GIRDAC PDF Creator İndir – Windows 10 için Sanal PDF Yazıcısı

Bir PDF’yi yazdırmak veya herhangi bir belgeyi PDF olarak yazdırmak için sanal yazıcı programları vardır. Ayrıca bu programlar, herhangi bir dosyayı PDF dosyası olarak oluşturma imkanı sağlamaktadır. Bu programlar, bilgisayarınızda yazıcı görevini ele alarak kolayca belgeleri yazdırmayı sağlar. Windows, zaten varsayılan olarak yazdırma aracı ile birlikte gelmektedir, ancak herhangi bir belgeyi PDF olarak yazdırma konusunda yardımcı olamaz.

GIRDAC PDF Creator, Windows bilgisayarlar için ücretsiz sanal bir PDF yazıcısıdır. Bu sanal PDF yazıcısını bilgisayarınıza kurduktan sonra, belgeyi yazdırmaya izin veren bir uygulamada açarak bilgisayarınızdaki herhangi bir belgeden PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Örneğin, bir JPEG görüntüsünden PDF dosyası oluşturmak isterseniz, IrfanView resim görüntüleme programında açabilir ve yazdırma seçeneğini seçebilirsiniz. GIRDAC yazıcısını hedef olarak seçtiğinizde, JPEG görüntüsünü bilgisayarınıza bir PDF dosyası olarak kaydeder.

GIRDAC PDF Creator sanal PDF yazıcısı

Temel olarak, PC’nizdeki her türlü belge için aynı şeyi yapabilirsiniz. GIRDAC PDF yaratıcısı 300’den fazla Windows uygulamasından PDF dosyası oluşturmayı destekliyor. Yazılım, herhangi bir belgeyi PDF belgelerine dönüştürmek için açık kaynak GhostScript’i kullanmaktadır. Aynı GhostScript, Nova PDF ve Cute PDF gibi birçok benzer sanal PDF yazıcı tarafından kullanılır. Bunlardan farkı, GIRDAC yazılımının çok basit bir arayüz kullanmasıdır.

Yeni bir PDF belgesi oluşturmak içinde kullanılabilir

GIRDAC sanal PDF yazıcısı, yeni PDF belgeleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bu gibi işlemlerde süreç temelde aynıdır, ancak Microsoft Word, OpenOffice Writer veya GIMP gibi bir belge düzenleyicisine ihtiyacınız olacaktır. Ardından, belgeyi istediğiniz gibi oluşturmaya ve var olan bir belgeyi PDF dosyasına dönüştürmek için kullandığınız adımları takip etmeye devam edebilirsiniz. GIRDAC PDF Creator sizin için PDF belgesini oluşturduktan sonra, yeni PDF belgesinin oluşturulmasıyla ilgili bilgileri içeren bir rapor görüntüler.

GIRDAC PDF Creator temelde Windows PC için herhangi bir belgeyi bir PDF belgesine dönüştürmenin yanı sıra yeni PDF belgeleri oluşturmak için kullanılabilen sanal bir PDF yazıcıdır.

GIRDAC PDF Creator indir

GIRDAC PDF Creator ücretsiz sanal yazıcı programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek programı farklı indirme bağlantıları üzerinden indirebilirsiniz.

Windows için GIRDAC PDF Creator indir (Program indirme sayfası)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir