GIF görüntüleri kırpma, boyutlandırma, yazı ve filtre ekleme sitesi

Hareketli görüntüleri, yan, GIF resimler, düşündüğünüzden daha çok cazibe merkezidir. Sosyal medya ağları üzerinde en ilgi çekici nesnelerden biridir. GIF görüntüler, öğretimsel veya eğlence amaçlı kullanılabilir. Küçük boyutlu GIF’ler videolara göre daha kolay izlenmektedir. Bazen hiçbir söz o durumu anlatamaz ama bir GIF resim ile her şeyi anlatabilirsiniz. GifCam gibi bir masaüstü kayıtlarını GIF olarak kaydetme programlarını veya Windows 10 için ekran görüntülerini GIF olarak kaydetmeyi sağlayan uygulamaları kullanıyor olabilirsiniz. Ayrıca, mevcut bir GIF görüntüyü düzenlemek isteyebilirsiniz. EzGif, GIF’leri yeniden boyutlandırma, kırpma, optimize etme, bölme, yazı veya filtre ekleme imkanı sağlayan, kullanımı kolay ücretsiz bir web uygulamasıdır.

GIF yapmak ve düzenlemek için ücretsiz web uygulaması

EzGif basit bir GIF düzenlemeden öteye kaliteli araçlar içermektedir. Özellikle videodan GIF’e dönüştürme aracı, İnternet üzerinde kullanabileceğiniz en faydalı araçlardan biridir. Video sitelerinden kolayca videolar ekleyerek anında, hareketli GIF göörüntüler elde etmeniz mümkündür. Yani, GIF yapmak, dönüştürmek veya düzenlemek için başarılı bir hizmettir.

EzGIF web sitesini ziyaret edin ve düzenlemek istediğiniz bir GIF veya bağlantı yükleyin. Yüklendikten sonra, GIF’de ne düzenlemek istediğinizi seçin. Düzenleme işlevleri diğer GIF düzenleme hizmetleri tarafından yapılır, ancak EzGIf ile çalışmak için kolay bir arayüz sunar.

Hizmet, düzenlenen görüntüleri barındırmaz; bu yüzden, onu sisteminize indirmeniz gerekir ve paylaşmak isterseniz onu Imgur gibi bir resim barındırma hizmetine yükleyin. Düzenleme araçları oldukça iyidir. Diğer resim formatları için aynı özelliği sağlayan temel masaüstü uygulamaları ile yapamadığınız bir şey olan bir GIF’i optimize edebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz (Örnek: IrfanView). Filtreler temel öğelerdir ve Instagram’dan alınan bir kaç efekt vardır. Genel olarak, öğretimsel GIFler oluşturursanız kullanmak için harika bir araçtır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir