Free PSD Viewer ücretsiz program ile PSD dosyalarını açın

PSD dosya uzantısı, profesyonel görüntü düzenleme programı olan Adobe Photoshop ile oluşturulan resim dosyası türlerini temsil etmektedir. PSD resim dosyaları resim katmanlarını, ayarlamaları, maskeleri, notaları ve Photoshop’a özgü diğer öğeleri içerebilir. PSD veya PhotoShop belgeleri, RGB, CMYK, gri tonlama, tek renkli, çift tonlu, Lab rengi, çok kanallı renk modu ve diğerleri gibi çoklu renk modlarını destekler. Adobe Photoshop olmadan PSD dosyalarını açmak için ücretsiz bir program arıyorsanız Free PSD Viewer yazılımını deneyebilirsiniz.

Son yıllarda, PSD dosya uzantısı çok popüler oldu; Pek çok grafik yazılım programı artık bu dosya formatıyla uyumludur.

Free PSD Viewer ile PSD dosyalarını açma

Free PSD Viewer indir

Adobe Photoshop dışında PSD resim dosyaları şimdi Free PSD Viewer ile açılabilir. Adobe Photoshop pahalı bir programdır, PSD resim dosyalarını açmak içinde para harcamaya gerek olmadığı için Free PSD Viewer ile ücretsiz olarak PSD dosyalarını dönüştürmek mümkündür.

PSD görüntüleyici, Windows’un tüm sürümleri tarafından desteklenen hızlı, küçük ve kompakt ücretsiz bir resim görüntüleme aracıdır. Bu görüntüleyiciyle, açılan görüntüyü JPEG, Bitmap, GIF, PNG ve diğer uzantılar gibi diğer dosya biçimlerinde kolayca dönüştürebilir ve kaydedebilirsiniz. Diğer dosya biçimlerini değiştiren anlaşmazlık, PSD görüntüleyici PSD görüntülerinin yeniden boyutlandırılmasını destekler, herhangi bir kaliteyi kaybetmeden büyütme ve küçültme yapabilirsiniz.

PSD Viewer, çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir; bu nedenle, herhangi bir kullanıcı olursa olsun, yeni başlayanlar ya da avanslar sorunsuz kullanabilir ve açabilir, yakınlaştırma, döndürme, yeniden boyutlandırma, dönüştürebilir ve .psd görüntülerini başka formatlara kaydedebilir.

Free PSD Viewer indir

Programın içerdiği araçlar

Görüntü zoom desteği ile gerçek tam ekran görüntüleyici aracı içermektedir. PSD görüntüleyici – ZoomImage, fare tekerleği veya kaydırıcı kullanarak görüntüyü yakınlaştırabilirsiniz. Görüntüyü sürükleyerek fare imlecini kaydırdığınız zaman yakınlaştırma veya uzaklaştırma yapabilirsiniz.

PSD Viewer ile açtığınız PSD görüntüleri saat yönünde ve saatin tersi yönünde 90 derece döndürmeyi sağlayan döndürme aracı mevcuttur.

Free PSD Viewer indir

Free PSD Viewer ücretsiz PSD dosyasını açma programı Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ancak Windows 7, Vista ve XP sistemlerinde çalışabilmesi için Microsoft .NET Framework 3.5 yüklü olması gerekir.

Free PSD Viewer indir (10 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir