Google Uçuş Arama ile En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Ucuz uçak bileti bulmak isteyenlere yardımcı olacak Google Uçuş Arama hizmeti ile ilgili konuşmak istiyorum. Son zamanlarda, İnternet üzerinde karşılaştırmalı alışveriş yapma hizmetleri çoğaldı. Sadece uçak biletleri değil, en ucuz otel fiyatları, en ucuz telefonlar, bilgisayarlar gibi daha pek çok alanda karşılaştırma yapmaktayız. Aynı yöntemi, uçak bilet fiyatları üzerinde de yapabilirsiniz.

Google tarafından sunulan yani Uçuş Arama hizmeti sayesinde, farklı hava yolu şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırmak mümkündür. Bu sayede en ucuz uçak bileti fiyatını tek bir yerden kolayca görebilirsiniz. Daha önceden fiyat karşılaştırması yapmak için tüm hava yolu şirketlerinin sitelerine gidip arama yapmak gerekiyordu. Google Uçuşlar ile artık böyle bir sorununuz olmayacak. Gideceğiniz güzergah için en ucuz uçak bileti bulmak istiyor musunuz?

Google Uçuş Arama ile en ucuz uçak bilet fiyatlarını bulma

Google Uçuş Arama sayfasını ziyaret edin. Şuan bu web hizmeti ülkemizi desteklemektedir. Ayrıca yeni tasarımı olduğunda hemen göz atmanızı tavsiye ederiz. Zaten bulunduğunuz yeri otomatik algılayacaktır. Daha sonra hem yerel hem de uluslararası uçuşları aramak için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gidiş-dönüş yolculuğu seçebilir, gidiş ve dönüş tarihlerinizi ve kaç kişinin seyahat ettiğini ve hangi sınıfta gitmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Google Uçuşlar, belirteceğiniz tarihlerde sizi hedef bölgeye götürecek tüm havayollarını gösterir. Listelenen tüm uçuşların mevcut koltukları var. Programı en iyi uçuş, kalkış saati, en düşük fiyat ve süreye göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca, seyahat etmek istediğiniz güzergah için uyarıları da etkinleştirebilirsiniz ve Google Uçuşlar, uçak biletinin ne zaman düştüğünü de size söyleyecektir.

Fiyatları takip et seçeneği ile en düşük fiyatlar için e-posta yoluyla fiyat uyarıları almanız mümkündür.

Bu uygulamanın bir diğer önemli özelliği, hangi havalimanlarında daha iyi bir uçak bileti sağladığını veya farklı bir tarihte seyahat etmeyi seçerseniz daha ucuz uçak biletleri alabileceğinizi söylemesidir. Yakın tarihler için uçuş fiyatlarını görebilirsiniz.

Sınırlamaları

Fiyatlar, uçuşlar için değişebilir. Ayrıca, hava yolculuğu ile ilgili epeyce vergi ve harçlar vardır ve Google Uçuş Arama size en ucuz olanları bulmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Biletinizi doğrudan havayolundan almalısınız. Bazen, Google Uçuş Aramanın bulduğu indirimli fiyat, aracı hizmetler aracılığıyla sunulur. Google Uçuş Arama, uçuşun kalktığı zamanı söylemenin ötesinde, hangisinin en ucuz veya en erken olduğu konusunda sorumlu değildir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir