Emsisoft Emergency Kit Türkçe İndir

Emsisoft Emergency Kit, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol eden ve ek araçlar yüklemeden temizlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe güvenlik programıdır. Emsisoft Emergency Kit, yazılım yüklemesi olmadan kötü amaçlı yazılımları taramak ve virüs bulaşmış bilgisayarları temizlemek için kullanılabilen bir dizi program içerir: Emsisoft Emergency Kit Scanner ve Emsisoft Commandline Scanner.

Kötü amaçlı yazılımlar konusunda hepimizin bir deneyimi vardır. Gün geçmiyor ki, malware-kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımıza yüklenmesin. Eğer bilgisayarda antivirüs veya benzeri güvenlik programları yoksa, zararlı yazılımların bulaşmasına engel olamayız. Eğer bilgisayara bulaşırsa, sistemde bazı anormallikler görebiliriz. Daha sonra koruyucu yazılımlar yüklemeye çalışıldığında, korumayı devre dışı bırakabilir.

Emsisoft Emergency Kit

Emsisoft Emergency Kit zararlı yazılımlar konusunda size yardımcı olabilir. Bu zararlı yazılım algılama ve kaldırma aracı, etkilenen PC’de yazılım indirip yükleyemiyorsanız, mükemmel bir şekilde, truva atlarını, casus yazılımlarını, reklam yazılımlarını, solucanları, keylogger’ları ve virüsleri bularak ve doğrudan bir USB sürücüsünden çalıştırılabilir. Ayrıca rootkit’leri de tarayabilirsiniz, ancak bu, normal diskten daha yavaş olan Doğrudan Disk Erişimi modunu etkinleştirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Taşınabilir bir uygulama olduğu gerçeğine rağmen, Emsisoft Emergency Kit 2017 programı kurulabilir herhangi bir masaüstü programı gibi çalışır. Programı çalıştırdığınız zaman, en son güncellemeleri yüklemenizi ister. Çünkü, en son tehditleri kontrol etmek ister ve bu sayede ortaya çıkan en yeni tehditleri algılama konusunda da başarılı olur.

Program, uygun ayarlarla önceden ayarlanmış olarak gelmektedir. Bu sayede pek ayarlama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Programı çalıştırın, bir tarama gerçekleştirin ve bulunan tüm zararlı yazılımları hemen silinir veya karantinaya taşınır.

Emsisoft Emergency Kit 2017, virüs bulaşmış bilgisayarları taramak ve temizlemek için kurulum olmadan kullanılabilen programlar arasında en iyilerden biridir. Programın tek dezavantajı var, oda yükleme boyutunun fazla olmasıdır. Bu nedenle biz bile programı yüklemekten çekindik ve program üreticisi tarafından sunulan görüntüleri kullandık.

Emsisoft Emergency Kit Türkçe indir

Emsisoft Emergency Kit 2017 ücretsiz ve Türkçe güvenlik programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için Emsisoft Emergency Kit indir (323 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir