Betternet Free VPN: Anonim sörf yapmak için ücretsiz VPN programı

Betternet Free VPN, herhangi bir yerden anonim sörf yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz VPN programı. İnternet’e güvenli ve anonim bir bağlantı istiyorsanız, bunu yapmak için Betternet programını indirebilirsiniz. Windows, Mac OS X, Android ve iOS cihazlara indirebilir veya Chrome ve Firefox tarayıcı eklentisi olarak kullanabilirsiniz.

Betternet, izlenmeden İnternet’e bağlanmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, belirli web sitelerine her zaman IP adresleri kaydedilmeden bağlanmak isteyen veya Wi-Fi etkin noktalarını kullanırken uyguladığınız bir güvenlik önlemi almak isteyen kişiler için de idealdir. Bu özel program, geniş bir yelpazede farklı insanlar için idealdir ve bu, yapmak istediğiniz bir şeyse, günlük olarak kullanmanız için yeterince güvenlidir.

Betternet Free VPN

Betternet, anonim olarak gezinmek ve yasaklı sitelere giriş yapmak için oluşturulmuş bir programdır. İnternet gizliliğinin yanı sıra, özellikle ülkemizde sansürlenmiş veya engellenmiş sitelere giriş yapmaya yardımcı olacaktır.

Betternet Free VPN

Bu tarz programların çalışma mantığı hep merak edilmektedir. Kısaca açıklayacak olursam, İnternet ortamında kendi sistemleri üzerinde güvenli bir kanal oluşturmaktadır ve bu kanalı izlenmekten uzak tutmak için farklı bölgelerden farklı IP adresi üzerinden giriş yapıyor gibi göstermektedir. Bu sayede hem izlenmeyi engellemektedir hem de engelli sitelere erişmeyi mümkün kılmaktadır. Elbette, IP adresiniz gizleniyor diye pekte yasal olmayan işlere yeltenmenizi tavsiye etmem. Çünkü statik IP adresiniz bellidir.

İzlenmeden gezinin ve yasaklı sitelere giriş yapın

Hiç izlenmeden İnternet’te gezinmek isteyenlerin farklı nedenleri vardır. Bunun bir nedeni, belirli web sitelerini ziyaret etmek istemektedir; bu web sitelerini ziyaretçilerin mutlaka takip etmesini istemiyorlar. Ayrıca bir Wi-Fi hotspot kullanıyor olabilirsiniz ve bazen kendi IP adresiniz kaydedilirse bazen bir güvenlik sorunu olabilir. Betternet gibi farklı şekillerde geniş bir yelpazede yararlanabilecek bir program kullanarak anonim sörf yapmak genellikle iyi bir fikirdir.

Betternet ne için kullanılabilir?

Bu şaşırtıcı programı kullanan birçok kişi, kendi hayatlarında inanılmaz faydalı olduğunu buluyor. İzlenmeksizin İnternet’e göz atabilme, bu kadar çok kişinin her gün keyif aldığı bir şeydir. Güvenli ve kolay bir program kullanmak isteyince sörf yapmak için anonim bir yol olabilir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, bulunduğunuz bölge veya ülkede giriş yapmak istediğiniz web siteler engelli ise Betternet ile kolayca erişebilirsiniz. Bir çok açıdan kullanımı faydalı gözükmektedir. Ancak ben her zaman bu tarz programlara, uzak bir bakış açısı ile bakmak isterim. Sürekli kullanmanızı tavsiye etmem asla.

Betternet kullanmanın faydaları

Betternet gibi bir programı kullanmanın en büyük yararı, nerede olursanız olun anonim sörf yapabilmenizdir. Bir Wi-Fi hotspot kullanıyor olabilirsiniz ve bu programa erişebilirsiniz. Kendi yapmak istediğiniz bir şey varsa, bu belirli programı ev bilgisayarınızda bile kullanabileceksiniz. Program, bilgisayarınızda çok az yer kaplıyor, güvenli bir şekilde daha adsız bir şekilde sörf yapmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle pek çok kişi bu programı indirmiş ve sürekli web sitelerinin sahibi tarafından izlenen kendi benzersiz IP adresine sahip olmaksızın daha kolay gezinme iznine sahip olacak şekilde günlük olarak kullanmaktadır.

Betternet Free VPN indir

Betternet Free VPN ücretsiz programı Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X 10.11 ve üzeri sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Betternet sürümü indirin.

Windows için Betternet Free VPN indir (11MB)

Mac OS X için Betternet Free VPN indir (Mac App Store)

Android için Betternet Free VPN indir (Play Store)

iOS için Betternet Free VPN indir (Apple App Store)

Chrome için Betternet Free VPN indir (Eklenti)

Firefox için Betternet Free VPN indir (Eklenti)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir