En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri

Video düzenleme, bir zamanlar üst düzey bilgisayarların özel yazılım kullanmasını gerektiriyordu, ancak video düzenleme programların yanı sıra şimdi çevrimiçi -online- elde edilebilir bir noktaya ulaştık. Hem de öyle ki, web tabanlı video editörleri ile neler yapılabileceğine şaşıracaksınız.

Tarayıcı tabanlı araçların kalitesi büyük farklılıklar gösteriyor, bu nedenle bugün size yardımcı olan mevcut en iyi çevrimiçi-online video düzenleyicileri sıralamak istedik. En iyi aracın seçilmesi çoğu zaman ihtiyaçlarınıza en yakın olanı görme olgusudur ve bu nedenle çok basit ve daha gelişmiş seçeneklerden oluşan bir karışım dahil ettik.

Çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz daha güçlü bir film yapım aracı mı arıyorsunuz? En iyi ücretsiz video düzenleme programları kılavuzumuza bir göz atın.


En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri
WeVideo, kullanım açısından en kolay yol sunan en iyi online video düzenleyicilerden biridir.

1. WeVideo

Web ve mobil uygulamalar dahil olmak üzere ücretsiz video düzenleyici.

WeVideo, 10GB bulut depolama imkanı da sunan, web ve mobil uygulamalarda içeren en etkileyici video düzenleyici sitelerden biridir. Hesap oluşturmanız gerekir ve bu hesap üzerinden düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sanki bir masaüstü video düzenleme programında çalışma ortamı sunmaktadır. Kaliteli olmasının yanı sıra bazı sınırlamalar vardır Aylık 7.5 dakikalık video dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca 720p HD kalitesinde çözünürlük desteği vardır.

50 adet patentli şarkılar ile, herhangi bir telif hakkı korkusu olmadan dahili medya dosyalarından faydalanmanızı sağlamaktadır. Hazırladığınız videoları en popüler video sitesinde, Facebook diğer sosyal ağlarda paylaşma imkanı sağlar.

Sınırsız dosya büyüklüğü sunmasının esprisi yoktur aslında. Zaten aylık 7.5 dakikalık dışa aktarma seçeneği sunar. 7.5 dakikalık videonun da en fazla ne kadar büyüklükte olacağı malumdur. Paylaşma seçeneklerinin yanı sıra düzenlediğiniz veya hazırladığını videoları bilgisayara indirebilirsiniz.

Online video düzenleyiciye gidin: WeVideo


En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri
Saçma sapan bir arayüze sahip olsa da, Movie Maker Online harika bir video düzenleme sitesidir. Resim ve video klipler yükleyin, filtreler ve efektler uygulayın, başlık ve metin ekleyin ve sonuçları MP4 formatında kaydedin.

2. Movie Maker Online

Kendi film kliplerinizi, ses dosyalarınızı ve resimlerinizi tamamlamak için inanılmaz derecede esnek bir çevrimiçi video düzenleyicisi.

Öncelikle bir uyarı: Movie Maker Online, rahatsız edici bulabileceğiniz reklamlar tarafından finanse edilir ve kullanmaya başlamadan önce yüklediğiniz herhangi bir reklam engelleme eklentisini devre dışı bırakmanız gerekir.

Bununla birlikte, Movie Maker Online mükemmel bir araçtır. Movie Maker Online, video, resim ve müzik yüklemenize ve bunları bir zaman çizelgesine sürükleyip bırakarak bir projeye birleştirmenize olanak tanır. Sayfa düzeni biraz garip, bu nedenle bulmak için biraz deneyim gerekiyor.

Yüklenen videoları kırpabilir ve onlara yeni bir görünüm vermek için mevcut birçok filtre bulunmaktadır. Movie Maker Online, ses ve videoların yanı sıra metin yer paylaşımları, geçişler ve daha fazla seçenekler sunar.

Projenizi tamamlamanıza yardımcı olması için kullanabileceğiniz telif hakkı gerektirmeyen ücretsiz görüntüler ve müzik dosyaları bile var.

Menüler sisteminde yol bulmanız biraz zaman alabilir ve bitmiş projelerinizi yalnızca MP4 formatında dışa aktarabilirsiniz. Movie Maker Online, tarayıcınız için en iyi video düzenleyicisidir.

Online video düzenleyiciye gidin: Movie Maker Online


En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri
ClipChamp’ın video yüklemesi hızlıdır, araçlarının kullanımı kolaydır ve anlık çevrimiçi paylaşım ve masaüstünüze indirme seçenekleri sunan en iyi online video düzenleyicilerden biridir.

 

 

3. ClipChamp

Bu çevrimiçi video düzenleyicisinin ücretsiz sürümü bazı gelişmiş özellikleri barındırmamaktadır, ancak kullanımı kolaydır ve basit video düzenleme için iyi bir seçimdir.

ClipChamp, güç ve kullanışlılık arasında iyi bir denge oluşturur. ClipChamp, ayda 7 dolar ile başlayan premium katmanlara sahiptir ancak ücretsiz bir hesap hala birçok düzenleme araçları vardır. Ayda beşten fazla video oluşturabilir, maksimum 1080p çözünürlükte ve videolar beş dakikadan fazla olamaz. Bu oldukça kısıtlayıcı gelebilir, ancak yalnızca bir veya iki dosyayı düzenlemek istiyorsanız, zor değil.

Zaten kaydettiğiniz bir videoyu yükleyebilir veya yeni çekimler yapmak için web kameranızı kullanabilirsiniz. Her iki yöntem de iyi işliyor ve görüntüler ClipChamp’de olduğunda, kırpma, çevirme, döndürme ve parlaklık / kontrast ayarı dahil olmak üzere araçları kullanmaya hazır olacaksınız.

İşleme hızlıdır ve sonuçları çevrimiçi paylaşabilir veya videoyu diğer projelerde kullanmak üzere indirebilirsiniz.

Online video düzenleyiciye gidin: ClipChamp


En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri
Düzenlenmesi gereken çok fazla video varsa, VideoToolbox sizin için online video düzenleyicidir. Rakiplerinden daha az seçenek sunuyor, ancak büyük dosyaları destekliyor

4. VideoToolbox

1GB kadar video düzenleyebilir ve istediğiniz bir formatta videoyu bilgisayara kaydedebilirsiniz.

VideoToolbox’a 600 MB’a kadar video görüntüleri yükleyebilirsiniz. Bu gerçekten harika bir özelliktir ve daha büyük dosyalar yüklemek için uzunca bir süre beklemeniz gerekecek. Ayrıca, video sitelerindeki videolar ile çalışma seçeneği sunar. Dosyalarınızı tüm popüler video formatları arasında dönüştürür (3GP, AMV, ASF, AVI, FLV, MKV, MOV, M4V, MP4, MPEG, MPG, RM, VOB, WMV).

VideoToolbox’da bulunan düzenleme seçenekleri, Movie Maker Online video düzenleyicisi ile karşılaştırıldığında biraz sınırlı ancak belirli görevler için idealdir. Videoları formatlar arasında dönüştürebilir, birden fazla klipleri bir araya getirebilir, özel bir filigran ekleyebilir, altyazı gömebilir veya ayıklayabilir ve istenmeyen görüntüleri kırpabilirsiniz.

Arayüz, bazı görevleri biraz zor ve uzun sürede tamamlamaya zorlar, ancak Video Toolbox, özellikle büyük bir videonuz varsa, göz atmanız gereken en iyi online video düzenleyicilerden biridir.

Online video düzenleyiciye gidin: VideoToolbox


En iyi ücretsiz online video düzenleme siteleri
Online Video Cutter, hızlı video düzenleme görevleri için inanılmaz kolaylık sağlayan bir tarayıcı uzantısı olarak da mevcuttur. Ayrıca, 500MB çekim yapmanızı ve düzenlemenizi sağlar.

5. Online Video Cutter

Yukarıdaki araçlardan bazıları kafa karıştırıcı görünüyorsa, Online Video Cutter’ı inceleyin. Kullanımı basittir ve kullanışlı bir Chrome uzantısı olarak mevcuttur.

Adına rağmen, Online Video Cutter videoları kesmekten çok daha fazlasıdır. Site, dosyaları 500 MB’a kadar yüklemenizi veya Google Drive’da veya diğer çevrimiçi serviste saklanan kliplerle çalışmanızı sağlar.

Ardından, istenmeyen görüntüleri uzaklaştırabilir ve çok fazla atış yapmanız durumunda kırpmayı seçebilirsiniz. Yanlışlıkla telefonunuzla yan çekilen videoları döndürme işlevi var ve düzenleme araçları daha kolay erişebilmeniz için bir Chrome uzantısı bile mevcuttur.

Yaptığınız düzenlemelerden memnun olduğunuzda, çeşitli popüler video formatlarından seçim yapabilir ve dosya boyutunu küçültmeniz gerekirse daha düşük bir kalite ayarı seçebilirsiniz.

Burada sunulan pek çok video düzenleme olmayabilir, ancak site güzel bir şekilde ortaya çıkmış ve her şey güzel bir şekilde aerodinamik hale getirilmiştir, bu da kullanımı keyifli kılmaktadır.

Online video düzenleyiciye gidin: Online Video Cutter (Türkçe)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir