Driver Booster Free: Tek tıklamayla otomatik sürücü güncelleme programı

Driver Booster Free, isteğe bağlı olarak bir aygıt sürücüsünü güncelleyebilen veya tüm sürücülerinizin güncel kalmasını sağlamak için programlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Aygıt sürücüleri, Windows’un sisteminizdeki temel donanımla iletişim kurmasını sağlayan gerekli programlardır. Sürücüler güncel olduğunda, her şey beklendiği gibi çalışır. Sürücüler eskiyken, kötü, garip veya en düşük seviyedeki davranışlarla karşılaşabilir ve / veya en yeni donanım veya işletim sistemi özelliklerine erişemezsiniz. Birçok aygıt sürücüsü düzenli olarak güncellenir ve hepsinin güncel olduğundan emin olmak bir güçlük olabilir. İşte tamda burada Driver Booster Free devreye giriyor.

Driver Booster Free

Driver Booster Free indir
Driver Booster Free ile daha güvenli ve hızlı sürücü güncelleme.

Driver Booster Free çakışmaları önlemenizi, donanımınızın en iyi şekilde çalışmasını ve en son özelliklere erişmenize yardımcı olur. Program aynı zamanda istediğiniz sıklıkta kullanmak için tamamen ücretsizdir.

Kullanımı çok kolaydır

Driver Booster Free indirin ve çalıştırın. Bilgisayarınızı aygıt sürücüleri için tarar, her birini çevrimiçi bir veritabanında karşılaştırır ve daha sonra güncellenmesi gereken sürücülerin listesini sağlar. Daha sonra bunların bazılarını veya tümünü güncellemeyi seçebilirsiniz. Driver Booster Free en son sürümü indirecek ve yükleyecektir.

Bu programı kullanmanın en büyük avantajı, sürücüleri İnternet üzerinden bulmak veya sürücü geliştiricisinin web sitesinden indirmek zorunda bırakmamasıdır. Sürücülerin doğru güncellemelerini yüklemek de ayrı bir meziyettir. Ancak, bu ücretsiz program sayesinde tek bir tıklama ile güncellemeleri yükleyebilirsiniz.

Driver Booster Free indir
Driver Booster Free ile tek tıklama ile tüm sürücüleri güncelleme.

Sürücü güncellemelerini otomatik hale getirin

Tarama işlemi oldukça hızlı ve kullanıcı dostu. Bu taramayı gerektiğinde manuel olarak çalıştırabilirsiniz, ancak zamanlama seçeneği daha kullanışlı olmasını sağlar. Bu şekilde, program sürücülerinizin aklınızdan geçmeden önce düşünmenizi gerektirmeden sağlar.

Sürücü güncellemeleri söz konusu olduğunda, her zaman uyumsuzluk olabilir. Süreci otomatik hale getirmek de, bu sorunları daha da artırabiliyor. Ancak, Driver Booster Free, size neyin ne olduğunu ve otomatik güncelleme yapılmazsa ayrıntılı bir kontrol yapma imkanı sağlar. Sistem geri yükleme özelliği ile entegre olmaktadır. Her değişiklikten önce bir geri yükleme noktası oluşturur ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bir önceki noktaya geri dönebilirsiniz.

Driver Booster Free’nin olumsuz yönü, raporlamasının yeterince ayrıntılı olmadığıdır. Günlük, eski bir sürücü bulunup bulunmadığını size bildirir, ancak hepsi bu kadar. Sürüm numaraları almak ve notları güncellemek de güzel olurdur. Bunun yerine, bu bilgiyi kendi başınıza bulmak zorunda kalacaksınız. Göz önüne alınması gereken bir diğer husus, Windows daha sofistike hale geldiğinden Driver Booster Free gibi bir programın daha az kullanışlı hale gelmesidir. Windows şimdi bu tür şeyleri oldukça iyi ve donanım üreticileri de çok daha iyi yapmaktadır.

Sonuç olarak;

Driver Booster Free, sürücü güncelleme işini çok kolay hale getirmektedir. Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak ve bir tarama başlatmaktır. Güncellenmesi gereken sürücülerin bir listesi oluşturulur. Tüm sürücüleri güncelleme düğmesine tıklayarak hepsini tek seferde güncelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, zamanlama özelliği sayesinde, bu işi otomatik hale getirebilirsiniz.

Driver Booster Free Türkçe indir

Driver Booster Free 4.5.0 ücretsiz ve Türkçe sürücü güncelleme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin.

Windows için Driver Booster Free Türkçe indir (15MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir