Chasys Draw IES İndir – Ücretsiz gelişmiş fotoğraf düzenleme programı

Chasys Draw IES, gelişmiş araçları ile tam özellikli Adobe Photoshop Lightroom alternatifi olarak kullanabileceğiniz gelişmiş ücretsiz resim düzenleme programıdır.

Geliştirici, bu programa ve arayüzüne alıştığınızda asla başka bir uygulamaya geri dönmeyeceğinizi iddia ediyor. Chasys Draw IES, Character (Photoshop taklitleri burada yok), Performans (hızlı, verimli ve kararlı) ve İnovasyon (yeni teknikler ve kutudan bağımsız düşünme) olmak üzere üç temel üzerine kurulmuştur. Yazılımın iddia ettiklerini öğrenmek için kullanmanız gerekecektir.

Chasys Draw IES – Ücretsiz resim düzenleyici

Chasys Draw IES indir

Chasys Draw IES, animasyonlu gelişmiş katman tabanlı resim editörü, ikon/simge düzenleme desteği ve görüntü yığınlama yoluyla süper çözünürlük, çok parçacıklı bir resim dosyası dönüştürücü, hızlı bir resim görüntüleyici ve bir RAW kamera dosya işlemcisi içeren gelişmiş bir katman tabanlı resim düzenleyicisi içeren bir uygulama paketidir.

Uygulamayı ilk kez kurduğunuzda, ortak görüntü biçimlerinin çoğunu Chasys Draw IES ile ilişkilendirmeniz istenir; atlamak için seçenekleriniz vardır. Ardından, yedi farklı eklentiyi kaydedecek ve etkinleştirilecek, tamamlandığında kurulumu tamamlayacaktır.

Chasys Draw IES, C / C ++ ve 4 farklı uygulama dili üzerine kurulmuştur.

Chasys Draw IES sanatçısı

Chasys Draw IES Artist, Chasys Draw IES’in görüntü düzenleyicisidir. Mevcut bir görüntüyü düzenleyebilir veya boya, tasarım veya her türlü sanatsal çalışma yapabilirsiniz. Chasys Draw IES Artist ile, lekeleri çıkarma özelliği sayesinde dijital fotoğraflarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Chasys Draw IES Artist aynı zamanda serbest stil katmanlamayı da destekliyor. Geliştiriciye göre serbest stil katmanları, masanızın herhangi bir yerine herhangi bir yere fotoğraf yerleştirebileceğiniz gibi, çalışma alanının sanal masaüstünün her yerine taşınabilir. Chasys IES Artist ile resimlere veya imleçlere de animasyonlar ekleyebilirsiniz. Araç, görüntü engelleme özelliği ile hareketli nesneleri ortadan kaldırmak, gürültü azaltmak ve çok çerçeveli süper çözünürlük gibi diğer efektleri uygulamak için temel görüntü yığınını destekler.

Chasys Draw IES indir

Chasys Draw IES dönüştürücü

Chasys Draw IES Converter, Chasys Draw IES’in yüksek güçlü bir dönüştürme programıdır. Geliştiriciye göre ana pencere geçerli uygulama durumunu gösterir. İş parçacıkları sayacı, paralel çalışan iş parçacıklarının sayısını gösterir; Çok çekirdekli sistemlerde bu rakam birden fazla olacak ve dosyaların paralel olarak dönüştürülüyor olduğunu gösterecek.

Chasys Draw IES görüntüleyici

Chasys Draw IES Viewer hem normal görüntüleri hem de animasyonu olan görüntüleri görebileceğiniz bir resim görüntüleyicidir. İyi çalışıyor ve oldukça da hızlıdır. Chasys Draw IES Viewer, animasyonları ve kısa videoları döndürebilme yeteneğine sahiptir.

Chasys Draw IES RAW fotoğraf işleme ve düzenleme

Chasys Draw IES raw-Photo, RAW formatındaki fotoğrafları içe aktarma ve işleme yeteneğine sahiptir. Geliştirici Chasys Draw’a göre IES raw-Photo, dcraw olarak da bilinen Dave Coffin’in Raw fotoğraf dekoderi üzerine kuruludur. Raw fotoğraf terimine aşina olmayan kullanıcılar, bir dijital kameradan (Dijital Negatifler) çekilen fotoğraftır.

Bu yazı yardım dosyasına dayalı olarak yazılmıştır. Çeşitli GFX çalışmalarınızı yapmanıza yardımcı olan harika bir uygulama.

Chasys Draw IES indir

Chasys Draw IES ücretsiz fotoğraf ve Raw görüntüleme düzenleme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için Chasys Draw IES indir (exe 24MB)

Windows için Chasys Draw IES indir (zip 24MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir