Dashlane İndir – En iyi şifre yöneticisi ve güvenli dijital cüzdan

Dashlane, tüm web tarayıcıları ve cihazları için mükemmel şifre güvenliği sağlayan ücretsiz şifre yönetim programı. Windows, Mac OS X bilgisayarları, Android ve iOS mobil cihazları, Chrome, Firefox tarayıcıları için uygun sürümler içermektedir.

Dashlane diğer parola yönetim programlarına göre daha cazip ve kullanımı daha kolaydır. Her geçen gün daha da geliştirilmekte ve kullanım açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu bir gerçek ki, şifre yöneticisi şarttır. Her şey için aynı parolayı kullanmadığınız (önerilmez) veya gerçekten tüm şifreleri hatırlayacak bir hafızaya sahip olmadığınız sürece, tüm parolalarınızı depolamak ve gerektiğinde bunları kolayca kullanabileceğiniz bir hizmetten faydalanmanız gerekir. Bu alanda LastPass en güçlü uygulamalardan biridir. Dashlane (temel sürüm için ücretsiz, Premium için 20 $ / yıl) her ikisini de üstlenmeyi hedefliyor.

Dashlane

Dashlane, çeşitli kimlik, kredi kartı bilgileriniz ve diğer ödeme yöntemleriniz, makbuzlarınız ve notlarınız için ek alan sağlayan sağlam bir şifre yöneticisidir. Farklı adresler, telefon numaraları ve sürekli tekrarlayan bilgileri yazmaktan bıktığınız diğer kişisel bilgiler ekleyebileceğiniz çevrimiçi formlar için bir otomatik doldurma özelliği ile birlikte gelir. Hem LastPass hem de KeePass ile karşılaştırıldığında Dashlane’i öne çıkaran iki özellik var: Kullanım kolaylığı ve kullanımı kolay arayüzü ile isteğe bağlı bulut senkronizasyonudur.

Dashlane şifre yöneticisine iki farklı şekilde erişmek mümkündür. Çoğu zaman, tarayıcı araç çubuğu üzerindeki düğmesine tıklayarak ya da tam kullanıcı arayüzünü açmanız gerekir. Ve tabii ki, oturum açtığınızda kimlik bilgilerini yakalar, açılır menü veya tam arayüze ihtiyaç duymadan siteleri tekrar ziyaret ettiğinizde bunları tekrarlar.

Dashlane’in tek bir koşulda kullanımı ücretsizdir: Akıllı telefonunuz, tabletinizle senkronize etme yeteneği olmadan yalnızca tek bir cihazda kullanabilirsiniz. Bu, Dashlane’i ücretsiz bir ürün olarak incelemeyecek kadar güçlü bir sınırlamadır. LastPass’daki ücretsiz LastPass Free ile istediğiniz sayıda masaüstü, herhangi bir sayıda akıllı telefon veya herhangi bir tablet sayısını senkronize edebilirsiniz.

Dashlane indir

Mükemmel şifre yöneticisi

Her gün bir kez veya yılda bir kez olsun, tüm şifrelerinizi takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda ve anında sizin için yazdıklarında şifreleri hazır edin.

Bir şifre yöneticisi tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde takip etmenizi sağlar. Tüm hesaplarınız için benzersiz şifreler oluşturmanın, bunları hatırlamanın ve sizin için çevrimiçi olarak yazmasını sağlamanın en iyi yolu budur.

Web’e göz atarken parolalar ekleyin veya bunları kaydedin. Ancak bunları Dashlane’de bulursanız, bir daha asla kaybetmezsiniz.

Web üzerinde otomatik form doldurma

Akıllı form otomatik doldurma her zaman çalışır. Önemli iletişim bilgilerini güvenli olmayan tarayıcınıza saklamak yerine, verilerinizi Dashlane’de güvenli bir şekilde saklayın ve bir an önce formlara bağlayın.

Zamandan hemen tasarruf etmeye başlayın ve uzun çevrimiçi formları doldurun. Yalnızca birkaç tıklamayla, otomatik doldurma işlemini, adları, adresleri, e-postaları, telefon numaralarını, Güvenli Dijital Cüzdan’da saklanan tüm ödeme türlerini ve diğer tüm alanları anında doldurabilirsiniz. Ayrıca, otomatik doldurma, herhangi bir web sitesinde basit, hızlı ve güvenli yeni hesap oluşturma yapmak için Password Generator (Şifre Üreticisi) ile sorunsuz çalışır.

Formatı doldururken, Dashlane hesabınıza birden fazla ad, adres ve daha fazlasını ekleyin ve bunlardan birini seçin. Farklı profiller veya hesaplar yaratmaya gerek yoktur.

Dijital cüzdan

Herhangi bir web sitesinde, her yerden hızlı ödeme yapabilirsiniz. Yalnızca ödeme ayrıntılarınıza erişebilirsiniz. Kredi ve bankamatik kartlarını, banka hesaplarını ve daha fazlasını dijital cüzdanımızda güvenli bir şekilde saklayın. Patentli güvenlik mimarisi, ödeme bilgilerinizi güvende tutar.

Dashlane, otomatik doldurma özelliğimizin gücünden yararlanarak, hızlı ve güvenli bir ödeme deneyimi için favori alışveriş sitelerinizde otomatik olarak ödemenizi yapar ve gönderim bilgilerinizi gönderir. Birden fazla tıklama ile birden çok ödeme ve birden fazla adres arasından seçim yapabilirsiniz.

Şifre üreticisi

Her yerde güçlü bir şifre kullanmak yeterli değildir. Hesaplarınızın her biri için güçlü, benzersiz şifreler oluşturmak ve hatırlamak için Dashlane’i bir şifre yöneticisi olarak kullanın.

Bir şifre üreticisi, hesaplarınızın her biri için güçlü ve öngörülemeyen şifreler oluşturmak üzere ayarladığınız kurallara göre otomatik olarak bir şifre üreten bir araçtır. Yönergeleri farklı sitelerin benzersiz parola gereksinimlerine uyacak şekilde ayarlayın. Yerleşik rastgele güvenli teknolojiyi kullanarak güçlü parolalar üretin. Güçlü şifrelerinizi oluşturmak, yönetmek ve kolayca kullanmak için Dashlane gibi bir şifre yöneticisine entegre edilmiştir.

Şifre değiştirici

Tek bir tıklamayla bir veya onlarca parolayı değiştirin. Password Changer, Dashlane’de ücretsiz bir özelliktir. Eski şifrelerin yenisiyle değiştirilmesini sağlar ve bunları sizin için hatırladığınız ve yazdıklarınızın bulunduğu Dashlane’de korur.

Anında güvenlik uyarıları

Hesaplarınızdan biri tehlike altındaysa veya risk altındaysa anında uyarır. Tüm cihazlarınızda uyarılarla birlikte bilinçli ve kontrollü kalabilirsiniz. İzleme, ilk şifrenizi güvenli bir şekilde sakladığınız andan itibaren başlar. Şifre yöneticisine ne kadar çok şifre saklarsanız, o kadar güvenlidir.

İhlal durumunda doğrudan etkilenen hesabın yanı sıra etkilenen diğer şifrelere bakın. Ardından, tehlikeye atılmış hesaplarınızı korumak için Dashlane Kullanıcı Şifre Değiştirici’yi kullanın.

Dashlane indir

Dashlane ücretsiz şifre yönetim programı Windows, Mac OS X, Android ve iOS sistemlerle uyumludur.

Windows için Dashlane indir (685KB)

Mac OS X için Dashlane indir (38MB)

Android için Dashlane indir (Play Store)

iOS için Dashlane indir (App Store)

Tarayıcılar için Dashlane indir

Chrome için Dashlane indir (Chrome eklenti sayfası)

Firefox için Dashlane indir (Dashlane Firefox eklentisini indirme sayfası)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir