FlashGet İndir – Ücretsiz indirme yöneticisi ve hızlandırıcı

FlashGet, sistem kaynaklarınızı mümkün olduğunca az kullanan, dosya indirmeyi daha da hızlandıracak şekilde optimize etmek için tasarlanmış ücretsiz bir indirme yöneticisidir.

İndirme hızını arttırmanın yanı sıra, FlashGet da indirmelerinizi kategorilere ayırmanıza yardımcı olur ve indirdiğiniz verileri incelemek için virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır. FlashGet ücretsiz indirme yöneticileri arasında en iyi ve en popüler programlardan biridir.

FlashGet – Ücretsiz indirme yöneticisi ve hızlandırıcı

FlashGet, paralel kaynaklardan veri indirirken çoklu sunucu kullanmaktadır. Verilerinizi parça parça indirmek yerine, indirilen dosyalarınızı bir araya getirmek için gereken süreyi en aza indirgemek için aynı anda birden fazla parça indirir.

İndirme verilerini arama

FlashGet, HTTP, BitTorrent, FTP ve eMule indirmeleri ile uyumludur. Program, indirilecek verileri arar ve onayınızı verdikten sonra indirme işlemine başlayacaktır. FlashGet otomatik olarak alternatif sunuculardan paralel veri arar.

FlashGet indir

Verilerin toplu halde indirilmesi, çeşitli dosya türleriyle doldurulan kalabalık dizinlere neden olabilir. FlashGet’in indirme yönetimi özellikleri, dosyalarınızı uygun dizinlere göre otomatik olarak sıralayabilir. Program, indirilen verilerinizin düzenlenmesinde iyileştirmeye yardımcı olmak için dosya etiketlemeyi de desteklemektedir.

Virüsten koruma yazılımıyla birlikte çalışır

FlashGet, geçmişte virüslerin bilgisayarlara sızmasına izin verdiği kaynak kodundaki güvenlik açıkları nedeniyle çeşitli eleştiriler aldı. FlashGet’in güvenliğini arttırmak için geliştiricileri programa antivirüs desteği ekledi. FlashGet, virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır ve indirilen her veri karşıdan yüklemeyi tamamladığında taramak üzere ayarlanabilir.

İndirmeleri kolayca yönetin

FlashGet, indirmenizi yönetmenize yardımcı olur ve bir sürü veri indirirseniz özellikle yararlıdır. Dosya yönetimi özellikleri, indirme dosyalarının organizasyonel bölümünü toplu olarak otomatik hale getirmeye yardımcı olur. İndirme yöneticisinin optimizasyon özellikleri indirme hızını artırır ancak FlashGet’i kullanırken hızda çok az bir değişme veya hiç değişme olmadığını görünce de şaşırmayın. Tüm dosyalar birden fazla sunucuda bulunmaz.

FlashGet 3.7 indir

FlashGet ücretsiz indirme yöneticisi ve hızlandırıcı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için FlashGet 3.7 indir (7.7MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir