En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Kulaklıkları

Kulaklık, oyun oynamayı sevenler için en önemli bileşenlerden biridir. Özgürce hareket etmek için oyun oynayanlar özellikle kablosuz kulaklıkları tercih etmektedirler. Tüketici kulaklıkları, stüdyo kulaklıkları veya oyun kulaklıkları olsun, şimdilik seçebileceğiniz yüzlerce kablosuz kulaklık var. Temel seviyede hepsi aynı şeyi yaparken, oyun için özel olarak tasarlanmış oyun kulaklıkları her açıdan daha cazip gelmektedir.

Her PC oyuncusu en iyi ve rahat ses deneyimi sağlayan kulaklıkları kullanmak istiyor. Oyun amaçlı kulaklıklar, takılı mikrofonla birlikte gelmektedir. Çoğu oyuncu, ayrı bir mikrofon satın almayı ve normal kulaklıklara bağlamayı tercih eder.

Her neyse, bu yazımızda oyun oynayanlar için en iyi kablolu ve kablosuz kulaklıkları sıralamak istiyoruz. Hangi kulaklıkları tercih ettiğinizi ve kullandığınız veya hoşunuza giden kulaklıklar hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Kablolu ve Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları

Mükemmel ses kalitesi, güvenilir bir mikrofon ve konforlu tasarım sunarken çevre sesi ile iyi bir PC oyun kulaklığı daha doğru olma eğilimindedir. Ve denetleyicinizin kablosuz olduğu gerçeğini dikkate alarak oyun kulaklığınız da kablosuz olmamalı mı? Kablosuz oyun kulaklıklarına geçtiğinizde muhtemelen tekrar kablolu modele geri dönmek istemezsiniz.

Bunlarla birlikte, bütçenize uyacak şekilde ve üstün oyun kulaklıkları konusunda titiz bir araştırma yapalım istedik. Ve buna dayanarak, şu anda fazla harcamada yapmadan satın alabileceğiniz en iyi oyun kulaklık setlerinden bazılarını seçtik. Belirli bir sıraya göre listelenmişlerdir.

1. HyperX Cloud II Gaming Headset

HyperX Cloud II Gaming Headset, tasarım kalitesi çok iyi olan bir kulaklıktır. Kulaklık seti çok yönlü ve hafif özelliktedir. Kulaklık kapağı üzeri kapalı olduğundan, dış gürültü seslerini en iyi şekilde engellemektedir. Yazılıma gerek yoktur, tek yapmanız gereken kulaklığı takmak ve kullanmak. PC, PS4, Xbox One ve Mac ile uyumludur.

Geliştirilmiş sanal 7.1 surround ses özellikli olduğu için ses çıkışı oldukça ayrıntılıdır. Konum doğruluğu beklendiği gibi çalışmayabilir, ancak şüphesiz öncekine göre bir gelişme kaydetmiştir. İster PC’niz için sanal 7.1 surround sese sahip bir kulaklık isterse konsol ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bir stereo kurulum arıyor olun, sizin için mutlaka bir Cloud mevcut.

HyperX Cloud II oyun kulaklığı, oyuncular için belki de en mantıklı seçenektir. Harcayacağınız paranın karşılığını alabileceğiniz güzel bir kulaklıktır. HyperX Cloud II Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

2. Sennheiser PC 373D Gaming Headset

Sennheiser, uzun süredir ses çılgınlarının favorisi olan bir markadır. Sennheiser PC 373D oyun kulaklığı, temiz ve kullanımı kolay bir yazılım arayüzü bulunan bir Dolby 7.1 uyumlu üst düzey açık akustik kulaklık setidir. Baş bandı ve kulaklıklardaki peluş dolgu, onu uzun süren oyun seansı sırasında kulaklarınıza zarar vermeyecek en konforlu oyun kulaklık setlerinden biri haline getirir.

Sesüstü durum, ne çok keskin, ne de zayıf; Bas olarak biraz eksik olabilir. Ancak genel olarak, PC 373D her şeye sahiptir, en üst düzeyde tasarım ve konfor sağlar. Tüm bunlar, en iyi oyun kulaklıklarından birisi yapar. Sennheiser PC 373D Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

3. Astro Gaming A50 Wireless Gaming Headset

Astro’nun yeni oyun kulaklığı, iddia ettiklerini gerçekleştiriyorlar. Geniş form faktörüne ve katı alüminyumdan yapılmış olmasına rağmen, oldukça hafiftir. Baş bandı ve kulaklıkların üzerine yumuşak köpükler ve peluş materyallerin olduğu kadar rahat hissettiriyor.

Astro Gaming A50, sadece PC’niz değil PS4, Xbox One ve eski konsollar için de tak ve kullan uyumludur. Dolby 7.1 ses özellikli ve Dolby Audio’u etkinleştirir etkinleştirmez inandırıcı bas ve etkileyici orta menzilli sesler açılıyor. Sesüstü stil mükemmel netlik ve enstrümantal üreme ile mükemmel.

Oyun oynarken şarj edilebildiğinden pil hakkında endişelenmeniz bile gerekmez. Bu oyun kulaklığını diğerlerinden ayıran şey oyun / ses dengesi geçişidir. Astro Gaming A50 iyi bir fiyata satılmaktadır. Bu yüzden, imkanınız varsa denemeniz gerekir. Bu üründen hoşlanmayacağınız pek bir şey yok. Astro Gaming A50 Wireless Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

4. Sennheiser Game One Gaming Headset

Sennheiser, bu oyun kulaklıklarıyla oyuncuların seveceği klasik tarzı getiriyor. Kontroller bu kulaklıklara sorunsuz şekilde entegre edilmiştir ve kullanımı son derece kolaydır. Baş bandı ve kulaklıklardaki yastıklama miktarı, rahatlığı garanti eder.

Sennheiser Game One oyun kulaklığı Xbox One, PC, Mac ve PlayStation 4 veya daha üstü ile uyumludur. Açık arka tasarım bazı gürültüyü sızdırdığından, gürültü yalıtımında tam anlamı ile övgüyü hak etmiyor. Ayrıca, sanal 7.1 surround sesi de içermiyor. Yine de stereo oldukça iyi çalışıyor.

Sennheiser Game One şu anda piyasada bulunan en iyi kulaklıklar arasında en uygun fiyatta olanlardan biridir. Sennheiser Game One Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

5. Razer ManO’War Wireless 7.1

Razer ManO’War Wireless 7.1, kendi ağırlığıyla birlikte gelen muazzam bir oyun kulaklığıdır. Uzun süren oyun seansları için, kulaklıklar size çok rahat bir uyum sağlamak için uygun bir şekilde dolgulanmıştır. Razer ManO’War’ın 7.1 kanal sanal surround’u, doğru miktarda bas, net yüksek ve net orta ses sağlar.

Xbox One, PC, Mac, PS4, mobil cihazlar ile uyumluluk sağlar veya doğrudan bir monitöre takarak çok yönlülük sağlar. Ayrıca, Razer Synapse oyun kulaklığı gibi Chroma RGB ışıklandırma özelleştirilebilir. Bazı kullanıcılar bunları biraz büyük bulabilirken, bu oyun kulaklığı mükemmel ses ve mikrofon performansı sunar.

Genellikle oyun kulaklıkları fiyatlarına göre kalite sağlamaz, ancak Razer ManO’War’da böyle bir durum söz konusu değildir. Fiyatından daha üst seviyede kalite sağlar. Razer ManO’War Wireless 7.1 satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

6. Logitech G433 7.1 Gaming Headset

Logitech, G433 ile geleneksel tasarımı ve yapıyı bozarak, daha farklı bir stil getiriyor. Kuşkusuz bu, bazı ilginç renk seçeneklerine sahip en görsel açıdan çekici kulaklıklarından biridir. Logitech G433 aynı zamanda sağlam ve hafiftir.

Ses çıkışı makul seviyeden daha fazladır. Çoğu stereo sürücülerle harika ses çıkarıyor. Çevre sesi iyi çalışıyor; ne iyi ne de kötü. Mikro kalite de iyi değilse bile, iyi olarak kabul edilebilir.

Logitech G433, birinci sınıf ve ucuz oyun kulaklık pazarı arasındaki noktada duruyor. Ayrılabilir mikrofon, bu fiyat aralığında başka kulaklıklar da bulamayacağınız özelliktir. Logitech G433 7.1 Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

7. SteelSeries Arctis 7 7.1 Gaming Headset

SteelSeries Arctis 7, iyi bir oyun kulaklığında olması gereken her şeye sahiptir. Son derece özelleştirilebilir ve rahattırlar. Kendinden ayarlı kafa bandı, uzun süre daha da rahat olmasını sağlar.

Arctis 7 hoş bir görünümün yanında sunacağı başka şeylerde var. Ses çıkışı, bas üstü yüksek olmayan, temiz bir vokale katkıda bulunan inanılmaz derecede etkileyicidir. Bu, son zamanlarda karşılaştığımız en doğal yankılanan kulaklıklardan biridir. SteelSeries ayrıca sanal surround ses ile özel bir ses deneyimi eklerken PC’de oyun oynarken DTS Headphones:X’i kullanıyor.

Kaliteye ekstra para harcamak isteyen biriyseniz, daha fazla kendinizi yormayın ve bu kulaklığı deneyin. SteelSeries Arctis 7 7.1 Gaming Headset satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

8. Razer Kraken 7.1 Chroma V2

Razer Kraken 7.1 V2, harika yapım kalitesi, konforlu uyum ve sadece PS4, Mac ve PC ile uyumlu surround ses meraklıları içindir. Kulaklıkların üzerine aydınlatılmış logo eklenmesi, her bir kulaktaki RGB aydınlatması ile lüks gösterir.

Sen yönüyle mükemmel bir ses mükemmel bir ses deneyimi sağlar. Ancak, Kraken 7.1 V2’nin üstün bir müzik deneyimi sunmasını beklerseniz, hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu, PS4 oyuncularını rahatsız edecek bir USB kulaklık setidir. Ancak, Razer Synapse 2.0 yazılımına erişebilir. Kraken 7.1 V2, konfor ve yüksek kaliteli ses konusunda iyidir. Razer Kraken 7.1 Chroma V2 satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

Oyun oynamak için kullandığınız en sevdiğiniz oyun kulaklığı hangisi? Gözden kaçırdığımız modeller varsa, yorumlarınızla bize katılın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir