FlicFlac: WAV, MP3, FLAC, OGG ve APE formatları dönüştürme programı

Milyonlarca insan her gün müzik dinlemektedir. Bilgisayarında, Android, iPhone, iPod gibi akıllı cihazlarda veya müzik çalarlar da. Bazen sevdiğimiz müzikleri, dinleyeceğimiz aygıt için uygun bir formata dönüştürmek gerekebilir. Bu nedenle, müzik formatları arasında dönüştürme yapacak bir uygulamaya ihtiyaç duyarız. Bu yazımızda bu anlamda size yardımcı olacak, basit bir programı konuşacağız.

FlicFlac, ses dosyalarını WAV, MP3, FLAC, OGG ve APE formatları arasında kolayca dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz ve basit bir programdır. FlicFlac, çeşitli formatlar arasında müzik dosyalarını dönüştürmek için açık kaynaklı bir araçtır.

FlicFlac ile ses formatları arasında dönüştürme yapma

FlicFlac programını indirmek ve kullanmak çok kolaydır. Aşağıdaki indirme bağlantısından programı indirin ve çalıştırın. Kurulum gerektirmediği için doğrudan açılacaktır. Programı kullanmaya başlamak için önce tercih ettiğiniz çıkış biçimini (WAV, MP3, FLAC, OGG ve APE desteklenir) seçmeniz gerekir. Mp3 veya birkaç kodlama parametresi de seçebilirsiniz.

FlicFlac indir

Daha sonra, dönüştürmek istediğiniz müzik dosyalarını elle seçebilir veya sürükleyip programa bırakabilirsiniz. Delete input file seçeneğini seçerseniz, dönüştürme işleminden sonra, girdi dosyasını siler.

Dönüştürülen dosyalar nereye kaydedilir?

Programın pek ayar seçeneği olmadığı için dönüştürülen dosyaların nereye kaydedileceği konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı nereden yüklediyseniz, dönüştürülen dosya yine aynı şekilde oraya kaydedilir.

Program çok basit gibi gözükebilir ancak faydalı olacak bazı ekstra özellikler sağlar. İsteğe bağlı Dosya Gezgini entegrasyonu, sağ tıklama menüsünden tercih ettiğiniz dönüşümleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Program kurulum dosyaları ile birlikte gelen bir .ini dosyası, her türlü alt düzey ayarları ve seçenekleri özelleştirme imkanı sağlar.

FlicFlac indir

Programı, istediğiniz şekle sokmak istiyorsanız, (AutoHotkey) kaynak kodunu indirebilir ve istediğiniz gibi yapmak için düzeltme yapabilirsiniz.

Ancak hızlı ve kolay bir WAV / MP3 / FLAC / OGG / APE dönüştürme programı arıyorsanız, kurulum gerektirmeyen bu program, yardımcı olacaktır.  FlicFlac’ı indirin ve aracın sizin için neler yapabileceğini görün.

FlicFlac indir

FlicFlac ücretsiz ses formatlarını dönüştürme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemlerle uyumludur.

Windows için FlicFlac indir (1 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir