Avidemux İndir – Kullanımı kolay ücretsiz video düzenleme programı

Avidemux, kesim, filtreleme ve kodlama gibi çok basit görevler için kullanabileceğiniz Windows, Mac ve Linux sistemler için ücretsiz video düzenleme programıdır. Görevler, programın projelerini, iş sırasını ve komut dosyası kullanmayı kullanarak otomatik hale getirilebilirken, geniş bir dosya türünü destekler. Windows’da kullanışlı ve tamamen ücretsiz, bu küçük program ortalama programdan çok daha fazla düzenleme imkanı içeriyor. Basit görevler için kullanımı kolay ve daha karmaşık projeleri idare edebilen Avidemux, video düzenleme yazılımı konusunda güçlü bir seçimdir. Talimatların eksiksiz bir setini ve aktif bir forumu içeren komple bir araç, üzerinde olduğundan çok daha güçlü bir araçtır.

Avidemux, daha önce kendi görüntülerini kesip manipüle etmemiş olsanız bile, kullanımı kolay, ücretsiz bir video düzenleyicidir. Avidemux, hızlı düzenlemeler yapmak ve kesintiler yapmak için en iyisidir. Daha gelişmiş görevler için Lightworks veya HitFilm Express gibi, özel efektler ve geçişler seti sunan video düzenleyici programlardan faydalanabilirsiniz.

Avidemux – Ücretsiz video düzenleyici

Avidemux oldukça spartalı bir arayüze sahiptir. Pek çok video düzenleyicisinin aksine, video klipleri, görüntüleri ve ses dosyalarını içe aktarmak için merkezi bir havuz yoktur ve birden çok parçaya sahip zaman çizelgesi yoktur.

Avidemux İndir - Ücretsiz video düzenleme programı

Bununla birlikte, basit düzenlemeler için mükemmel bir programdır. Bir videonun kırpılması, videoyu fırçalamak, başlangıç ve bitiş işaretlerini ayarlamak kadar basittir. Ayrıca, videonun kesitlerini kesebilir, kopyalayabilir ve silebilirsiniz ve bir klibi başka birine iliştirebilirsiniz. Program ayrıca ters veya yan çekilen videoyu döndürmek için faydalı araçlar içermektedir.

Basit kullanıcı arayüzü

Kurulum üzerine kullanıcı arayüzü çok basit görünüyor, ancak bunun sizi aldatmasına izin vermeyin. Bir filmi kırmak ya da filtrelerle uğraşmak gibi temel özelliklerin yanı sıra, mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde düzenlemenizi sağlayan birçok bileşen bulunmaktadır. Wiki’nin yapabileceği her şeyin bir nedeni var. Basit düzenleme arıyorsanız, Hızlı başlangıç ​​kılavuzu başlangıçta başkan olmak isteyeceğiniz yerdir. Bununla birlikte, editörün yapabileceği her şeyi gerçekten okumak isterseniz iş listeleri, filtreler, çoklu iş parçacıkları ve analog yakalama içeren diğer 16 kılavuzdan birini inceleyin.

Yalnızca video veya sesin nasıl kaydedileceğini, nasıl kodlanacağını ve kendi filtrenizi nasıl yazacağınızı anlatan bir eğitim bölümü bulunur. RAW, MPEG-4 ve VP3 de dahil olmak üzere 20’den fazla farklı dosya formatını destekliyor; bu da inanılmaz derecede çok yönlü değil aynı zamanda son derece uyarlanabilir. Sürekli güncellemeler ve hata düzeltmeleri, programı geçerli medya standartları ve gereksinimleriyle güncel tutmaktadır. Değişiklikler sık ​​sık meydana gelse de, bu düzenin kendisinden çok fazla değişime uğradığı anlamına gelmez. Bu güncellemeler yalnızca hataları gidermek ve daha fazla işlevsellik eklemek için kullanılır (örneğin, daha iyi uyumluluk için özellikler ekleme).

Hemen belirgin olmasa da, ses parçalarını (dört adete kadar) seçebilir, her birini yapılandırabilir ve farklı hoparlör kurulumları için yeniden biçimlendirebilirsiniz. Avidemux’un Video menüsünü keşfederseniz çok iyi bir filtre seçeneği bulacaksınız.

Avidemux İndir - Ücretsiz video düzenleme programı

İster belirli parçaları keserek bir videoyu düzenlemek istiyorsanız veya hemen hemen her açıdan karışıklık yaratmak istiyorsanız Avidemux açık seçimdir. Oldukça tarihli ve basit bir kullanıcı arayüzü kullanan yeni kullanıcılar, daha gelişmiş kullanıcılar biraz daha ayrıntı odaklı alanlara erişmeyi seçebilirken, yeni kullanıcılar kolaylıkla kendi yollarını bulabilir. İnanılmaz derecede küçük dosya boyutuyla, daha meraklısı, daha renkli editörlerle kesinlikle bir yarışmacı yoktur; ancak etkileyici bir dizi özelliği sportif olarak etkilemek anlamına gelmez. Video düzenleme çalışmalarına başlamak ya da zaten hoşlanıyorsanız, Avidemux’ü indirin ve yolculuğunuza devam edin.

Bu etkileyici, ancak Avidemux’un en iyi özelliği, ses ve videonun nasıl kodlanacağı üzerinde size tam bir denetim olanağı sağlayan ihracat seçenekleri dizisidir. Avidemux araçlarının çoğundan farklı olarak, bu kesinlikle daha tecrübeli uzmanlar içindir ve onu ciddi kameramanlar ve yeni kullanıcılar için çok kullanışlı bir araç haline getirir.

Avidemux indir

Avidemux ücretsiz video düzenleyici Windows, Mac OS X ve Linux sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Avidemux sürümü indirin.

Windows 32Bit için Avidemux indir (25MB)

Windows 64Bit için Avidemux indir (20MB)

Mac OS X için Avidemux indir (29MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir