Geliştirilmiş PC Oyun Deneyimi için Nvidia Game Ready Sürücüleri Yükleyin

PC oyunları söz konusu olduğunda, milyonlarca insan performansından dolayı Nvidia ekran kartlarını tercih ediyor. NVidia ekran kartları her türlü PC kullanımı için tasarlanmış aygıt sürücüleri ile birlikte gelir. Bilgisayarlar söz konusu olduğunda, çoğumuzun asıl amacı oyun oynamaktır.

Windows 10 sistemi ile birçok PC oyuncusu oyunları daha pürüzsüz oynamak için eski Windows 7 sürümlerine dönmek istiyorlar. Bunun nedeni ise, oyun dışı uygulamaların yoğun olması ve Windows 10 sisteminin aşırı derece bellek kullanmasındandır. Yani sözü özü, sadece oyun oynamak istiyoruz.

Nvidia bu durumu göz önünde bulundurarak bilgisayarında sadece oyun oynamak isteyenler için optimize edilmiş Nvidia grafik/ekran kartları için aygıt sürücüleri piyasaya sürüyor. Bu sürücülere de, “Game Ready” sürücüleri deniyor.

Nvidia Game Ready

Nvidia Game Ready sürücüleri, büyük ve gelişmiş PC oyunları için mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Yani bilgisayarınızda oyunları daha sorunsuz ve kaliteli bir şekilde oynamak için, mevcut oyunlarınıza uygun şekilde optimize ediyor. Ayrıca Sanal Gerçeklik oyunları için destek sağlarlar, ancak bu ek donanım gerektirir.

Nvidia web sitesine göre, sürücü geliştiricileri, bilgisayarınızda belirli bir oyunu oynarken mümkün olan en iyi performansı elde etmek için belirli bir oyunun sürücülerini ayarlamak için çalışıyor. Elbette, donanımınız (GPU dışında) önemli olacak diğer faktörler de var ancak bu Game Ready sürücülerini kullanmanız, Nvidia GPU’nun mümkün olan maksimum tepe performansında çalışmasını sağlar.

Farklı oyunlar için ayrı sürücüler kurmanız gerekir. Şimdiye kadar Star Wars – Battlefront 2, Destiny 2 ve Assassin’s Creed Origins için optimize edilmiş Game Ready sürücülerini piyasaya sürdüler. Bunları GeForce Experience özelliğini kullanarak yükleyebilir veya Nvidia web sitesinden indirebilirsiniz.

Nvidia Game Ready sürücüler ve bilgisayar oyunları için en iyi performansı elde etmesini sağlayan GeForce Experience sayfasını ziyaret edebilir ve aracı indirebilirsiniz.

Nvidia Game Ready sürücüleri indirmek için http://www.nvidia.com.tr/drivers sayfasını ziyaret edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir