CoffeeCup Free HTML Editor İndir – Ücretsiz web site oluşturma programı

CoffeeCup Free HTML Editor, HTML editörü olarak kullanabileceğiniz ücretsiz web sitesi oluşturma programıdır.

Web sitesi oluşturmaya yeni başlayanları biraz zorlayacak uygulamadır, ancak idare edecek kadar bir HTML bilgisine sahipseniz ve kullanmanız için güçlü bir araç istiyorsanız, bu program tam sizliktir. Son yıllarda, çevrimiçi web sitesi kurucularının popülaritesinde bir artış oldu. İnternet tabanlı site oluşturma araçlarının gerçekten de tutması biraz zaman aldı.

WordPress, Drupal ve Joomla’nın beğenisi inanılmaz derecede popülerken, daha geleneksel HTML düzenleme yazılımı için CoffeeCup Free HTML Editor’ü iyi bir noktaya gelebilir.

CoffeeCup Free HTML Editor

CoffeeCup Free HTML Editor indir

CoffeeCup yazılımı, tahmin edeceğiniz ve adından da anlaşılacağı gibi bir HTML editörüdür. Hiçbir görsel editör, eleman sürükleme ve bırakma ve diğer araçlarda bulabileceğiniz diğer lükslerin hiçbiri yoktur.

O zaman bu kötü bir program mı? Kesinlikle hayır. Temel bir Not Defteri tarzı kod denizinde sürüklenmeyeceksiniz – CoffeeCup Free HTML Editor, ne kodladığınızı önizlemeye, dosyaları yüklemek için FTP desteğine sahip olmanıza ve bazı öğelerin oluşturulmasını hızlandırmak için sihirbaz tarafından yönlendirilen çığır açan araçlar var. Zaten uygulamanın ücretsiz olması en dikkat çekici özelliklerden biridir.

CoffeeCup Free HTML Editor indir

CoffeeCup Free HTML Editor, HTML 5 ve CSS3 için destek sağlar; böylece modern web siteleri oluşturabilirsiniz.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Yeni başlayanlar için biraz korkutucu olmakla birlikte, CoffeeCup Free HTML Editor, size tek bir web sayfası oluşturma veya bütün bir siteyi bir proje olarak tasarlama seçeneği sunarak başlamanıza yardımcı olmayı öneriyor. İkincisini seçmek, ilgili tüm dosyaları bir arada tutmayı kolaylaştırır ve değişiklikleri entegre FTP istemcisini kullanarak hızlı bir şekilde yükler.

Programın ücretsiz sürümünün bir yazım denetleyicisi içermediği ve zaman kazandıran etiket kitaplığı gibi özelliklerin yalnızca demolar olduğu gerçeği gibi bazı küçük sıkıntılar yaşanıyor. Arayüz, özelleştirme için çok az yer kaplar.

CoffeeCup Free HTML Editor

CoffeeCup Free HTML Editor ücretsiz web sitesi yapma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

CoffeeCup Free HTML Editor ücretsiz sürümünde Premium özelliklerin hepsi vardır. Ancak Premium özellikler belirli bir zamandan sonra kullanılmamaktadır. Bunun dışında geriye kalan tüm özellikleri süresiz ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

CoffeeCup Free HTML Editor indir (87MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir