HitFilm Express İndir – Ücretsiz video oluşturma ve düzenleme programı

Hem Mac hem de Windows için kullanılabilir olan HitFilm Express, profesyonel düzeyde bir fiyat etiketi olmaksızın ücretsiz olarak kullanabileceğiniz profesyonel düzeyde bir video düzenleme programıdır. HitFilm Express, sezgisel, çekici ve eğlenceli çapraz platform paketinde paketlenmiş, çok seviyeli video ve özel efekt özelliklerine sahiptir.

Çapraz platform video düzenleme ve görsel efektler söz konusu olduğunda, HitFilm Express, renkli, serin görünümlü, oldukça fonksiyonel bir platformdur. Hem 2D hem de 3D efektlerle kompozisyon oluşturmaya izin veriyor; 180’den fazla görsel efekt ve geçiş sunuyor; Ve sınırsız parça. Para ödemeden video ve filmler yaratmak isteyenler için ücretsiz en iyi video düzenleme programlarından biridir.

HitFilm Express – Ücretsiz video düzenleyici

Herhangi bir ücret ödemeden, ücretsiz kullanım sunan kaliteli ve profesyonel bir video düzenleyici arıyorsanız HitFilm Express iyi bir seçim olacaktır. HitFilm Express, video veya film içerisindeki istenmeyen görüntüleri kaldırmak, renk düzeylerini değiştirmek ve videoyu yeni bir formata aktarmaktan çok daha fazlasını yapıyor. Bu, filtreler ve özel efektlerle birlikte çalışmak için kullanılabilen tam bir düzenleme paketinin yanı sıra bir dizi 2D ve 3D kompozisyon araçlarından oluşur. Program web sitesinin ve öğreticilerinin vurgusu Hollywood tarzı filmler yaratmaya yönelik olsa da, bu da vlog’lar için harika bir yardımcı programdır ve en popüler video sitesine yükleme desteği içermektedir.

HitFilm Express İndir - Ücretsiz video oluşturma ve düzenleme programı

HitFilm 5 Express’i kullanmaya başlamak için bazı işlemler yapmanıza gerekmektedir. Bir bağlantıyı tıklayarak programı indiremezsiniz. Bunun yerine geliştirici için aktif promosyona katılmanız, onu sosyal medyaya indirdiğinizi paylaşmanız gerekir. Neyse ki bu yazımızın sonundaki bağlantıdan direkt indirme yapabilirsiniz.

Kullanım ve arayüz

Daha önce bir video editörü kullandıysanız, HitFilm Express’i kullanmaya başlamak söz konusu olduğunda pek de sürpriz yaşamazsınız. Arayüz, içe aktarılan materyal için merkezi bir havuz ve bunun düzenlenmesi için bir zaman çizgisi bulunuyor, diğer benzer araçlar ile benzerdir, ancak benzersiz özellik seti, en iyi sonucu alabilmeniz için hala biraz uğraş istemektedir.

HitFilm Express kullanımı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, yardımcı olacak sınırsız video eğiticileri vardır. Bununla birlikte, efektleri deneyerek, zaman çizelgesine klipleri bırakarak ve kompozisyon araçlarını denemekle öğrenebilirsiniz. Sunulan araçlar gerçekten etkileyicidir ve başka hiçbir yerde ücretsiz olmayan yüksek kaliteli animasyon seçeneklerini içerir.

Video düzenlemeye veya oluşturma başlayın

Yazılımı başlattığınızda iki seçeneğiniz vardır: Bileşimi Başlatma veya Düzenlemeyi Başlatma. Bunlardan birincisi, sizi özel efektler oluşturmaya dahil ediyor; ikincisi, zaman çizelgesine ve düzenleme arayüzüne doğrudan götürür.

Düzenlemenin en kolay yolu, klipleri ortam tepsisi içine getirmek, bunları tam üstteki kırpma penceresinde kırpmak ve ardından kırpılmış klibi zaman çizelgesine sürüklemektir. Buradan, düzenlemeye devam edebilir, daha fazla klip içe aktarabilir, yerleşik efektleri düzenleyebilir veya bir ses parçası ekleyebilirsiniz. Düzenleyici pencere, çoğu programın medya kutularını veya görüntüleyiciyi sakladığı yerlerde bulunur.

HitFilm Express İndir - Ücretsiz video oluşturma ve düzenleme programı

Özel efektler ekleyin

Kliplerle çalışırken, metin ve özel efektler gibi öğeler eklemek istediğinizde bazen kompozisyon moduna geçmeniz ve ek kontrollere erişmek için ortam kutusu sekmeleri arasında ileri geri geçiş yapmanız gerekir. Bunu yapmak kolaydır: Bir klip seçin, sağ tıklayın ve ardından Make Composite Shot komutu seçin.

Eklenti paketlerinin tam listesi, web stili ana ekranında, ücretli özellikleri gerektiği gibi ekleyebileceğiniz yerde görüntülenir. Uygulama içi satın alma işlemleri, 10 ila 50 dolar fiyat aralığındadır ve hazırdır, ancak bunlara ihtiyaç duymanız olası değildir.

Hitfilm 5 Express’in son güncellemesi, daha önce sadece Pro sürümünde mevcut olan yeni animasyon ve ses ve düzenleme araçlarını ekler. Bunlara eğriler dahildir. Yeni ses araçları arasında ters ses, eko, doppler kayması ve dengesi ve basit yavaş çekim için yeni hız denetimleri vardır.

Paylaşım

Hitfilm 5 Express ile hazırlayacağınız videoları veya filmleri Instagram, Vine ve en popüler vide sitesinde paylaşma desteği içerir. Bununla birlikte, çıkış çözünürlüğü 1080p ile başlıyor.

Mac kullanıcıları çeşitli codec seçenekleri ve sıkıştırma ayarları ile Apple’ın QuickTime formatına çıktı yapabilir. Ses içermeyen bazı yaygın görüntü türleri kapsanmaktadır. Windows’ta sıkıştırılmamış AVI veya eski DV codec bileşenlerini dışa aktarabilirsiniz.

HitFilm Express 2017 indir

HitFilm Express 5 ücretsiz video düzenleme programı Windows ve Mac ile uyumludur.

Windows 7, Windows 8, Windows 10 64-bit, Apple Mac – OS X 10.10 Yosemite, OS X 10.11 El Capitan or macOS 10.12 Sierra sistemler ile uyumludur. 4K UHD için 2GB Grafik Kartı veya daha fazlası önerilir.

HitFilm Express ücretsizdir ve sonsuza kadar saklayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan HitFilm Express sürümü indirin.

Windows için HitFilm 5 Express indir (289MB)

Mac OS X için HitFilm 5 Express indir (368MB)

HitFilm 3 Express indir (255MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir