En iyi ücretsiz indirme yöneticileri 2018

TV şovları, filmler, videoları, oyunlar, belgeler ve daha bir çok şey çoğunlukla çevrimiçi olarak dağıtılır ve harika bir indirme yöneticisi, sabit diskinizde görünmesini beklemek için harcadığınız zaman miktarını azaltacaktır.

En iyi yöneticiler, dosyalarınızı yönetilebilir bloklara bölerek indirmelerini hızlandırabilir, istediğiniz zaman duraklatıp devam ettirir ve beklenmedik bir şekilde kesildikten sonra kaldıkları yerden devam edebilir.

En iyi ücretsiz indirme yöneticileri

Bazı indirme yöneticileri, medya dosya formatlarını otomatik olarak dönüştürür ve bunları yeniden kodlama zorunluluğunu ortadan kaldırır ve diğerleri, indirmeyi bitirmeden önce bir ses veya video dosyasını çalmaya başlamanızı sağlar.

Bilgisayarınız için en iyi ücretsiz indirme yöneticilerini seçmek zor olabilir. Diğer kullanıcılardan yardım alabilir veya aşağıda sıraladığımız listeden programları deneyebilir ve kendiniz karar verebilirsiniz.


En iyi ücretsiz indirme yöneticileri
FlashGet, dosya indirme yöneticileri arasında ücretsiz en iyi ve en popüler programlardan biridir.

1. FlashGet

Sistem kaynaklarını az kullanan en iyi indirme yöneticilerin ilki.

FlashGet, İnternet’ten indirme hızını artıran ve kolay bir şekilde yönetmek için uygun ortam sağlayan ücretsiz en iyi ve en popüler indirme yöneticilerden biridir.

Paralel kaynaklardan veri indirirken çoklu sunucu kullanarak indirmeyi hızlandırır. Elbette tarayıcıların dahili indirme yöneticileri de, indirme konusunda gayet başarılıdır, ancak yönetim konusunda pek yeterli olmamaktadır.

Verilerin toplu halde indirilmesi, çeşitli dosya türleriyle doldurulan kalabalık dizinlere neden olabilir. FlashGet’in indirme yönetimi özellikleri, dosyalarınızı uygun dizinlere göre otomatik olarak sıralayabilir. Program, indirilen verilerinizin düzenlenmesinde iyileştirmeye yardımcı olmak için dosya etiketlemeyi de desteklemektedir.

İncelemek ve indirmek için: FlashGet


En iyi ücretsiz indirme yöneticileri
Free Download Manager, Türkçe dil desteği sunan açık kaynaklı ücretsiz en iyi indirme yöneticilerden biridir.

2.Free Download Manager

Müzik ve film severler için araçlarla dolu bir açık kaynaklı indirme yöneticisi.

Free Download Manager tüm kullanıcılara her şeyi hedef göstermektedir ve bunu da başarmaktadır. Bir indirme hızlandırıcısı, bir BitTorrent istemcisi, bir ses ve video önizleyicisi ve bir trafik yönetim aracıdır ve açık kaynak olduğu için tamamen ücretsizdir ve geliştiricilerin topluluğundan düzenli güncellemeler alır.

Güçlü çizelgeleme özellikleri ve çok kullanışlı bir uzaktan kumanda içerir; bu, indirdiğiniz dosyaları İnternet üzerinden bağlı herhangi bir cihazdan çalıştırıp bırakamayacaklarını gösterir.

Bu olağanüstü bir programdır, en iyiler arasında FlashGet ve Ninja Internet Download Manager programları arasında seçim yapmak biraz zor olabilir.

İncelemek ve indirmek için: Free Download Manager (Türkçe)


En iyi ücretsiz indirme yöneticileri
Ninja Download Manager, medya dosyaları alanında ücretsiz ve Türkçe en iyi indirme yöneticisidir.

3. Ninja Download Manager

Güçlü ve iyi tasarlanmış, medya dosyaları için en iyi indirme yöneticisi.

Ninja Download Manager, karşıdan yükleme tarafına göreli olarak yeni bir özelliktir ve biraz daha çağdaş gözükmektedir.

Arayüzü basit ve modern ve hızlandırıcısı dosyalarınızı 10 kat daha hızlı almanıza yardımcı olabilir. Bunu, her dosyayı parçalara ayırıp, her birini farklı bir sunucu bağlantısı kullanarak indirerek, indirme işlemlerini yalnızca daha hızlı değil, aynı zamanda daha güvenilir hale getirerek yapar. Müzik ve film izliyorsanız, dosya indirilirken dosyayı çalmaya başlamanıza izin veren ardışık ayarı ile sevineceksiniz.

Ayrıca, Vimeo desteği olan yerleşik bir video indirici ve dosya biçimini indirmeyi bitirdikten sonra otomatik olarak değişen bir video dönüştürücüye sahiptir. Bu alanda harika seçenekler çok, ancak müzik, film ve TV seviyorsanız, Ninja Download Manager en iyi ücretsiz indirme yöneticisidir.

İncelemek ve indirmek için: Ninja Download Manager (Türkçe)


En iyi ücretsiz indirme yöneticileri
JDownloader, işi bilen kullanıcılar için ideal ücretsiz ve Türkçe en iyi indirme yöneticilerden biridir.

4. JDownloader

Gelişmiş bir indirme yöneticisi olan JDownloader, güçlü kullanıcılar için idealdir.

JDownloader, büyük bir geliştirici topluluğuna sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir indirme yöneticisidir ve Windows, Linux ve Mac için mevcuttur.

Güçlü kullanıcılar için 300’den fazla şifre çözme eklentisi, otomatik RAR çıkarma, şifre listesi arama ve OCR, captcha indirmek sitelerinde karşılaşılan ‘Ben bir robot değilim’ tamamlama yeteneklerine sahiptir.

Yükleyici, özel olarak seçimini kaldırmadıysanız indirme yöneticisi ile birlikte gönderilecek olan reklam yazılımını içeriyor.

İncelemek ve indirmek için: JDownloader (Türkçe)


En iyi ücretsiz indirme yöneticileri
iGetter, Windows ve Mac sistemlerde kullanacağınız ücretsiz en iyi indirme yöneticilerden bir diğeridir.

5. iGetter

iGetter, PC ve Mac kullanıcıları için, dosyaları bulmayı ve indirmeyi kolaylaştırıyor.

Çoğu indirme yöneticisi Windows içindir, ancak iGetter indirme yöneticisi Mac OS X ile de uyumludur. İndirme işlemlerini belirli saatler için zamanlayabilir, kullanmayı düşündüğünüz sunucular az yoğun saatlerde kullanılmasını ayarlayabilirsiniz.

Çoğu indirme yöneticisinin temel özelliklerinden olduğu gibi, bozulmuş indirmeleri devam ettirebilir ve hızlandırılmış indirme işleminden yararlanabilirsiniz.

iGetter, web ve FTP sitelerinde içerik bulmak için kullanabileceğiniz bir site gezgini de içerir. Safari, Mac üzerinde iCab ve Firefox ve Windows’ta Firefox ve Internet Explorer ile bütünleşir.

İncelemek ve indirmek için: iGetter


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir