Franz İndir – Bir uygulamada tüm mesajlaşma uygulamalarını kullanın

Franz, popüler mesajlaşma uygulamalarını destekleyen etkileyici bir mesajlaşma uygulamasıdır. Program Skype, WhatsApp, Steam Sohbet, Facebook Messenger, Telegram, WeChat, Hangouts gibi popüler mesajlaşma uygulamaları ile çalışır.

Son derece esnek olan bu uygulama, tek bir servis seçmek zorunda kalmadan ve sadece bunun için oturum açın. Aynı servisteki birden çok hesap da dahil olmak üzere birden fazla hizmet için oturum açma ayrıntıları ekleyebilir, daha sonra bir veya iki tıklama ile aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Franz nedir?

Franz ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır, dünya genelinde kullanılan popüler sohbet ve mesajlaşma servislerini bir uygulamada birleştirir. Franz şu anda Slack, WhatsApp, WeChat, HipChat, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, GroupMe, Skype ve çok daha fazlasını destekliyor. Mac & Windows için Franz’ı ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir hizmet ile sınırsız servis

Franz, her hizmet için birden fazla hesap eklemenize imkan sağlıyor. Desteklenen tüm mesajlaşma uygulamaları ve her uygulama için iş ve özel hesabı aynı anda yönetmek için mükemmel bir uygulamadır. Örneğin, aynı anda 5 farklı Facebook Messenger hesabı kullanabilirsiniz.

Sonsuz olasılıklar

Franz, WhatsApp, WeChat, HipChat, Messenger, Telegram, Google Hangouts, Skype ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli iş ve özel mesajlaşma ve sohbet servislerini desteklemektedir.

Farklı mesajlaşma uygulamalarında, arkadaşlarınız veya çoklu sistem müşteri hizmetleri ekibini yönetmek istiyorsanız Franz en ideal uygulamadır.

Senkronize olun

İş, ev ve başka 42 yerde mesajlaşma ayarınıza ihtiyacınız var ve tüm hizmetleri tekrar tekrar eklemek istemiyorsanız işte size çözüm, Franz.

Franz, 5 dahili servis senkronizasyonu sunmaktadır. Sadece Franz hesabınızda oturum açın, artık her şey için hazırsınız. Kullanıcı adı ve parolalar senkronize edilmeyecektir.

Franz özelliklerini genişletin

Franz 5’in geniş eklenti desteği sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde sınırsız hizmetler eklemek ve oluşturmak mümkündür. Gereksinimlerinize uyum sağlayan bir platform sunmak için sürekli olarak yeni hizmetler eklenmektedir.

Franz indir

Franz ücretsiz uygulaması Windows ve Mac OS X sistemlerle uyum sağlanmaktadır. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ve Mac OS X 10.9 ve üzeri sistemlerle uyumludur.

Windows için Franz indir (36MB)

Mac OS X için Franz indir (59MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir