Comodo PC TuneUp ile bilgisayarı temizleyin ve hızlandırın

COMODO PC TuneUp, bilgisayar performansını artırmak için çeşitli teknikler uygulayacak bir araç koleksiyonu sunan ücretsiz sistem optimizasyonu programı.

Temizlemeye yardımcı olan programları kullanırken, hangi verilerin silineceğine dikkat etmeniz gerekir. Kritik dosyaları silmeseler de, çoğu temizleme programı, kötü veya iyi ayırt etmeden her şeyi hedef almaktadır. Comodo PC TuneUp, sadece önemsiz dosyaları silerek potansiyel olarak iyi verileri sime ihtimalini ortadan kaldırır. Her neyi silerse silsin, verileri geri yükleme imkanı da sağlamaktadır. Program, özellikle bozuk kayıt defteri girişlerini onarmak, aynı dosyaları bulmak ve ortadan kaldırmak ve daha bir çok araçlar ile sistemi iyileştirmek ve hızlandırmak için yardımcı olacaktır.

Comodo PC TuneUp

Comodo PC TuneUp indir

Comodo PC TuneUp birkaç sınırlamayla birlikte bilgisayarı hızlandırmak için ücretsiz kullanılabilir. Diğer Comodo tarafından geliştirilen programların aksine, PC TuneUp küçük bir paket halinde gelir, bir dakikadan daha kısa bir sürede kurulabilir ve sistemin yeniden başlatılması gerekmez. Windows XP, Vista, Win 7 ve Win 8, Win 10’da çalışır ve 32 ve 64 bit işletim sistemlerine destek sağlar.

Gereksiz dosyaları temizleme konusunda CCleaner veya PC hızlandırma ve optimizasyon programları kullandıysanız, arayüzü tanıdık gelecektir. Programın tarama seçeneklerini siz belirleyebilirsiniz. Kayıt defteri hatalarını, gereksiz başlangıç programlarını, önemsiz dosyaları ve benzeri durumları kontrol eder. Tarama gerçekleştikten sonra sonuçların bir raporunu gösterir ve sisteminizi bir tıklama ile temizleyebilirsiniz.

Comodo PC TuneUp programının temel özelliklerinden biride sadeliğidir. Şık kullanıcı arayüzü, genel bir sistem taraması, bakım araçlarına erişim ve Comodo’nun iyi bilinen teknik destek servisinden profesyonel yardım almak için üç ana seçenek sunar. Sistem durumu taramasını başlatırsanız, yazılım kritik Windows olayları, gereksiz dosyaları, kötü amaçlı yazılım enfeksiyonları, kayıt defteri ve güvenlik hataları ile ilgili sorunları arayacaktır.

Comodo PC TuneUp ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. İlk açıldığında bir tarama yapacaktır. Windows olayları, önemsiz dosyalar, zararlı yazılımlar, optimizasyon, kayıt defteri ve güvenlik açıkları ile ilgili tarama yapacaktır. Bunlarla ilgili gerekli gördüğü sonuçlar görünecektir. Tüm seçenekler seçili olduğunda tarama biraz uzun sürebilir. Hangi konuda tarama yapmak istiyorsanız, sadece o seçenekleri seçerek taramanın daha hızlı yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak genel bir durum tespiti için ilk çalıştırmada tüm seçeneklerin seçili kalması faydalı olabilir. Yine de seçim sizin!

Comodo PC TuneUp indir

Windows bilgisayarın hızını artırmak için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak gereksiz dosyaların silinmesi ve kayıt defteri hatalarının onarılması sisteminizi iyileştirme konusunda etkili olabilir. Kurulum ve kullanımı çok basittir. Aşağıdaki indirme bağlantısından programı indirebilirsiniz.

Comodo PC TuneUp indir

Comodo PC TuneUp ücretsiz sistem temizleme ve hızlandırma programı Windows sistemlerinde çalışmaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

Windows için Comodo PC TuneUp indir (15MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir