Fotor İndir – Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programı

Fotor Photo Editor, Windows, Mac, Android ve iOS sistemler için tasarlanmış ücretsiz fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programı. Kendi fotoğraflarınızı her zaman düzenlemek istiyorsanız, ancak Photoshop’tan pek hoşlanmadıysanız, Fotor Photo Editor sizin için doğru seçim olabilir.

Programla ilgili söylenecek en iyi şeylerden biri, kullanımının çok basit olmasıdır. Sliders-kaydırıcılar, platformun büyük bir parçasıdır ve farklı efektleri ve geliştirmeleri denemeyi kolaylaştırır. Fotoğraflarınızı düzenledikten sonra dünyayla paylaşmak da kolay; Fotor Photo Editor, popüler sosyal medya siteleri ile kesintisiz çalışır.

Fotor – Ücretsiz fotoğraf düzenleyici ve güzelleştirici

Ücretsiz bir program için, Fotor Photo Editor birçok farklı özellik sunuyor ve fotoğrafları düzenleme için harika bir programdır. Kötü aydınlatma veya diğer sorunlarla ilgili sorunları halletmek için kenarlıklar ekleyebilir veya rötuş özelliklerini kullanabilirsiniz. Deneyebileceğiniz 60’dan fazla efekt vardır ve resimlerinizi hazırlamak için 30’dan fazla kareden birini seçebilirsiniz.

Temel olarak, Fotor Photo Editor maliyetli bir programa yatırım yapmadan ve Photoshop gibi daha karmaşık programların nasıl kullanılacağını öğrenmek zorunda kalmadan fotoğraflara dokunmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Ücretsiz, kullanımı kolay ve profesyonel kalitede sonuçlar sağlar. Aynı zamanda birden fazla biçimi destekliyor, bu nedenle fotoğraflarınızın bu mükemmel fotoğraf düzenleme programıyla uyumlu olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok.

Fotor İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programı
Fotor Photo Editor, Windows ve Mac sistemler için ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programları arasında yer almaktadır.

Tüm cihazlarda kullanın

Fotor ücretsiz fotoğraf düzenleyicinin en iyi özelliklerinden biri de, Windows ve Mac bilgisayarlar ile Android ve iOS mobil cihazlar üzerinde kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra dilerseniz herhangi bir yükleme yapmadan çevrimiçi düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Her cihaz için ayrı bir yükleyici sunar. Aşağıdaki indirme bağlantılarından cihazlarınıza uygun olan versiyonları yükleyebilirsiniz.

Tek tıklama ile fotoğraflara harika bir görünüm kazandırın

Fotoğraf düzenleme alanında pek çok program veya uygulama bulmak mümkündür. Ancak kullanım açısından en iyi düzenleyici hangisi derseniz, kesinlikle Fotor programıdır. Biraz düzenlemeye ihtiyacınız olan fotoğraf koleksiyonunuz varsa, Fotor filtreleri tek tıklama ile uygulayarak en iyi şekilde görünmelerini sağlayabilirsiniz. Tam yağlı bir Photoshop yenilemesi yoktur, ancak kullanımı çok kolay ve ücretsizdir.

Fotor, resimlerin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için görüntü arttırıcı araçlar ve filtreler ile doludur. En popüler görüntü dosya formatlarını destekler ve RAW dosya işleme sağlar. Ücretli programlarda olan pek çok özellikleri ve araçları Fotor programında bulacaksınız.

Fotor İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programı
Fotor Photo Editor, Android ve iOS mobil cihazlar için ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programları arasında yer almaktadır.

Güçlü açık kaynaklı resim editörü GIMP‘in aksine Fotor, Photoshop’un çeşitli araç, fırça ve eklentilere rakip değildir; ancak avantajı, kullanımının çok daha kolay olmasıdır. Fotor, fotoğraflarınızı çekildikleri koşullara ve konuyu temel alarak geliştirmek için tasarlanmış tek tıklamalı filtreler ile doludur. Suni aydınlatma, gün batımı, portre, peyzaj ve tiyatro örnekleri arasındadır.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Fotor programının tek rahatsız edici özelliği reklam içermesidir ancak iyi bir görüntü araçları sunar. Özel efektler uygulayabilir ve çerçeveler ve kenarlıklar ekleyebilir, fotoğrafların görünümünü iyileştirebilir ve normalde elde etmek için pahalı bir kameraya ihtiyaç duyacağınız türden eğik geçiş bulanık efektleri elde edebilirsiniz.

Burada vurgu hızlı sonuçlara dayanıyor; bu nedenle Fotor, resimlerinizin görünümünü tamamen değiştirmek için kullanabileceğiniz 13 farklı tek dokunmalı sahne içeriyor. Aşırı derecede koyu olan sahneler aydınlatılır, fazla pozlanmış olanlar soluklaşır.

Fotor ücretsiz programında sürekli göreceğiniz reklamda Fotor Pro’yu satın almanız istenir. Fotor Pro’yu satın alırsanız reklamları kaldırır, gerçekten dramatik görüntüler için daha fazla düzenleme sunar, tam HDR desteği da dahil olmak üzere yeni özellikler ekliyor. Ancak ücretsiz sürümü normal kullanım için bile çok etkileyici özelliklere sahiptir ve bu nedenle Pro versiyonunu satın almanız gerek kalmıyor.

Fotor Photo Editor ücretsiz indir

Daha öncede söylediğimiz gibi, Fotor programının Windows ve Mac bilgisayarlar ile Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil cihazlar ile uyumlu sürümleri vardır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Fotor sürümü indirin.

Fotor Photo Editor Mac OS X 10.9 ve üzeri, iOS 7.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Fotor Photo Editor uygulaması Android ve iOS için Türkçe dil desteği sunar.

Windows için Fotor indir (142MB)

Mac OS X için Fotor indir (150MB)

Android için Fotor Türkçe indir (27MB)

iOS için Fotor Türkçe indir (108MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir