Garena PC İndir – Ücretsiz mesajlaşma, sesli sohbet ve oyun platformu

Garena+, çevrimiçi oyun eşleştirme hizmeti ve oyun dağıtım platformudur. Garena çoğunlukla, profillerden klanlara kadar her şeyi içeren bir sosyal ağ aracılığıyla oyuncuları bir araya getirmeye odaklanmıştır. Ayrıca, Güneydoğu Asya’da yayınlanan bazı çevrimiçi çok oyunculu oyunun seçkin servis ve platformudur.

Windows PC için Garena+

Garena PC, insanlarla tanışmak, sohbet etmek ve oyun oynamak için kullanılabilecek bir çevrimiçi oyun ve sosyal platformdur. Steam ve diğer oyun platformları gibi hem oyun oynamak hem de diğer oyuncularla iletişim kurmanızı sağlar.

Birçok Oyuncu Eşleme Seçeneği

Diğer oyuncuları bulmak ve etkileşimde bulunmak için yardımcı olmaktadır. Her Garena kullanıcısının ağda aranabilen bir profili vardır. Garena, büyük sosyal medya siteleri ile arayüz oluşturabilir, böylece ortak arkadaşlar çapraz referans verilebilir. Oyuncuların yeni arkadaşlarıyla birleşebilecekleri gruplar ve klanlar var. Garena ayrıca, çok oyunculu modlarla çevrimdışı oyunlar için yerel ağ (LAN) odalarını da içeriyor.

Mesajlaşma ve Sesli Sohbet

Garena uygulaması özellikle mesajlaşma ve sesli sohbet için çalışmaktadır. Arkadaşlarınızı ekledikten sonra Garena uygulamasını bir mesajlaşma hizmeti gibi kullanabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular ile bir araya gelip konuşabileceğiniz sohbet odaları vardır. Sohbet odalarındaki herkesin birbirleri ile konuşmasını sağlayan sesli sohbet seçeneği vardır.

Dosya paylaşımı

Oyuncular, özel haritalar, oyun modları veya geçiş yolları gibi dosyaları değiştirmeyi isteyebilirler. Garena, üyelerin herhangi bir sorun yaşamadan bir veya daha fazla arkadaşıyla ağ üzerinden dosya paylaşabileceği yerleşik bir dosya paylaşım aracına sahiptir.

Resmi Turnuvalar

Farklı oyunlar için resmi turnuvalara ev sahipliği yapması Garena’nın popülerliğini artırmaktadır. Garena hala çoğunlukla spor ve arenaya dayalı oyunlar için yıllık turnuvalara ev sahipliği yapıyor. Bu turnuvalardan galip gelenler için bazen Garena ağı içerisinde dijital ödüller verilmektedir.

Bölgesel sınırlamalar

Garena’nın önemli bir problemi, çoğunlukla Güneydoğu Asya bölgesine odaklanmış olmasıdır. Platformda bulunan en popüler oyunlardan bazılarına, Asya’daki dokuz ülke bölgesinin dışında olan oyuncular erişemez. Platformun Asya tabanı da sohbet odaları ve sesli sohbetler genellikle sadece Asya dilleri konuşan insanlarla doludur.

Sınırlı oyun seçimi

Bir başka konu da Garena platformuyla uyumlu yaklaşık iki düzine oyun bulunmasıdır. Bunların yarısı LAN modunda oynanan klasik çevrimdışı oyunlardır. Doğrudan desteklenmeyen oyunlar eklenemediğinden Garena, oyuncular için genel hizmet olarak kullanılamaz. Bu, Garena’nın kullanışlılığını sınırlar.

Bazı özellikler için sanal para sistemi gerekli

Garena, diğer benzer bazı platformlardan farklıdır, çünkü uygulama içinde bir sanal para sistemi kullanmaktadır. Kabuklar denilen sanal para birimi, oyunculara çevrimiçi ortamda daha fazla seçenek sunan altın üyelikleri almak için kullanılır. Kabuklar gerçek para ile satın alınır. Para birimi, daha önce bir moderatör tarafından yasaklanmış olan oyuncuların da satın alması için kullanılabilir. Sanal para birimi, bu oyun servisinde garip ve gereksiz gibi görünüyor.

Garena PC kullanıcı arayüzü

Garena PC indirin ve çalıştırın. Garena PC uygulamasına giriş yapmanız için bir hesap oluşturmanız gerekir. Garena hesabı oluşturun ve programa giriş yapın.

Garena PC indir

İlk açılışta size tanıdık gelen bir arayüz göreceksiniz. MSN benzeri bir arayüze sahip olan Garena uygulamasına yeni arkadaşlar ekleyebilir, mevcut oyunlarını listeleyebilirsiniz.

Garena PC indir

Diğer oyuncularla bağlantı kurmak (mesajlaşma ve sesli sohbet), güçlü sosyal medya özellikleri, düzenli turnuvalar ve basit dosya paylaşımı programın artı özelliklerinden diyebiliriz.

Çok sınırlı oyun seçimi, Güneydoğu Asya dışındaki oyuncular için sınırlamalar içermesi, bazı özellikler için gerekli olan gerçek para, programın eksi özelliklerinden sayılabilir.

Windows PC için Garena indir

Garena PC ücretsiz oyun platformunun özellikle Asya’ya özgü olduğunu göz ardı etmemenizi tavsiye ederim. Aşağıdaki bağlantıdan Garena uygulamasını indirebilirsiniz.

Windows için Garena PC indir (91MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir