HEIC’den JPG veya PNG’ye dönüştürme programı: iMazing HEIC Converter

Apple’ın yeni iOS 11 fotoğraflarını HEIC’den JPG veya PNG’ye dönüştürmenize izin veren, Mac ve PC için küçük ve ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.

HEIC dosya türünü bir çok Apple kullanıcısı yadırgayabilir. iOS 11’deki fotoğraflar için yeni dosya türü olduğuna artık alışmanız gerekir. A9 işlemcili veya daha yeni iPhone’lar ve iPad’ler için, yani iPhone 6S, 6S Plus, iPad Pro modelleri ve son 2017 iPad 9.7.

HEIC dosyası, diğer dosya türlerine göre (JPG veya JPEG) çok avantaj sağlamaktadır. En büyük avantajı aynı kaliteye sahip fotoğraflarda daha küçük dosya boyutunun olmasıdır.

HEIC’den JPG veya PNG’ye dönüştürme

iMazing HEIC Converter ücretsiz yazılımı sayesinde HEIC dosya türünden en çok kullanılan görüntü formatlarını JPG veya PNG’ye dönüştürme sağlamaktadır. Aynı kalite ama daha az dosya boyutu sayesinde, daha fazla fotoğraf depolamak mümkün olacaktır.

iMazing HEIC Converter ile, eski yazılımınızla olan uyumluluğunuzdan endişelenmeden Apple’ın yeni biçimini benimseyebilirsiniz. Basit ve tamamen ücretsiz.

Programın özelliklerine kısaca bakacak olursak;

  • HEIC’den JPG’ye dönüştürme
  • HEIC’den PNG’ye dönüştürme
  • .heic dosyaları ve klasörleri sürükle-bırak.
  • Hızlı ve kolay kullanım

iMazing dönüştürücü, iPhone ve iPad yöneticisinin her yerinde en iyisini yapıyor. iMazing ile, iPhone’un HEIC fotoğraflarını tek seferde bilgisayarınızdaki JPEG’lere aktarabilir ve dönüştürebilirsiniz.

iMazing HEIC Converter kurulumu ve kullanımı

Programın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Aşağıdaki bağlantıdan sisteminize uygun olan iMazing HEIC Converter sürümü indirin. Yükleyici dosyasını çalıştırarak kurulum adımlarını takip edin. Kurulum yaptıktan sonra programı çalıştırın. Çok temiz ve basit bir arayüz göreceksiniz. Daha sonra dönüştürmek istediğiniz .heic fotoğrafları programa sürükleyin ve bırakın. Format kısmından JPEG veya PNG seçebilirsiniz. Dönüştürülecek formatı seçtikten sonrada Convert düğmesine tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın ve tamamlayın.

iMazing HEIC Converter indir

iMazing HEIC Converter, HEIC’den JPG ve PNG’ye dönüştürme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ve Mac OS X 10.8 ve üzeri sistemlerle uyumludur.

Windows için iMazing HEIC Converter indir (26MB)

Mac OS X için iMazing HEIC Converter indir (9.2MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir