Freda İndir – Gelişmiş özellikleri ile ücretsiz e-kitap okuma programı

Freda, gelişmiş ayar ve Premium özellikler sunan Windows için ücretsiz en iyi e-kitap okuma programlarından biridir.

Kullanıcılar bu Windows Mağaza uygulamasının çok hızlı ve kullanışlı olduğunu belirtmektedirler. Bu ücretsiz e-kitap okuyucu Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 sistemleri ile uyumludur. Hem Windows bilgisayarınız hemde Windows Phone sistemlere sahip telefon ve tabletler için iyi özelliklere sahip ve kullanım açısından etkileyici bir e-kitap okuma programı arıyorsanız Freda epub ebook reader uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz.

Freda – Ücretsiz e-kitap okuyucu

Freda indir

Freda e-kitap okuma programı Windows Mağaza üzerinde sunulan ücretsiz bir uygulamadır. Okumak istediğiniz e-kitapları kütüphanede toplayarak, görüntülemek istediğiniz kitaplara kolay ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Freda, binlerce ücretsiz e-kitaba erişmenizi sağlayan Project Gutenberg ile entegre olan mükemmel bir e-kitap okuyucudur. Kendi e-kitaplarınızı içe aktarmayı sağlar ve en popüler e-kitap biçimleri (EPUB, FB2, HTML ve TXT) destekler. Freda’yı, birden fazla cihazdan kitaplara erişmenizi sağlayan Dropbox hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Freda indir

Freda yer imlerini, notları ve vurgulamayı desteklemektedir, bu da öğrenciler için iyi bir seçimdir. Ayrıca, ekrandaki metinlerle ilgili sorun yaşayan herkesin yanı sıra otomatik kaydırma ve hız okuma metni de var. Spritz’e çok benzer şekilde çalışan, gözlerinizi hareket ettirmeden okuyabileceğiniz kelimeleri arka arkaya görüntüleyen bir araçtır.

Freda indir

Freda, kontrolleri ve hareketleri özelleştirebilmenin yanı sıra, tür boyutunu, yazı tipi aralığını, kenar boşluklarını, düzenini ve renk düzenini değiştirme olanağı da dahil olmak üzere EPUB kitaplarını okumak için zengin seçenekler sunar.

Uygulama aynı zamanda bir kitapta kelime veya cümle araması yapmanızı ve tanımlar, çeviriler (ikinci bir dil öğrenmek isteyenler için) ve seçebileceğiniz herhangi bir metin öğesiyle ilgili bilgileri çevrimiçi olarak aramanıza olanak tanır.

Freda, web sitelerinden kitap açmanın yanı sıra SkyDrive, DropBox, çıkarılabilir depolama kartları ve Feedbooks ve Smashwords gibi çevrimiçi OPDS kataloglarını kullanan sitelere de erişebilir.

EPUB kitaplarını Freda uygulamasına ekleme

Sayfanın altındaki Microsoft Mağazası bağlantısından Freda’yı yükleyin.

Bilgisayar, telefon veya tabletinizde bir EPUB dosyasını açmak için uygulamalar arasından Freda’yı seçin.

Freda otomatik olarak başlayacak ve kitapla ilgili bir sayfa sayfası görüntüleyecektir. Okumaya başlamak için kitap kapağı resmine dokunun.

Süreç çok kolaydır ve bu ücretsiz e-kitap okuma programı, Windows 8.1 ve Windows 10 PC’ler için ve özellikle bir Windows Phone kullanan herkes için mükemmeldir.

Çevrimiçi kitap kaynaklarına erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor (halihazırda bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda bulunan kitaplara erişim için İnternet bağlantısı gerekmiyor)

Freda indir

Freda epub ebook reader ücretsiz e-kitap okuma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıkladığınızda Windows Mağazaya yönlendirecektir. Buradan uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

Freda epub ebook reader indir (Windows Mağaza)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir