BlueStacks Türkçe İndir – Android uygulama ve oyunları bilgisayarda çalıştırma

BlueStacks 3, Android emülatör de dediğimiz masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda Android uygulama ve oyunları çalıştırmak için kullanılan en popüler ücretsiz uygulamalardan biridir. BlueStacks Türkçe dil desteği mevcuttur. Yani BlueStacks arayüzü artık Türkçe desteği sunar.

Ödüllü BlueStacks, kullanıcıların en sevdikleri mobil uygulamalarını masaüstlerinde veya dizüstü bilgisayarlarında çalıştırmasına izin veren Windows ve Mac OS X için bir Android emülatörüdür. BlueStacks, 2012’de Tüketici Elektroniği Fuarı’nda En İyi Yazılım ve Yenilikçi Ödülün sahibi olmuştu.

BlueStacks, eski McAfee Baş Teknoloji Görevlisi Suman Saraf’ın kızı favori Android oyunlarını dizüstü bilgisayarında oynamak istediğinde İsviçre genelinde bir tren gezisi sonrasında 2009 yılında tasarlandı. BlueStacks’ın LayerCake çerçevesi derhal geliştirildi ve AMD ve Qualcomm gibi büyük teknoloji şirketleri tarafından mali destek aldı. BlueStacks’ı tamamlamak için 10 mühendisden oluşan iki kişilik bir ekip götürüldü. 2011’deki ilk alpha sunumundan bu yana 100’den fazla ülkede 12 milyondan fazla kişi BlueStacks’ı indirdi.

BlueStacks ile Android oyunları ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırın

BlueStacks arayüzü çok kullanıcı dostu ve aynı derecede kolay navigasyona sahiptir. BlueStacks kullanıcı özelliklerine tam olarak konfigüre edilebilir ve Cloud Connect özelliği, kullanıcıların Android cihazlarından BlueStacks’a ya da tersinden uygulamaları aktarmasına olanak tanır. En yeni beta sürümü ile tanıtılan yerleşik tam ekran düğmesi, kullanıcıların önceki görüntü sürümlerinde mümkün olduğu kadar tüm görüntüleme alanından yararlanmasını kolaylaştırıyor.

Kolay yükleme, kurulum ve kullanım

BlueStacks’ı yüklemek basit ancak bazı kullanıcılar yazılımın temiz bir kaldırma prosedürüyle gelmediğinden şikayetçidir. Özellikle, Twitter da dahil olmak üzere birçok uygulama BlueStacks’a önceden kurulmuş olarak gelir ve programın Google Play ve Amazon App Store’la tam entegrasyonu yoluyla yeni uygulamalar indirilebilir. Spotlight özelliği ile kullanıcılar ücretsiz olarak önceden seçilmiş yeni bir ücretli uygulama indirebilirler. BlueStacks, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur ve Haziran 2012’den beri çoğu ASUS PC’ye önceden yüklenmiştir.

BlueStacks indir
BlueStacks, masaüstü ve dizüstü bilgisayarda Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmak için ücretsiz ve Türkçe program.

Güncel sürümleri ile daha fazla uygulama desteği

BlueStacks 2017 ve 2018 sürümleri ile bilgisayar üzerinde Android çalıştırmayı daha üst düzey bir seviyeye taşımaktadır. Program, ilk zamanlarda çok az uygulama desteği içeriyordu. Ama şimdi, en popüler oyun ve uygulamalardan, en yeni ve en güncel uygulamalara kadar geniş çapta destek sunuyor.

Kesintisiz mobil entegrasyonu

BlueStacks 3, Qualcomm, AMD ve ASUS ile olan ortaklıklarına ek olarak, BlueStacks ve mobil cihazlar arasındaki entegrasyonu kesintisiz kılmak için Halfbrick Studios, Pulse ve COM2US gibi geliştiriciler ile yoğun bir şekilde çalışır.

Windows’un zor olması değil; Bazen geliştiriciler, Windows kullanıcılarını da desteklemeye ihtiyaç duymadan yeterli insana ulaştıklarını hissediyorlar. BlueStacks App Player bu sorunu çözüyor, Android’i herhangi bir donanım için yok olmaksızın isterseniz görmenizi sağlar ve geliştiriciler için de kullanışlı bir araçtır.

BlueStacks indir

BlueStacks App Player, Android uygulamalarını denemek için de gerçekten kullanışlı bir araçtır ve zaten bir Android cihazınız varsa, üzerinde zaten yüklü olan uygulamaları denetlemek için BlueStacks alabilirsiniz.

Karışık görünebilir, ancak BlueStacks kullanımı kolaydır. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra, bir mobil cihazda olduğu gibi Google Play Store’a erişin ve denemek istediğiniz uygulamaları yükleyin. Ayrıca, birkaç tıklamadan tasarruf etmek için ana ekrandaki en popüler uygulamalardan bazılarına hızlı bağlantılar var.

Bir dokunmatik ekranınız olmadığı sürece her şeyi fare ile kontrol edeceğinizi unutmayın; bu nedenle çoklu dokunuşlu el hareketleri sizin için kullanılamaz. Çoğu uygulamayla ilgili bir sorun değil, ancak bazı oyunları etkileyebilir.

BlueStacks 3 indir

BlueStacks 3 uygulaması ile daha yeni oyun ve uygulamalar sizi bekliyor. Daha öncede söylediğimiz gibi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Mac OS X sistemleri ile uyumludur. Aynı indirme bağlantısı ile hem Windows hem de Mac OS X üzerinde yükleme yapabilirsiniz.

Windows ve Mac için BlueStacks 3 indir (244MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir