Free Download Manager İndir

İnternet’ten çok program, oyun, müzik, video yüklüyorsanız, her şeyi takip etmenin ne kadar zor olabileceğini bilirsiniz; Free Download Manager programı bu konuda size yardımcı olacak.

Flash, BitTorrent, FTP ve HTTP indirmelerini destekler, bu yüzden tüm karşıdan yüklemelerinizi yönetirken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Internet Download Manager alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi indirme yönetici programlardan biridir.

Free Download Manager

Free Download Manager tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz tüm indirmeleri daha düzenli ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacak indirme yöneticisidir. Bu programın indirme işlemleri konusunda size yardımcı olabileceği birkaç yol vardır. Her şeyden önce indirmeleri zamanlamak için kullanılabilir. İnternet kullanım durumunuza göre veya İnternet hızının daha hızlı olduğu zamanlarda indirmek veya bilgisayar kullanmadığınız zamanda tek seferde çok şey indirmek için dosyaları sıralamak içinde kullanabilirsiniz.

Aslında Google Chrome ve diğer popüler tarayıcıların dahili indirme yöneticileri de çok hızlı bir şekilde indirme yapmaktadır. İnternet’ten devamlı bir indirme yapmıyorsanız herhangi bir dosya indirme programı kullanmanızı tavsiye etmem. Ancak sürekli olarak indirme yapıyorsanız o zaman bu ve benzeri indirme yöneticileri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Temiz bir arayüz ve kolay bir kullanım sağlar

Free Download Manager indirin ve çalıştırın. Kullanıcı arayüzü sade bir tasarıma sahiptir ve her şey açıktır. Ana pencerenin ortasında iki tablo bulunur. Bunlardan biri, dosyaların bir listesini görmenizi sağlar, diğeri ise dosyaların daha iyi analiz edilmesini kolaylaştıran sekmeler içermesidir.

Free Download Manager indir

Bu kutuların üstünde bir dizi büyük, renkli düğmeler var; bunların çoğu açıklayıcı değil, aynı zamanda bir kaçının işlevleri belli değil. Beklenildiği gibi, mevcut indirmeleri başlatmak, duraklatmak ve durdurmak için düğmeler vardır, ancak araç çubuğu ayrıca, uygulama tarafından ne kadar bant genişliğinin kullanıldığını ayarlamak üzere değiştirilebilen üç “mod” kontrolü (Açık, Orta ve Ağır) içeriyor. Bu özellikler, sınırlı bant genişliği kullanıcının ihtiyaçlarına göre rakip uygulamalar arasında değiştirilebileceği için yavaş veya güvenilmez İnternet bağlantılarına sahip kullanıcılar için ideal bir program yapar.

Video ve Torrent indirme desteği vardır

Free Download Manager programını kullanmaya başladığınız zaman, sanki Torrent indirme programı kullanıyorsunuz zannedeceksiniz. Torrent indirme üzerine iyi geliştirmeler yapılmıştır. Bunun yanı sıra popüler sitelerden video indirme içinde harika bir yardımcı program olacaktır.

Free Download Manager

İndirmek istediğiniz torrent dosyasının veya videonun URL’sini kopyalamanız yeterli olacaktır. Program kopyaladığınız URL’yi algılayarak, indirme ekle düğmesine tıkladığınız anda hemen indirme alanına yapıştırır. Daha sonra indir düğmesine tıklayarak dosyayı indirin.

Sonuç olarak

Son olarak, Free Download Manager dosyalarınızı çok hızlı bir şekilde indirecek ve yüklemelerinizi tek bir program içerisinde yapmanızı sağlayacak. İndirme işlemini sizin için daha hızlı, daha kolay ve daha uygun hale getirmek isterseniz Free Download Manager’ı deneyin.

Free Download Manager 5.1.28 indir

Free Download Manager 5.1.28 Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32bit / 64bit sistemleri ile uyumludur. Ancak her sistem için farklı yükleyici içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

Windows 10/8.1/8/7 32Bit için Free Download Manager indir (41MB)

Windows 10/8.1/8/7 64Bit için Free Download Manager indir (49MB)

Windows XP/Vista için Free Download Manager indir (11MB)

Windows XP ve üzeri için Free Download Manager Lite indir (6MB)

Mac OS X için Free Download Manager indir (25MB)

Free Download Manager için Video dönüştürme eklentisi indir (4MB)

Free Download Manager için BitTorrent eklentisi indir (2MB)

Free Download Manager Türkçe Dil Dosyası indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir