Calibre İndir – Ücretsiz en iyi e-kitap okuma programlarından

Calibre, açık kaynaklı, çok platformlu ücretsiz e-kitap uygulaması. Bu kaliteli e-kitap yönetim uygulamasını bilgisayarınıza indirin,çalıştırın ve ayarlayın. Elektronik olarak biçimlendirilmiş kitapları kolayca koleksiyonlara dönüştürebilir ve yerleşik bir okuyucu ile İnternet üzerinden indirdiğiniz veya taşınabilir cihazlardan aldığınız yayınları okuyabilirsiniz.

E-kitap okuma uygulamasının en son sürümünü indirmek için aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanın. E-kitap koleksiyonunuza genel bir bakış tutmak, farklı biçimler arasında dönüştürmek, sahip olabileceğiniz okuma aygıtlarıyla senkronizasyon yapmak veya e-kitaplarını kendi arayüzünde de doğru okumak için kullanabilirsiniz.

Calibre: ücretsiz e-kitap yönetim programı

Calibre e-kitap yönetim için kullanılmaktadır. E-kitap dönüşümleri, düzenlenmesi, okuması gibi faydalı araçları barındırmaktadır. Yani anlayacağınız e-kitap üzerine tasarlanmış bir çok uygulamayı içinde barındıran araç paketidir.

Akıllı cihazların artması, elektronik kitap pazarını önemli ölçüde artırmaktadır. Bu nedenle bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve taşınabilir cihazlar için uyumlu e-kitap okuyucu ve dönüştürücü uygulamalar yaygınlaşmaktadır.

Çeşitli e-kitap formatları, okuyucuların büyük kitapçılarda bulunduğu noktaya girdiklerini ve web sitelerinin kopyalarını fiziksel kopyalardan çok sanal kopya sattıklarını belirtti. Bu dijital kütüphaneyi organize etmek, Calibre uygulamasının en büyük özelliklerinden biridir. Calibre, bu yönetimi, sergilediği hassasiyetle, varsayılan bir kitaplık klasörü oluşturarak ve kullanıcıların farklı kategoriler için ek kütüphaneler eklemesine olanak tanıyarak başarıyor.

Kullanımı kolay ve hoş bir arayüz sunar

Program serbest olarak dağıtılmaktadır ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Calibre indirin ve çalıştırın. Hızlı başlangıç kılavuzu ve video bağlantıları, fiziksel kitaplardan sayısal ortama geçişi kolaylaştırır ve yazılım öğrenme eğrisi, bilgisayar uzmanlığına bakılmaksızın tüm kullanıcılar için çok uygundur.

Calibre indir

Yönetim özellikleri, popüler dosya biçimleri arasında toplu dönüştürme, e-kitapların yeniden adlandırılması, kapak resimlerinin eklenmesi ve çok daha fazlasını içerir. Gezinme yönü karmaşık olma potansiyeline sahip ancak yazılım geliştiricileri yönetilen kitapların listesini birkaç sezgisel bölmede sunarak her şeyi düzenli hale getiriyor. Yazılım kılavuzu, çok kullanışlı bir özellik olan belirli e-okuyucular için arayüz oluşturur ve ilk kitaplık ayarlarını kolaylaştırır. Kitaplık için hedef klasörü ayarlayın ve herhangi bir sayıda farklı kaynaktan kitap ekleyin.

Caliber’in Content Server, e-kitapları bir yerel alan ağı içerisinde kullanılabilir hale getirir. Bu, içerik sunucusunu masaüstü bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda çalıştırabilir ve sunucuda depolanan tüm e-kitapları akıllı telefonunuz veya tabletiniz gibi diğer cihazlardan erişebilirsiniz.

Calibre 3.0 ile gelen yenilikler

Calibre 3.0, e-kitapları başka şeylerin arasında indirmenize, okumanıza ve dönüştürmenize olanak tanıyan popüler çapraz platform e-kitap yönetim yazılımının son sürümüdür. İlk olarak, yüksek çözünürlüklü ekranlara sahip kullanıcılar yeni Calibre 3.0’daki bu ekranlar için destek sağlayacaktır.

Calibre 3.0, farklı ekran çözünürlüğü için görünümünü otomatik olarak ayarlar ve hisseder. Bu özelliği, Look & Feel> Yüksek çözünürlüklü ekranlar için ayarla’nın altında bulunan Tercihler’de açıkça açabilir veya kapatabilirsiniz. Bu, bir yeniden başlatmayı gerektirir.

Calibre 3.9.0 indir

Calibre e-kitap yönetim uygulaması Windows, Mac OS X sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Calibre sürümü indirin.

Windows 10/8/7 32-Bit için Calibre 3.9.0 indir (61 MB)

Windows 10/8/7 64-Bit için Calibre 3.9.0 indir (66 MB)

Windows XP 32 Bit için Calibre 1.48 indir (54 MB)

Windows XP 64 Bit için Calibre 1.48 indir (59 MB)

Mac OS X için Calibre 3.9.0 indir (76 MB)

Calibre 3.9.0 Portable indir (55 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir