Dünyanın en küçük 1TB USB-C flaş sürücüsü!

CES 2018 herkesi şaşırtmaya devam ediyor, çünkü her geçen gün yeni teknolojiler ortaya çıkıyor. Örneğin SanDisk, dünyanın en küçük 1 TB USB flaş sürücüsünü ve dünyanın en küçük 256GB USB flaş sürücüsünü ortaya çıkardı.

Bu gerçekten harika bir şey. Çünkü böyle küçük bir cihazda büyük miktarda veri depolama imkanı sağlanacak. Şuan elimizde olan flaş diskler 32GB, 64GB vs vs. 1TB hard disk değil, flaş diskten bahsediliyor. Tabii ki, cihaz hala prototip aşamadadır ve ne zaman piyasaya çıkacak belli değil. SanDisk, bu yılın sonları ile 2019 yılının başlarında bunu beklememizi söylüyor.

Dünyanın en küçük 256GB USB flaş sürücüsü dosya kurtarma özellikleri ile geliyor

SanDisk, 256GB’lık bir depolama alanı ile dünyanın en küçük USB flaş sürücüsünü gösterdi. Bu yeni cihaza UltraFit USB 3.1 adı veriliyor ve flaş sürücü 130MB/s okuma hızıyla geliyor. Geleneksel USB 2.0 sürücülerle karşılaştırıldığında 15 kat daha fazla yazma hızı sağlar.

Şirkete göre, 256GB flaş dik ile daha fazla içeriği elinizde tutacaksınız. Bu, yaklaşık 14.000 resim, 10 saatlik tam HD video ve yaklaşık 16.000 müzik içerecektir. Bunların hepsiyle birlikte, diğer dosyalar için yaklaşık 64GB kalmış olacak.

Bu harika sürücü, inanılmaz bir RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifi ile birlikte geliyor. Bu, yanlışlıkla silinmiş veya kaybolmuş dosyaları kurtarmak için kolaylık sağlayacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir