FaceApp nedir? Ücretsiz yüz editörü uygulaması nasıl kullanılır?

FaceApp artık ekstra filtreler eklemek için güncellendi, ancak her biri için Pro modu ile ödeme yapmanız gerekecek. FaceApp ve yeni özelliklere neler dahil öğrenmek için okumaya devam edin.

Sosyal medya akışlarında bir dizi garip fotoğraflarda FaceApp adını görmüş olabilirsiniz. Bu, bir düğmeye basarak görünümü tamamen değiştirebilen bir uygulamadır.

FaceApp, cinsiyeti değiştirerek, gülümsemeleri artırarak veya yaşlanmayı kaldırarak kendinize, arkadaşlarınıza ve ailenize gerçekçi fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Önemli özelliklerin bir çoğu ödeme gerektirdiği için, FaceApp ile ücretsiz olarak yapmak istediğiniz her şeyi yapmanız mümkün olmayabilir. FaceApp’ı nasıl indireceğiniz ve nasıl kullanacağınız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

FaceApp nasıl indirilir?

Hem Android için hem de iOS için FaceApp uygulaması mevcuttur. Doğrudan iOS için Apple App Store ve Android için Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Tıpkı diğer herhangi bir uygulama gibi indirin. Uygulamayı indirmek için şifrenizi girmeniz veya parmak izinizi kaydettirmeniz gerekebilir.

FaceApp nasıl kullanılır?

FaceApp arayüzü kullanımı kolaydır ve uygulamanın kamerasında çekilmiş iki yeni selfie fotoğrafı veya daha önce telefonunuzda bulunan eski fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlar.

FaceApps ana ekranından yapmak kolaydır. Fotoğraf çekme ekranının altında, Faces, All Photos, Camera, Faceapp, gibi seçenekler göreceksiniz.

Daha önceden çekilen yüz resimlerini düzenlemek için Faces, tüm fotoğraflara bakmak için All Photos, Kameradan çekilen resimleri görmek için Camera, telefonunuzdaki diğer resimlere de göz atabilirsiniz.

Seçtiğiniz görüntü Original olarak adlandırılan bir filtreyle başlayacak, ancak seçenekleri sağa kaydırırsanız, gülümseme, yaşlı, genç, kadın ve erkek gibi seçenekleri göreceksiniz. Örneğin yaşlı Old-yaşlı seçeneğini seçtiğiniz zaman işlemeye başlayacak ve sonuç hemen görünecektir.

FaceApp fotoğraflarını paylaşma

İstediğiniz görüntüyü oluşturduktan sonra, paylaşım simgeleri resmin üst kısmında yer almaktadır. Facebook veya Instagram simgelerini görürsünüz. Ancak diğer seçenekler için, sağ üstteki aşağıya bakan ok üzerinde dokunun, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden hazırladığınız fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

WhatsApp ve mesajlaşma platformları gibi diğer uygulamalarda da paylaşma seçeneği vardır.

Ne için ödeme yapmak zorundayım?

FaceApp 2.0 olarak adlandırılan ve daha fazla stil ve güzellik filtresi getiren yeni bir güncelleme var, ancak onlara erişmek için Pro sürümü kullanmanız gerekecek. Bunun dışında herhangi bir ödeme yapma durumu söz konusu değildir.

Yeni filtreler, cildinizin tonunu düzeltmenize, yüzünüzü saçlarına kavuşturmanıza veya kendinize daha dramatik bir görünüm vermenizi sağlayacaktır.

Uygulamanın Ayarlar bölümüne girip FaceApp PRO’yu almak için GET düğmesine dokunun. Uygulama daha sonra, satın alma işleminizi bitirmenize yardımcı olması için sizi Google Play Store’a veya App Store’a yönlendirir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir