En iyi ücretsiz Ses Değiştirme programları ve online siteler

Ses değiştiren yazılım, sesinizi kolayca değiştirmenizi sağlar. Kullanıcılar, eğlenceli yazılımları veya araçları kullanarak, sohbet sırasında sesli aramalarını çağrı uygulamaları üzerinden veya çevrimiçi oyun oynarken rahatça değiştirebilirler. Bu programlar, erkeklerden kadınlara, kadınlardan erkeklere, robotik ses, yabancı ses ve çizgi film seslerini değiştirmenize izin verdiği için benzersizdir. Ses değiştiriciler çeşitli ücretsiz yazılım biçiminde ve kolayca kullanılabilir online araçlar olarak mevcuttur. İşte Windows 10/8/7 için en iyi ücretsiz ses değiştirme programları ve bazı online araçlar.

Windows PC için ses değiştirme programları

Ses değiştirme programı söz konusu olduğunda, iki tür vardır; Gerçek zamanlı ses değiştiren yazılım ve gerçek zamanlı olmayan ses değiştiren yazılım.

  • Gerçek zamanlı ses değiştiriciler: Orijinal sesinizi, kadınlarda erkek gibi, erkeklerde ise kadın gibi ve çok daha fazlasını değiştirmenizi sağlar. Ses tonunuzu bile değiştirebilirsiniz.
  • Gerçek zamanlı olmayan ses değiştiriciler: Bu, seslerinizi önce desteklenen ses formatlarında kaydetmenize izin verir. Ardından, kullanma dönemi, frekansın, tonun, ton renginin ve daha fazlasının kullanıldığı sesi değiştirirler.

En iyi ücretsiz PC ses değiştirme programlardan ikisine bir göz atalım.

1. Voxal Voice Changer

En iyi ücretsiz Ses Değiştirme programları

Voxal Voice Changer, Windows için ücretsiz bir ses değiştirme programıdır. Bu yazılım, kullanıcıların seslerine önceden belirlenmiş çeşitli efektler uygulamasına olanak tanır. Mikrofondan gelen sese gerçek zamanlı olarak çeşitli efektler uygulanabilir. Uygulanan efekt önizlenebilir ve mevcut ses dosyalarına çeşitli efektler uygulanabilir. Bu ses değiştirme platformu, kullanıcıların kızların, oğlanların, robotların, uzaylıların ve daha pek çok ilginç seçeneğin gerçek seslerini kolayca almasına olanak tanır. Voxal Voice Changer, sesin gerçek zamanlı olarak değiştirilmesi ve gizlenmesinin özelliklerini ve işlevlerini sunar. Bu yazılım basittir ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

2. Skype Voice Changer

En iyi ücretsiz Ses Değiştirme programları

Skype Voice Changer, Skype tarafından geliştirilen ücretsiz ve gerçek zamanlı ses değiştiren bir başka yazılımdır. Gerçek sesli efektleri Skype üzerinden canlı bir arama sırasında orijinal sese ekleyerek başkalarını kandırmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Kullanıcılar ayrıca yazılımdaki çeşitli efektlerle aynı şeyi özelleştirme seçeneği elde ederler. Bu yazılım Skype’ın masaüstü sürümüyle çalışır ve taşınabilir sürümde de mevcuttur. Başkalarını kandırmanın ve Skype üzerinden biriyle sohbet ederken keyif almanın en eğlenceli yollarından biri olduğu için kullanımı kolaydır ve çok popüler bir yazılımdır.

Ses değiştirmek için online araçlar

Online-çevrimiçi ses değiştiriciler, tarayıcınızda doğrudan kullanılabilecek basit ve kullanışlı araçlardır. Bu araçlar, sesinizi bir mikrofon kullanarak kaydetmenize veya bilgisayarınızdan ses dosyaları yüklemenize ve çeşitli efektleri ekleyerek dönüştürmenize olanak tanır. Bu çevrimiçi ses değiştirici tamamen ücretsizdir ve program indirmelerden uğraşmanıza gerek yoktur.

1. Online Tone Generator

En iyi ücretsiz Ses Değiştirme siteleri

Online Tone Generator, tempoyu etkilemeden, ses dosyalarının (.mp3 veya .wav biçimi) adımlarını değiştirmelerine izin veren ücretsiz bir çevrimiçi pitch değiştirici araçtır. Kullanıcılar, pitch dosyalarını mp3 olarak kaydedebilir. Bu aracı kullanmak çok basittir. İstediğiniz sıklığı girin ve oynat tuşuna basın. Çevrimiçi ton üreteci dört farklı dalga formu çalar: Sinüs, Kare, Testere Dişi ve Üçgen. Oluşturmak istediğiniz dalga şeklini seçmek için düğmelere tıklayın. Online Tone Generator, Chrome, Firefox, Safari ve Microsoft Edge’in en son sürümleriyle uyumludur.

Online aracı buradan deneyebilirsiniz.

2. Voice Spice

En iyi ücretsiz Ses Değiştirme siteleri

Voice Spice, sesinizi çeşitli diğer seslere kaydetmenizi ve değiştirmenizi sağlayan ücretsiz, eğlenceli ve kullanımı kolay çevrimiçi-online bir hizmettir. Sesinize yapabileceğiniz eğlenceli bazı dönüşümler vardır. Korkunç bir cehennem iblisi, komik küçük sincap sesine ve daha fazlasına dönüştürmek mümkündür. Bu aracı kullanmak basittir; İhtiyacınız olan tek şey bir mikrofon ve Flash eklentisiyle bir Web tarayıcısı. Yeni bir ses seçin, bir mesaj kaydedin ve Voice Spice’ın işi yapmasına izin verin. Mesajlar, daha sonra Web bağlantısı, Facebook veya Twitter beslemesi aracılığıyla paylaşılabilir.

Bu online aracı buradan deneyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir