FreeUndelete ile hızlıca yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın

FreeUndelete, kolay ve hızlı bir şekilde silinen dosyaları geri getirmek için yardımcı olan ücretsiz dosya kurtarma programı.

Yaz tatiline gittiniz, fotoğraf makinesi ile çok güzel fotoğraflar veya videolar çektiniz. Bilgisayarınıza aktardıktan sonra yanlışlıkla sildiniz. Veya herhangi bir nedenden dolayı dosyalar silinebilir ve kurtarmanız gerekebilir. Bunun için piyasada pek çok program veya uygulama vardır. Ancak, çoğusu ücretlidir. Ücretsiz programların da ne kadar kaliteli olacağı da malumdur. Recuva, silinen dosyaları kurtarmak için kullanılabilecek en iyi ücretsiz programlardan biridir. Her ne yaptıysanız dosyaları kurtarmak mümkün olmadıysa, FreeUndelete programını da deneyebilirsiniz.

FreeUndelete

FreeUndelete indir

Bu ücretsiz program, yanlışlıkla silinen dosyaları bulmak ve kurtarmak için basit ve hızlı bir yol sunar.

FreeUndelete indirin ve çalıştırın. Programın arayüzü ihtiyaç duyacağınız her şeyi tek bir ekran görüntüler. Sol bölmede tarama yapmak istediğiniz diski seçebilirsiniz. Kontrol etmek için bir sürücü seçtikten sonra, görüntülenen dosya sayısını sınırlamak için bir filtre girebilir ve sonuçları görüntülemek için Scan butonuna tıklayın.

Tarama tamamlandıktan sonra, silinen dosyalar liste halinde sunulur. Kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin, kaydedilecek bir hedef klasörü seçin ve dosyaları geri getirmek için Undelete butonuna tıklayın.

FreeUndelete indir

FreeUndelete, pek çok özellikten yoksundur. Örneğin, doğru dosyaları kurtardığınızdan emin olmanız için dosyaları önizleme desteği yoktur. Daha kapsamlı bir tarama yapmak için derin tarama seçeneği yoktur.

FreeUndelete, en basit ücretsiz dosya kurtarma programlarından biridir. Bu nedenle öyle ekstra özellikler beklemeyin. Küçük dosya boyutu ve hızlı kullanım açısından tercih edilebilir. Bunun dışında pek cazip yanı yoktur.

FreeUndelete indir

FreeUndelete ücretsiz dosya kurtarma programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için FreeUndelete indir (1MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir