayara indirilmeden önce analiz edilir ve zararlı yazılım tespit edildiği an yüklemeyi iptal eder. Yani gerçek zamanlı koruma sağladığı için artık bilgisayara yüklemeye çalışacağınız dosyalar konusunda rahat olabilirsiniz.

Avast Free Antivirus indir

Çevrimiçi Tehdit Koruması

Bir virüs koruma programının kötü niyetli programlama kodunu web içeriğindeki içeriği ne olursa olsun tanıması zorunludur. Avast Free Antivirus yazılımı kullanıcılara PC’lerden, Mac’lerden ve mobil cihazlardan bu tür kötü amaçlı içeriği algılama ve kaldırma imkanı sunar.

Program yapılandırılabilir algılama, planlanan tarama ve e-postalar gibi gelen koda gömülmüş zararlı yazılımlara karşı koruma içerir. Programın daha gelişmiş sürümleri ücretsiz değil, ancak güvenli finansal işlemler ve otomatik yazılım güncellemeleri gibi ek koruma da içeriyor. Çoğu bilgisayar korsanı, PC sahiplerini şüphelenmeden eski tarayıcılar ve okuyucular kullanmaya dayandığından, son derece ilginçtir.

Avast Free Antivirus indir

Avast Free Antivirus ücretsiz antivirüs ve İnternet güvenlik programı için farklı yükleyiciler vardır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Avast Free Antivirus sürümleri indirin.

Windows için Avast Free Antivirus indir (7 MB)

Mac OS X için Avast Free Antivirus indir (10 MB)

Android için Avast Free Antivirus indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir