Empty İndir – Ücretsiz oynayabileceğiniz bulmaca oyunu

Bir mobilya markası kataloğundan koparılan bir sayfaya benziyor ancak Empty aslında basit bir mücadele veren akıllı bir bulmaca oyunudur. Oyunda yapmanız gereken tüm öğelerin odağını temizlemek.

Farenizi kullanarak oda döndürülür ve hedef, nesneleri aynı renkteki arka planlara karşı hizalamaktır. Örneğin, aşağıdaki resimde, lambanın sarı zemin tarafından örtüşene kadar odanın döndürülmesi gerekir. Bir nesneyi eşleştirdikten sonra kaybolur.

Empty İndir - Ücretsiz oynayabileceğiniz bulmaca oyunu

Empty bulmaca oyunu

Empty bulmaca oyunu 3 boyutlu bir ortama sahiptir. İlk birkaç seviye bazı şeyler için nazik bir tanıtım sunar, duvarların rengini değiştiren nesnelerin tanıtımıyla biraz daha hassastır; yani odanın belirli bir sırayla çalışması gerekir.

Bir seviyenin tamamlanması çok tatmin edicidir ve oyun rahatlatıcı bir müzikle eşlik eder, daha zorlu seviyelerin bile hayal kırıklığına uğratmayacağı anlamına gelir.

Oyun gerçekten dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Zaman sınırlaması ve puanlama yoktur. Basit, akıllıca tasarlanmış temiz bir bulmaca oyunu.

Tüm nesnelerin odağını döndürerek temizlemeniz gerekir. Bir nesne görünür değilse, artık orada değildir.

Fare ile veya dokunarak kaydırma yaparak kontrol edebilirsiniz. Oyun hakkında yinede tam bir düşünceye sahip olmadığınız kesindir. Oyunla ilgili aşağıdaki videoyu izleyerek ne demek istediğimizi tam olarak anlayacaksınız.

Empty indir

Empty ücretsiz bulmaca oyunu Windows, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumludur. Ayrıca ayrı bir ses dosyası yükleme yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Emty oyunu indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir