Bir web sitenin hangi WordPress temasını kullandığını öğrenin

Bir web sitesinin teması her zaman çok önemlidir. WordPress kullanıcıları web siteleri için yeni bir tema arayışına girdiği zaman kolay kolay karar verememektedir. Bazen bir web siteyi ziyaret ettiğiniz zaman teması hoşunuza gidebilir. Kullanılan temayı öğrenmek isteyebilirsiniz. Görünürdeki temanın nereden elde edildiğini öğrenmek her zaman kolay değildir. Ancak basit bir web uygulaması bunu kolayca yapmaktadır.

Hangi WordPress teması kullanılmış

Bir web sitesi hangi WordPress temasını kullanıyor öğrenin

Bu web uygulamasını kullanmak Google’ı kullanmak kadar basittir.

What WordPress theme is that sitesini ziyaret edin.

Kontrol etmek istediğiniz web sitesinin URL’sini ortalanmış girdi alanına kopyalayın veya girin, büyüteç simgesini tıklayın veya site ismini yazdıktan sonra Enter’a basın.

Bir web sitesi hangi WordPress temasını kullanıyor öğrenin

Ardından, web uygulaması, merak ettiğiniz web sitesi verilerine genel bir bakış sağlar. Tüm web siteler için bilgi almanız mümkün değildir, çünkü bir çoğu WordPress teması kullanmamaktadır. Eğer girdiğiniz web sitesi WordPress teması kullanmıyorsa, herhangi bir bilgi görüntülemez. Her şeye rağmen, web sitenin hangi temayı kullandığını öğrenmek için “What WordPress Theme is That?” iyi bir başlangıç noktasıdır. Elbette, HTML ve CSS kaynak kodunda temanın adını bulabilir, ancak web uygulaması çok daha hızlıdır.

Sadece web sitenin hangi temayı kullandığını öğrenmeye yardımcı olmaz, ayrıca web sitede kullanılan eklentiler hakkında da bilgi verebilir. Örneğin arama kısmına indirucretsiz.com yazarak sitemiz hakkında genel bir bilgi edinebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir