Doğa Manzaralı HD ve 4K Duvar Kağıtları Sizi Bekliyor!

Sanatsal taş köprüleri, kır yolları, karlarla kaplı dağlar, renkli kır çiçekleri ve eski ormanlık alanlardan oluşan doğa manzaralı HD ve 4K kalitesindeki duvar kağıtları sizi bekliyor.

Bilgisayar kullandığımızdan bu yana, en çok ilgi çeken şeylerden biri de duvar kağıtlarıdır. Bilgisayar ekranını sevdiğiniz tarzda resimlerle donatmak isteriz. Kullanıcılar özellikle doğa manzaralı duvar kağıtlarını çok seviyor. Bu nedenle, Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 masaüstü ekranını bu harika 12 duvar kağıdı ile süsleyebilirsiniz.

Kaynak: All is Wall

Bu çarpıcı mekanları yakından görmek daha güzel olurdu ancak, hiç olmazsa ekranınızda görebilirsiniz. İnternet üzerinde masaüstünüz için bir dizi doğal manzaralı 4K ve HD çözünürlüklü duvar kağıtlarını seçtik. Ayrıca yukarıdaki duvar kağıdı hoşunuza gittiyse buradan indirebilirsiniz.

1. Şato ve Taş Köprü

Kaynak: Wallpaper Cave

Sonbahar yapraklarındaki kırmızı rengin antosiyanin pigmentinin bir sonucu olduğunu biliyor muydunuz? Sonbahar yaprakları bezenmiş, şato ve taş köprüyü içine alan bu harika duvar kağıdını indirebilirsiniz.

Tam çözünürlüklü Şato ve Taş Köprü duvar kağıdını buradan indirin

2. Fransa Kırsal Alanı: Yabani Çiçekler

Kaynak: Alphacoders

ABD’deki Ölüm Vadisi, koşulların mükemmel olması şartıyla harika yabani çiçekleri göz kamaştırıyor. Bu yabani çiçek vadisinde dolaşmak ister misiniz? Çiçekleri çok sevenler için dağ manzarası ile birlikte harika bir duvar kağıdı.

Tam çözünürlüklü Yabani Çiçekler duvar kağıdını buradan indirin

3. Sessizlik ve doğa

Kaynak: Wallpaper Cave

Özellikle kalabalık şehirlerde yaşayanlar, betondan başka bir şey görmediği için, doğayla iç içe yaşayabilecekleri yerler hayal ederler. Sessizliği ve doğayı hissettiren bu harika duvar kağıdı ile, bu arzunuzu daha da arttırabilirsiniz.

Tam çözünürlüklü Sessizlik ve doğa duvar kağıdını buradan indirin

4. Rüzgar türbinleri ve doğa

Kaynak: Wallpaper Studio10

Teknoloji ile doğa nasıl iç içe olabilir diyorsanız, işte en bariz örneği. Harika doğa manzarası ile farklı renkleri bir araya getiren harika duvar kağıdı. Farklı çözünürlüklerde indirme imkanı sağlamaktadır. Ekranınızın çözünürlüğüne uygunluğu ile hoşunuza gidecek bir seçenek olabilir.

Tam çözünürlüklü Rüzgar türbinleri ve doğa duvar kağıdını buradan indirin

5. Yel değirmenleri ve taze çiçekler

Kaynak: The Wallpaper

Hollanda’da yer alan yel değirmenleri ile doğayı birleştiren çok güzel bir manzara. Farklı çözünürlüklerde indirme imkanı sağlayan farklı bir duvar kağıdı. Ekran çözünürlüğüne uygun ve en kaliteli şekilde indirebilirsiniz.

Tam çözünürlüklü Yel değirmenleri ve taze çiçekler duvar kağıdını buradan indirin

6. Yeşil Vadi

Kaynak: Desktop Wallpapers

Her ne kadar Tosun Paşa’daki gibi olmasa da, yalandan da olsa yeşil vadi manzarası. Bu arada, yeni bir araştırmaya göre dünyada ormanların 400 milyon hektarı aştığını bildiriyor.

Tam çözünürlüklü Yeşil Vadi duvar kağıdını buradan indirin

7. Güneş Sarısı

Kaynak: Wallpapers Craft

Güneş sarısı, sevinç ve enerjiyle ilişkili renktir. İşte bunu en iyi şekilde yansıtan etkileyici bir doğa manzarası.

Tam çözünürlüklü Güneş Sarısı duvar kağıdını buradan indirin

8. Doğal yol

Kaynak: Wallpaper Stock

Böyle bir yolda yürümeyi kim istemez ki? Tam anlamı ile, doğanın içinden bir yol gider uzaklara türküsü yapılacak harika doğa manzarası.

Tam çözünürlüklü Doğal Yol duvar kağıdını buradan indirin

9. Çalılar, ağaçlar ve çayırlar

Kaynak: Wallpaper better

Çalılar ve ağaçlar ile çayırların büyüleyici sahnesini bir araya getiren harika bir duvar kağıdı. Farklı çözünürlüklerde indirme imkanı sağlamaktadır.

Tam çözünürlüklü Çalılar, ağaçlar ve çayırlar duvar kağıdını buradan indirin

10. Romantik Manzara

Kaynak: Wallpaper Mania

Bankta oturmanın ayrı bir keyfi vardır, ancak manzaraya karşı oturmanın eşsiz bir keyfi vardır. Bu duvar kağıdında romantik bir esintiyi hissedeceksiniz. Farklı çözünürlükte indirme imkanı sağlar.

Tam çözünürlüklü Romantik Manzara duvar kağıdını buradan indirin

En üstteki resmi duvar kağıdı olarak kullanmak istiyorsanız Old Olive Tree sayfasına gidebilirsiniz.

Masaüstünüz için hangi duvar kağıdını kullanmayı düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir