CCleaner Türkçe İndir – Ücretsiz sistem temizleme ve iyileştirme programı

Windows ve Android için popüler CCleaner programının arkasındaki şirket olan Piriform, programların daha istikrarlı çalışmasını ve güncel olmasını sağlamak için sürekli güncelleme yapmaktadır. CCleaner Türkçe dil desteği sayesinde ülkemizde en yaygın olarak kullanılan sistem temizleme ve iyileştirme programlarında ilk sıradadır.

CCleaner sistem temizleme ve iyileştirme için kullanabileceğiniz Windows sistemler için en temiz kullanım sunan ve gerçekten büyük bir iyileştirme sağlayan harika bir sistem temizleyici programdır. Yeni güncellemesinde geçici dosyaları hala temizleme yeteneğine sahiptir ve bunun üzerine bir başlangıç yöneticisi veya Kayıt Defteri Temizleyicisi gibi bir dizi sistem yönetimi ile ilgili araç sunar.

CCleaner Free

Piriform CCleaner, Windows’da geçici dosyaları analiz etmek ve temizlemek istediğiniz uygulamaları ve konumları seçmenize izin veren temiz modu hemen görüntüler.

CCleaner: Ücretsiz sistem temizleme ve iyileştirme programı

Kayıt Defteri Temizleyicisi, Araçlar ve Ayarlar sol bölmede yer almaktadır. Hem sağ tarafında seçilen menüler ile ilgili gerekli seçenekler yer almaktadır.

CCleaner, ayrıca bilgisayarınıza zarar verebilecek diğer tehditleri kaldırmak için bilgisayarınızı tarar. Program sabit sürücünüzü tarar ve bilgisayarınızda depolanan gereksiz dosyaları temizler ve sorunları düzeltir. Geçici internet dosyaları, program dosyaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bilgisayarınızın farklı yönlerini taramanızı sağlar.

Temiz bir arayüz ve kolay bir kullanım sağlar

Gelişmiş ve hoş bir tasarıma sahip kullanıcı arayüzü vardır. Windows 8 veya Windows 10 altında çalışan programlara benzeyen düz bir tasarım kullanıyor.

CCleaner programı kullanımı çok kolaydır ve düzgün bir şekilde nasıl kullanacağınızı hemen anlayabilirsiniz. Program, virüs bulaşmış dosyaları silmek veya hangilerini silmek istemiyorsanız silmeyecektir. Program ayrıca bilgisayarınızı tarayan ve yedeklemeden sonra kötü girdileri düzeltecek bir Kayıt Defteri Denetleyicisi’ne sahiptir.

CCleaner: Ücretsiz sistem temizleme ve iyileştirme programı

Program ve Mağaza uygulamaları kaldırma aracı

CCleaner ayrıca programları ve dosyaları bilgisayarınızdan kaldırmak için kullanılabilen bir kaldırıcı ile birlikte gelir. Windows ile birlikte gelen kaldırıcıdan daha güçlüdür. Program tüm parçalarını temizleme yeteneğine sahiptir.

Windows 8 ile başlayan Windows 8.1 ve Windows 10 ile devam eden Mağaza uygulamaları da kaldırmak için yardımcı olmaktadır. Bilgisayarınızın düzgün çalışması için gerekli olan programları ve dosyaları çıkarmaya son verebileceğinden ne olduğunu bilmediğiniz herhangi bir uygulamayı kaldırmanız tavsiye edilmez.

CCleaner – Araçlar

Özellikle CCleaner programının Araçlar alanına dikkat çekmek istiyorum. Çünkü bu alanda, ayrı ayrı programlarla bulabileceğiniz pek çok araç yer almaktadır.

Başlangıç programları yönetme aracı sayesinde bilgisayar ilk açılışta çalışan program ve uygulamaları düzenleyebilirsiniz.

CCleaner: Ücretsiz sistem temizleme ve iyileştirme programı

İnternet gezgini eklentileri, bilgisayarınızda yüklü tarayıcılara ait eklentileri pasif / aktif  etme ve silme imkanı sağlamaktadır. Özellikle tarayıcıların kullanımını etkileyen zararlı eklentileri kolay bir şekilde kaldırmayı sağlamaktadır.

Disk analizi yapmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra aynı dosyaları bulmayı sağlayacak aynı dosya dosya bulucu aracı mevcuttur.

Sistem geri yükleme aracı bu programın sunduğu en faydalı araçlardan biridir. Sistem geri yükleme noktası oluşturma konusunda sıkıntı yaşayanlar için harika yardımcı bir araçtır. Ayrıca sisteminizdeki mevcut sürücüleri temizlemeyi sağlayan sürücü temizleyici içermektedir.

CCleaner Free 5.37 indir

CCleaner 5.37 ücretsiz ve Türkçe uygulaması Windows, Mac ve Android sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan CCleaner sürümü indirin.

CCleaner programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur. Ayrıca Mac OS X 10.6’den 10.11’e kadar sistemlerle uyumludur.

Windows için CCleaner 5.37 indir (10.34 MB)

Mac OS X için CCleaner indir (4 MB)

Android için CCleaner indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir