Cafe ve Restoran Programları

Cafe ve restoran işletmecilerinin, iş yerindeki işleyişi en iyi şekilde koordineli bir şekilde yönetmelerini sağlayacak faydalı bir çok program mevcuttur. Bu programlar sayesinde, yanlış adisyon hesaplamalarını ortadan kaldıracak, daha fazla personel çalıştırmak zorunda kalmadan müşteri memnuniyetini de elde edebilirsiniz.

İnternette yaptığım araştırmalarda işinize yarayacak ücretsiz restoran programlarını bulmak biraz zor. Yasal olmayan bir şekilde programları da kullanmak istemiyorsanız, size tavsiyemiz aşağıda sıralayacağımız programlara bir göz atın. Bazı programların 30 günlük ücretsiz deneme sürümüleri de mevcuttur.

Ücretsiz Cafe ve Restoran Programı (PC ve Android)

SambaPOS – Ücretsiz ve Türkçe Restorasyon Programı

Cafe / Restoran Programları

Size uygun Cafe ve restoran programı seçmek için yardımcı olmaya çalışacağız. Bunun dışında, gerisi size kalmış. Programların indirme linkleri yerine, program üreticilerinin olduğu web sitelerin bağlantı linklerini paylaşıyorum. Hem güvenilirlik açısından hemde daha fazla bilgi bulmanız için bunu yapıyorum. Umarım, hazırladığım bu içerik sizlere yardımcı olur.

1. Adisyo

Program üreticileri, kendilerini böyle tanıyor: “Adisyo, cafe/restaurant operasyonlarınızı online olarak, herhangi bir cihaz üzerinden yönetebileceğiniz, bulut tabanlı POS sistemidir.”

Siparişleri kolayca yönetme: Cafe ve restoran sipariş işlemlerini kağıt kalem kullanmadan kolay ve hızlı bir şekilde yönetmeye imkan sağlamaktadır. İşletmenizdeki mevcut ürünleri ve masaları bu programa tanımlayın ve kullanmaya başlayın.

Abonelik sistemi: Bu programın diğerlerine kıyasla en büyük avantajlarından biridir. Adisyo programını kullanmak için yüksek fiyatlı bir lisans satın almanız gerekmez. Yıllık bakım ücreti diye hava parası da yok. Abonelik sistemi sunmaktadır ve bu sayede programı kullandıkça, yani ay ay ödersiniz.

Herhangi bir cihazdan kullanma: Belli bir cihaz kullanmanız gerekmez. İnternet olan herhangi bir cihazdan Adisyo’yu kullanabilirsiniz.

Adisyo programını denemek için 30 gün ücretsiz kullanım mevcuttur. Pek çok avantajı ve aylık abonelik fiyatlarını da görmek için programın sayfasını ziyaret edin.

Adisyo sayfasını ziyaret edin.

2. AybitPos

AybitPos restoran otomasyon programı kendisini şöyle tanıtmaktadır: “Restoran yönetiminde yaşanan karmaşaları ortadan kaldırmada yardımcınızdır”

İşletmenizdeki iş akışını daha düzenli bir şekilde yönetmek için kullanabileceğiniz bir diğer kaliteli restoran programlarından biridir. Tecrübe ve kalitenizi göstermenize yardımcı olacaktır.

AybitPos sayfasını ziyaret edin.

3. CRP

“Cafe Restoran POS otomasyon sistemleri” olarak kendilerini tanıtmaktadırlar. Sadece Cafe ve Restoran değil ayrıca bar ve beach içinde kullanılabilmektedir.

Android, IOS ve Windows sistemlerine sahip tabletler ile entegre olmaktadır ve sorunsuz kullanım sağlamaktadır. Cep telefonu ile uyumludur, bu sayede cep telefonundan sipariş alabilir ve işletmede olmadığınız zamanlarda bile işletmenizi kontrol edebilirsiniz.

Depo-Stok kontrolü sayesinde satış yapılan ürünler stoktan otomatik olarak düşülür ve maliyetinize göz atabilirsiniz. Dokunmatik ekran desteği sayesinde daha hızlı çalışabilirsiniz.

CRP sayfasını ziyaret edin.

4. Şefim restoran programı

VegaGrup Yazılım tarafından geliştirilen Şefim restoran otomasyon programıdır.

Cafe, bar ve restoran gibi işletmelerin iş akışını kolayca yönetmeyi sağlamaktadır. Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde, kolayca kullanım sağlar.

Adisyon programı özelliği vardır. Adisyon takibi, sipariş takip programı ile müşteri siparişlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Şefim restoran program sayfasını ziyaret edin.

5. AKINSOFT Wolvox Restoran

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyon takip etmek için kullanacağınız bir diğer restoran programıdır.

Bir restoran programında olması gereken özellikleri içinde barındıran bu program, diğerlerine kıyasla görsel açıdan ve kullanım açısından farklılık göstermektedir.

AKINSOFT Wolvox Restoran sayfasını ziyaret edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir