Garry’s Mod Oyunu İndir (Steam)

Garry’s Mod, klasik oyunların aksine sizi bir fizik sanal alan dünyasına götüren bir oyundur. Garry’s Mod farklıdır; önceden tanımlanmış amaçlara veya hedeflere sahip değilsiniz ve size bir takım araçlar veriliyor ve oynuyorsunuz. Kendi nesnelerinizi oluşturabilir ve yaratıcılığınıza dayalı kendi araçlarınızı oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığı her şeyden önemseyen oyuncular için mükemmel bir oyundur. Bir araba, mancınık ve bir roket inşa edebilir ya da daha az yolculuk yaparak dünyayı hiç görmemiş bir şey icat edebilirsiniz. İyi bir inşaat oyuncusu olmanız bile gerekmez ve karakterlerinizi bir takım aptal pozisyonlarına yerleştirebilirsiniz.

Garry’s Mod dünyasına girerken, oyun çevrimiçi bir sanal alan dünyasına taşınır. Burada, oyun modları oluşturup binlerce çevrimiçi sunucuyla paylaşacaksınız. Ayrıca Steam’de oynayabileceğiniz ücretsiz en iyi oyunlara göz atabilirsiniz.

Garry's Mod Oyunu İndir

Garry’s Mod oyunu

Steam üzerinden oynayacağınız Garry’s Mod oyunu Windows, Mac OS X sistemlerinde yüklenebilir. Oyun, sizi fizik sanal alanına getiriyor, kendi araçlarınızı yaratmak için nesneleri yumuşatır ve kaynaştırırsınız – bir araba, roket, mancınık veya henüz ismi olmayan bir şey – bu size kalmış. Çevrimiçiyken yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz.

Garry’s Mod: Sonsuz tanımlama

Garry’s Mod’da bulunan olası aktivitelerin bir listesini yapmak yerine, yapılmayan şeylere bakmak daha kolay olabilir. Olasılıklar konusunda neredeyse hiç sınır yok ve bu oyunda imkansız bir şey yok. Gerçekçi bir sanal alana sahipsiniz ve oynarken, misyonlar yaratıyorsunuz, yeni oyunlar oluşturabilir ve Youtube topluluğu için kısa bir film bile oluşturabilirsiniz. Karakteriniz en yeni fikiriniz için bir doku içermiyor mu? Garry’s Mod’ün serinliği, yeni malzemeler nasıl oluşturabileceğiniz veya diğer kullanıcıların yaptıklarını nasıl indirebileceğinizdir. Programlamada çok az tecrübeniz olsa bile, modlar, eklentiler ve ücretsiz haritalar indirebildiğiniz için Garry’s Mod hala değerli olacaktır. Bir hikayeyi anlatan haritalar gibi bol miktarda içerik var ve daha çok terör oyunu gibi başka haritalarınız var. Garry’s Mod, kendi hikayenizi oluşturmanıza ve kendi oyununuzu tasarlamanıza izin verir.

Mini oyunlara erişmenizi sağlar

Futboldan go-kart yarışlarına ve rol yapma oyunlarına kadar, Garry’s Mod, çevrimiçi sunucuları aracılığıyla çeşitli çevrimiçi oyunlardan ve bir çok mini oyunlara erişmenizi sağlıyor. Bunlar, diğer oyuncuların yarattıkları oyunlar ve genellikle fantazi kahramanca bir dünyaya taşınmış gibi hissedeceksiniz. Garry’s Mod her şeyi mümkün kılar.

Her şeyi özelleştirin

Silah yapmayı seviyor musunuz? Garry’s Mod, Steam atölyesi aracılığıyla sonsuza dek eğlenceli anlar kombinasyonları oluşturmanızı sağlar. Ayrıca nasıl kavga ettiğinize kendi kişiliğinizi eklemek için özel silahlar indirebilirsiniz. Öte yandan, bir dizi ilginç bomba inşa etmek istiyorsanız, GBombs indirin. Ayrıca kişiliğe sahip otomobiller ve uçaklar da yapabilirsiniz.

Garry’s Mod: Oyun ötesi bir oyun

Gerçekte, bu bir oyun değildir. Aslında oynamak istediğiniz her oyundur. Olasılıklarla dolu dünyaya girmek için hayal gücünüzü bağlayan zincirleri kırmanız yeterlidir. Bu abartı değil. Olasılıklar size kalmıştır. Eğer nesneleri boyamak ya da yok etmek isterseniz, kurulumu oluşturup oradan gidersiniz. NPC’leri öldürmeye karar verirseniz, onları ayarlayın ve oynamaya başlayın. Bu oyun gerçekten bağımlılık yapmaktadır ve haritalar Team Fortress, Counter Strike, Portal, Day of Defeat ve Left 4 Dead’e kadar değişiyor.

Half-Life 2’den sonra modellenmiştir

Garry’s Mod adını nasıl aldı? Garry’s Mod’un arkasındaki ana oyun tasarımcısı Garry Newman’dı ve daha sonra Facepunch Studios oyunu daha da geliştirmiştir. Başlangıçta Garry Newman, Garry’s Mod’u Half-Life 2’yi değiştirmesi için tasarladı. Konsept, oyuncuların yakında tam bir oyun haline gelmesini sağladığı popülerliği aldı.

Garry’s Mod oyunu satın al ve indir

Garry’s Mod oyununu Steam üzerinden satın alabilir, Windows ve Mac bilgisayarlarda Steam üzerinden oynayabilirsiniz.

Garry’s Mod oyunu satın al (Steam)


2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir