Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS göndermek için en iyi web siteler

Bir cep telefonundan diğerine SMS gönderme, her zaman çok yaygın bir uygulama olmuştur. Peki herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS göndermek ister misiniz? Bir SMS veya Kısa Mesaj Servisi, kullanıcıların herhangi bir İnternet bağlantısı olmadan mesaj göndermelerine yardımcı olur. SMS gönderen farklı taşıyıcılar farklı ücretlendirmelidir. Bir çok kişiye ve özellikle yurt dışındaki kişilere SMS göndermeniz gerektiğinde ücret ödemeniz gerekir. Herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak sınırsız/anonim SMS göndermek için aşağıda sıraladığımız web sitelerden faydalanabilirsiniz.

Dikkat! Bu web siteleri kullandığınızda, sizin ve arkadaşlarınızın cep telefonu numaralarını vermeniz gerektiğini unutmayın. Cep telefonu numaraları veri bankasında kalacak ve bu web siteler ilgili taraflara satacak olursa, size reklam içerikli mesaj ve spam gönderilebileceğini lütfen unutmayın. 

Sınırsız SMS göndermek için web siteler

Tüm bu web siteler oldukça benzer şekilde çalışır. Başka bir deyişle, herhangi bir mobil ağa ücretsiz sınırsız SMS göndermek için bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz.


1] Way2SMS

Way2SMS, tek bir mesajda 140 kelimeye kadar yazabilmenizi sağlayan çok eski ve güvenilir bir çevrimiçi SMS gönderme hizmetidir. Kaydolma işlemini tamamladıktan sonra, cep telefonu numarasını ve istenen mesajı girmeniz gerekir.

Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS gönderme
Way2SMS web sitesinden sınırsız SMS gönderin

En iyi yanı, tüm numaraları telefon rehberinde kaydedebilmenizdir. Bir diğer kullanışlı özellik ise Grup SMS’dir. Mesajların 10 saniye içinde teslim edildiğini iddia ettikleri halde, testlerde mesaj almak yaklaşık 2 dakika sürebiliyor. Way2SMS’in diğer kullanışlı bir özelliği de, çeşitli günler için çeşitli şablonlar oluşturabilmenizdir.


2] YouMint

YouMint, istediğiniz herhangi bir kişiye sınırsız SMS göndermenizi sağlayan bir başka ücretsiz web sitesidir. Facebook hesabınız veya başka bir e-posta kimliği ile kaydolmanız gerekir. Ardından, mesajla birlikte cep telefonu numarasını girmeniz gerekir.

Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS gönderme
YouMint web sitesinden sınırsız SMS gönderin

Farklı SMS şablonları alabilirsiniz. Bu araçta ayrıca kişi listesindeki herhangi bir rakamı kaydetme seçeneği bulunur. Bir diğer önemli nokta, sitede önemli miktarda harekete geçtiğinizde ücretsiz şarj edinmeniz ve daha fazla kazanabilmenizdir.


3] TextEm

TextEm, ABD’de yaşıyorsanız, herhangi bir mobil cihaza SMS göndermeniz gerektiğinde sizin için en iyi seçenek olabilir. ABD’deki hemen hemen tüm taşıyıcıları destekliyor.

Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS gönderme
TextEm web sitesinden sınırsız SMS gönderin

Web sitesinde, alıcının cep telefonu numarasını, e-posta adresini girmeniz, bir mobil operatör seçmeniz ve en fazla 155 kelime mesaj girmeniz gerekir.


4] Send Anonymous SMS

SendAnonymousSMS, birisine bilinmeyen bir numaradan bir SMS göndermek istediğinizde kullanabileceğiniz bir web sitesidir. Web sitesi SMS göndermek için kendi SMS ağ geçidini kullanır.

Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS gönderme
Send Anonymous SMS web sitesinden sınırsız SMS gönderin.

En iyi yanı, herhangi bir ülkeye ve herhangi bir mobil ağa SMS gönderebilmenizdir. Tek yapmanız gereken, alıcının gönderilmesini istediğiniz cep telefonu numarasını ve mesajını girmektir. 145 karakter sınırlaması vardır.


5] txtDrop

txtDrop, dünyanın her yerindeki herhangi bir cep numarasına sınırsız ücretsiz SMS gönderebilmenizi sağlar. Testler sırasında, txtDrop’un bir Vodafone (İngiliz şirketi) numarasına SMS gönderemediği fark edilmiştir. Aksi takdirde, oldukça iyi çalışıyor.

Herhangi bir ülkedeki cep telefonlarına sınırsız SMS gönderme
txtDrop web sitesinden sınırsınız SMS gönderin

Bu araçla ilgili bir diğer sorun, SMS göndermek için çok fazla zaman almasıdır. Ancak, basit kullanıcı arayüzü popüler hale getirmiştir. Bu web sitesini kullanmak için herhangi bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Resmi web sitesini ziyaret et, e-posta kimliğini (cevabı almak için), alıcının cep telefonu numarasını ve istediğiniz iletiyi girin.


Cep telefonlarına dünya genelinde SMS göndermek için başka web sitelerde var elbette, ancak online hizmetler güvenilir göründükleri için sizlerle paylaşmak istedik.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir