Duvar Kağıtlarını her gün otomatik indiren programlar

Duvar kağıtları ilk çıktıklarından bu zamana işletim sistemleri ile popülerliği olan araçların başında gelmektedir. Vazgeçilmez bir tutku haline gelen duvar kağıtları, kimisi için bir anlam ifade etme ama kimisi için olmazsa olmazdır. Masaüstü arka planı için sürekli değişik resimler kullanan birisi iseniz sizin için faydalı olacak araçlar vardır.

İster doğa manzaraları, ister şehir manzaraları, klasik sanat veya çağdaş mimarinin fotoğraflarını seviyorsanız, sizin için bunları otomatik olarak sağlayacak programlar var. Her gün düzenli olarak bilgisayarınıza duvar kağıtlarını otomatik indirmeyi sağlayan bu ücretsiz programlar hakkında konuşalım.

Artpip: Her gün klasik resim sergisi sağlar

Bir sanat tarihi tutkunu iseniz Artpip size Windows veya Mac masaüstünüzde klasik resimler sunar.

Sadece uygulamayı yükleyin ve çalıştırın. Her gün bir kez rastgele bir sanat tarihi resimleri göreceksiniz. Resmin adını, sanatçısını ve yılını söyleyen bir bildirim alacaksınız. Ayarlar paneline giderek, ne kadar sıklıkla görmek istediğiniz ayarlayabilirsiniz.

10 dolara daha fazla fotoğraf koleksiyonu ekleyebilir ve resimleri günde bir resimden daha fazlasını alabilirsiniz, bunun dışında program tamamen ücretsizdir.

Artpip uygulamasını indirin

Splashy: Çarpıcı ücretsiz fotoğraflardan bir akış sağlar

Unsplash, ticari kullanım için bile tamamen ücretsiz olan büyük bir fotoğraf koleksiyonu sunuyor. Kalite bakımından öne çıkıyor: bu fotoğraflar neredeyse istisnasız olarak harikadır. Splashy, MacOS ve Windows için Unsplash’tan resimleri kaplayan ve bunları masaüstüne yerleştiren ücretsiz bir programdır.

Varsayılan olarak, yalnızca özellikli resimler gösterilir, ancak isterseniz belirli bir kategorideki fotoğrafları seçebilirsiniz: binalar, yiyecek, doğa, nesneler, insanlar ve teknoloji önerilir. Her şey özgürdür ve bir fotoğrafı gerçekten seviyorsanız.

Splashy uygulamasını indirin

John’s Wallpaper Switcher: RSS, resim arama, Facebook ve daha fazlası

Yukarıdaki araçlardan herhangi birinden daha fazla esneklik istiyorsanız, duvar kağıdınızı resim arama, RSS yayınları ve daha fazlasıyla özelleştirebilen John’s Wallpaper Switcher programına göz atın.

Aralarında döndürmek için birden fazla kaynak seçebilirsiniz, böylece istediğiniz görüntü için son derece esnek bir araç haline getirirsiniz. Araın yalnızca Windows sürümü ücretsizdir, Windows ve MacOS bilgisayarlarda çalışır.

John’s Wallpaper Switcher uygulamasını indirin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir