GOM Player Türkçe İndir – PC ve akıllı cihazlar için ücretsiz medya oynatıcı

GOM Player, yerel olarak barındırılan dosyaların yanı sıra ses ve video akışını da görüntüleyebilen çok yönlü bir medya oynatıcıdır. 360 derecelik video oynatma desteği ile ücretsiz ve Türkçe en iyi medya oynatıcı programlardan biridir.

Birçok bilgisayar kullanıcısı, GOM Player programını VLC media player veya Media Player Classic gibi geleneksel favorilere alternatif olarak seçiyor. GOM Player, en popüler ses ve video formatlarını desteklemek için yerleşik olarak bulunur ve istediğiniz gibi kişiselleştirme imkanı sağlayan seçeneklerle doludur. GOM Player, önümüzdeki yıllarda size iyi hizmet edecek yetenekli bir ses ve video oynatıcıya sahip. En iyi özelliklerinden bazılarını gizleyen bir arabirim var.

GOM Player ücretsiz medya oynatıcı

Ücretsiz video ve ses seti GOM Player, adını verebileceğiniz herhangi bir biçimi işleyebilir ve hatta 360 derecelik VR video oynatma desteği sağlar. Bu sadece YouTube’dan çevrimiçi video oynatmayı değil, aynı zamanda kendi çektiğiniz etkileşimli videoları da oynatma desteği sağlar.

GOM Player indir

Altyazı desteği sunar

GOM Player, yerleşik çok basit bir arama araçları içeriyor. Altyazıları destekliyor – erişilebilirlik için veya sadece sessiz videoları izlemek için – altyazıları destekliyor ve ilgi alanını yüksek ve düşük tutmak yerine, bunları izlemek için oynatıcının kendi arama tesisini kullanabilirsiniz videoya ekleyin.

Desteklenmeyen video formatı için codec bulma ve indirme

Benzer bir şekilde, GOM Player’ın varsayılan olarak oynatamayacağı bir formatta bir videonuz olduğunu keşfederseniz, sorun, gerekli codec bileşenleri bulmanıza ve yüklemenize yardımcı olacaktır.

GOM Player indir

Güvenilir ve oldukça hafif olan bu medya oynatıcı, benzer bir programla çalışmaya alışkın olan herkes, bazı tuhaflıklarına hemen alışacaktır. Kod çözme performansı, düşük CPU kullanımı ve ayrıca duyu-memnuniyet verici video ve ses üretimi ile oldukça güçlüdür.

GOM Player, birçok modern oyun odaklı grafik kartıyla birlikte verilen, donanım destekli şifre çözme kaynaklarını kullanabilir. Program aynı zamanda birkaç hayran kitlesine sahip bir video kodlayıcı ve dönüştürücü de dahil olmak üzere GOM tarafından oluşturulan birkaç medya aracıyla sıkı entegrasyon sağlıyor.

GOM Player indir

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

GOM Player, basit ve temiz bir arayüze sahiptir, ancak erişilebilirlik biraz zor gelebilir. Asgari oynatma düğmelerinin yanı sıra çok az ekran kontrolü vardır. Ses veya video ayarlarını değiştirme gibi başka bir şey yapmak isterseniz, menü sisteminde gezinmeniz gerekir. Ekolayzır gibi bazı kullanışlı günlük araçlar mevcuttur. Bazı kullanıcılar için alışması biraz zor olabilir, ancak kullandıkça seveceğiniz bir programdır.

Diğer pek çok medya oynatıcı gibi GOM Player da kaplanabilir. Varsayılan görüntüsünü, yeni bir tema uygulayarak tamamen değiştirebilirsiniz.

En popüler medya dosya formatlarını destekler

GOM Player tüm en popüler medya dosya formatlarını destekler ve tuhaflıklarına alıştığınız zaman kolayca ana medya oynatıcı haline gelebilir. Ayrıca, masaüstü yazılımınızı koltuğunuzun rahatlığında kontrol etmenizi sağlayan bir mobil uygulaması – GOM Uzaktan Kumanda – var.

GOM Player Türkçe indir

GOM Player ücretsiz medya oynatıcı programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemlerle uyumludur, ayrıca Android ve iOS için GOM Player Mobile uygulaması vardır. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan GOM Player uygulamasını indirin.

Windows PC için GOM Player indir (27 MB)

Android için GOM Player indir (Google Play Store)

iOS için GOM Player indir (Apple App Store)

GOM Remote uzaktan kumanda indir

GOM Player Android ve iOS sistemler için uzaktan kumanda uygulaması sunar. GOM Remote – Uzaktan kumanda uygulaması ile bilgisayarınızdaki GOM Player uygulamasını Android veya iPhone telefondan kontrol edebilirsiniz. Hem bilgisayara hem de mobil cihazınıza GOM Remote uygulamasını yükleyin.

Windows PC için GOM Remote – Uzaktan kumanda indir (7 MB)

Android için GOM Remote – Uzaktan kumanda indir (Play Store)

iOS için GOM Remote – Uzaktan kumanda indir (App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir