BSplayer Türkçe İndir – PC ve Android için ücretsiz medya oynatıcı

BSPlayer, video veya ses dosyalarını çalmak için kullanılabilen, tam özellikli bir medya oynatıcıdır. Bilgisayarınıza kolayca indirin, yükleyin ve otomatik olarak desteklenen dosya formatlarıyla ilişkilendirilir. BSPlayer kapsamlı dosya formatı desteği vardır ve online akış kaynaklarına bağlanma yeteneği sayesinde, İnternet üzerinde sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Uygun kontrol seçenekleri var

BSPlayer, uygun çalma için hem fare hem de klavye kontrollerine sahiptir. Fare arabirimdeki geleneksel menülerle kullanılabilir. Oynatma modları arasında değiştirme, video durdurma ve tam ekrana geçiş yapmayı kolaylaştıran klavye kısayolları da vardır. Yani anlayacağınız, programın özel bölümlerini veya diğer işaretleyicileri ayarlayarak oynatmayı kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, program üzerinde herhangi bir tıklama yapmadan medya dosyaları arasında geçiş yapabilir veya oynatmayı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Pek çok format ve codec desteği

BSPlayer bugün kullanılan en yaygın video ve ses biçimlerini desteklemektedir. Buna modern DVD kodlama da dahildir. Eğer, oynatmak istediğiniz video formatı desteklenmiyorsa, oynatma için gereken codec bileşenlerini otomatik olarak bulacak ve indirecektir. Bir video dosyası var ve oynatılmıyor gibi bir durum söz konusu değildir.

Görünümü özelleştirebilirsiniz

Günümüzde pek çok medya oynatıcı gibi, BSPlayer’ın görünümü birçok açıdan özelleştirilebilir. Skin sistemi ile, programın görünümünü iyileştiren önceden hazırlanmış skinleri indirme ve kullanma desteği vardır. Spor ekipleri, pop kültür simgeleri ve soyut kalıpları sergileyen kaplamalar mevcuttur.

TV ve radyo yayın seçenekleri

BSPlayer, canlı akış medyası için entegre bir işlevsellik içerir. Müzik dinlemek için İnternet radyo istasyonlarına bağlanabilirsiniz. Kurulumdan sonra radyo istasyonların bir listesi vardır. Bunlar, çevrimiçi TV istasyonlarının akışını da gerçekleştirebilir ancak bunlar oynatıcıya manuel olarak eklenmelidir. Bilgisayarınızdan canlı TV izlemek istiyorsanız, bu özellik çok kullanışlı olacaktır.

Video yakalama ve kayıt özellikleri

BSPlayer birkaç video yakalama ve kayıt özelliği içerir. Oynatılan bir videonun ekran görüntülerini yakalayabilir. Ayrıca, oynatılmakta olan video kliplerini de yakalayabilir ve daha sonra görüntülemek üzere ayrı bir dosyaya kaydedebilirsiniz. Yazılımın profesyonel sürümü, popüler çevrimiçi web siteleri de dahil olmak üzere neredeyse herhangi bir kaynaktan ses ve videoların kaydedilmesini sağlar.

BSplayer Free 2.71 indir

BSplayer ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcısı, Windows PC ve Android için uygun versiyonlar sağlar. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için BSplayer indir (10 MB)

Android için BSplayer indir (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir