Facebook Profil Resmine Çerçeve Ekleme Nasıl Yapılır?

Facebook her zaman yeni fikirler üretmektedir. Başlatılacak en son özellikler Facebook Çerçevesi ve profil fotoğraf korumasıdır. Neler olduklarını merak ediyorsanız ve profil resminizde bunları nasıl etkinleştirebileceğinizi düşünüyorsanız, bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Facebook profil resmine bir Çerçeve ekleyin

Bir çerçeve, genellikle mevcut profil resmine ekstra bir katman ekler, başka bir şey değildir. Örneğin, bazı kişilerin destek göstermek için herhangi bir çerçeve eklediğini görmüş olabilirsiniz. Benzer şekilde, çoğu zaman yeni bir çerçeve yayınlayan birçok geliştirici var, böylece insanlar desteklerini gösterebilir veya profil resmini yeni bir görünümle özelleştirebilir. Facebook profil resmine nasıl çerçeve ekleyeceğinizi merak ediyorsanız, işte bunu yapmanız yeterlidir.

1.Adım: Facebook profilinizde oturum açın ve Profilinize gidin. Profil Resmini Güncelle seçeneğini elde etmek için farenizi profil resminizin üzerine getirin ve bu seçeneğe tıklayın.

Facebook Profil Resmine Çerçeve Ekleme

2.Adım: Fotoğraf Yükle seçeneğinin yanında Çerçeve Ekle adlı yeni bir seçenek bulmalısınız.

Facebook Profil Resmine Çerçeve Ekleme

3.Adım: Sol kenar çubuğundan hazır çerçeveler arasından bir çerçeve seçebilirsiniz veya ismi biliyorsanız bir çerçeve arayabilirsiniz. Uygulamadan önce denemek için, arama sonucundaki çerçeveyi tıklamanız yeterlidir.

Facebook Profil Resmine Çerçeve Ekleme

4.Adım: Profil Resmi Olarak Kullan düğmesini tıklarsanız, seçilen çerçeve hemen uygulanır.

Belli bir süre için bir çerçeve ekleyebilirsiniz. Profil Resmi Olarak Kullan düğmesini tıklamadan önce zamanı seçebilirsiniz. 1 saat, 1 gün, 1 hafta seçebilir veya özel bir tarih / saat ayarlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir