Bluetooth Driver Installer İndir

Bluetooth Driver Installer, Windows bilgisayarınıza Bluetooth bağdaştırıcıları bağlayabilmeniz için kurulabilen ücretsiz bir yardımcı programdır. Dosya, bilgisayarınızdaki Bluetooth bağdaştırıcısının düzgün çalışmamasına neden olan dosyayı düzelten genel bir Microsoft sürücüsüdür.

Bluetooth Driver Installer, uygun donanıma sahip olan çoğu cihaz için kablosuz uyumluluk sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Bluetooth Driver Installer, USB ve dahili aygıtlar da dahil olmak üzere çoğu Bluetooth bağdaştırıcısı için çalışır. Bununla birlikte, yazılımın desteklemediği bazı bağdaştırıcılar vardır. Bu küçük ücretsiz yardımcı programını indirmeye karar vermeden önce yazılımın desteklediği aygıtların listesini kontrol edebilirsiniz. Bluetooth Driver Installer en son sürümü Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 için kullanılabilir. Ancak, diğer faktörlere bağlı olarak tüm bilgisayarlarda çalışmayabilir.

Bluetooth Driver Installer

Bluetooth sürücü yükleyicisini karşıdan yüklemek çok kolaydır ve bilgisayarınıza yüklendikten sonra kullanımı çok kolaydır.

Kurulumu nasıldır?

Öncelikle, Bluetooth adaptörüyle birlikte gelen sürücü yazılımından, bilgisayarınızdaki mevcut Bluetooth sürücü yazılımını kaldırın. Ardından, bilgisayarınızı yeniden başlatıp Windows sürücü için size sorduğunda iptal edin. Sonra BluetoothDriverInstaller.exe dosyasını çalıştırın ve kurulum sihirbazında verilen talimatlara uyun.

Program indirildikten sonra, Bluetooth aygıtlarınızı bağlamak için yükleyiciyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekir. Bununla birlikte, bir sürü Bluetooth uygulaması belirli Bluetooth sürücü yazılımı gerektirir ve birden fazla yüklü sürücü arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak için Bluetooth Stack Switcher yazılımını indirmeniz gerekebilir.

Bluetooth Driver Installer, sisteminizde herhangi bir değişiklik yapmadan önce bilgisayarınızda bir geri yükleme noktası da oluşturacaktır. Bu, bilgisayarınıza kurulduktan sonra Bluetooth Driver Installer herhangi bir sorun yaratırsa, bilgisayarınızı eski haline geri getirmenizi sağlayacaktır. Bilgisayarı önceki bir duruma geri yüklemek, bilgisayarınızdaki Windows Sistem Geri Yükleme özelliğine giderek yapılabilir.

Bluetooth Driver Installer, Windows bilgisayarınızda Bluetooth bağdaştırıcılarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız size yardımcı olabilir. Kurulumu kolay yazılım, yüklü olan sürücünüz çalışmıyorsa bile çalışır. Kurulum işlemi sırasında oluşabilecek her türlü sorundan bilgisayarınızı güvende tutmak için cihazlarınızı çalışır duruma getirebilecek. Yazılımın, sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmaması durumunda bilgisayarınızdan kolayca kaldırabilirsiniz.

Bluetooth Driver Installer indir

Bluetooth Driver Installer ücretsiz Bluetooth sürücü yazılımı Windows 32-bit ve 64-bit olmak üzere iki ayrı yükleyici içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Windows 32-Bit için Bluetooth Driver Installer indir (2 MB)

Windows 64-Bit için Bluetooth Driver Installer indir (3 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir