Icecream Ebook Reader Türkçe İndir – Ücretsiz E-Kitap Okuma Programı

Icecream Ebook Reader, Windows sistemlerde kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe e-kitap okuyucu. Ancak sadece e-kitap okuma programı dersek yanlış olur. PDF belgeleri, çizgi romanları ve metin dosyaları görüntülemek içinde yardımcı olacaktır.

Dosya formatı ve okuma ilerleme durumu gibi yararlı bilgilerle birlikte koleksiyonunuzdaki tüm kitapları ve belgeleri açıkça listeleyen bir kitaplık işlevi içerir.

Ne yazık ki, Icecream Apps’ın ücretsiz yazılımının çoğunda olduğu gibi, Ebook Reader da iş dünyasına benziyor ve parlak bir potansiyele sahip ancak çoğunlukla tam Pro sürümü için bir reklam var.

Icecream Ebook Reader – Ücretsiz e-kitap okuyucu

Icecream Ebook Reader indir

Icecream Ebook Reader’ın ücretsiz sürümü, EPUB ve MOBI’nin yanı sıra PDF dosyaları da dahil olmak üzere en yaygın e-kitap biçimleri destekler ve günlük okumayı bir zevk haline getirir. Icecream Ebook Reader Türkçe dil desteğinin olması kullanım açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Basitçe söylemek gerekirse, Icecream eBook reader, Windows PC’nizi kullanarak en sevdiğiniz kitapları okumanızı sağlayan mükemmel bir çözümdür. Kullanıcı Arayüzü, desteklenen formatlar, temel özellikler, vb. gibi Icecream eBook okuyucusunun dikkat çekici özelliklerinden bazılarını kontrol edelim.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Icecream Ebook Reader arayüzü, etkileyici bir görünüme sahiptir. Örneğin, Icecream eBook Reader’ın kontrol panelini kontrol edebilirsiniz ve favori kitaplarınızı herhangi bir aksaklık olmadan bulabilirsiniz. Ek olarak, rahatlığınıza uyacak şekilde izleme stilini değiştirme seçenekleri de vardır; Sırasıyla Tablo Görünümü ve Kitaplık Görünümü olarak adlandırılan liste görünümü ve tablo görünümü arasında geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca, Masa Görünümü’nü seçtiyseniz, kitaplardaki ilerleme okumayı da biliyorsunuz ve kitapları da favorilere ekleyip silmek için seçenekleriniz de var.

Icecream Ebook Reader’ın ücretsiz sürümü çok sınırlı olduğu için gerçekten utanç vericidir. Premium sürümle sınırlı olan özelliklerden bazıları, birden fazla e-kitabı aynı anda içe aktarmak, not eklemek, meta verileri düzenlemek ve hatta metin bölümlerini kopyalamak (bu seçenekler programın menülerinde görünür olsa da) içerir.

Desteklediği dosya bçimleri

Genellikle EPUB e-kitap okuyucu olarak bilinmekle birlikte, Icecream Ebook Reader çeşitli e-kitap dosya biçimlerindeki kitapları okumak için kullanılabilir. Bu biçimler şunlardır:

  • .epub
  • .mobi
  • .fb2
  • .pdf
  • .cbr
  • .cbz

Bu, kullanımı kolay e-kitap okuyucuyu kullanarak hemen hemen her eBook formatındaki kitapları okuyabileceksiniz demektir.

Icecream Ebook Reader harika görünüyor ve herhangi bir aydınlatma koşulunda rahat okumak için özelleştirmek kolaydır. Kitap raf sistemi, kitaplarınızı yönetmeyi kolaylaştırmak için çok iyi tasarlanmıştır ve ihtiyaç duyduğunuz başlığı bulmanıza yardımcı olacak çeşitli görüntüleme seçenekleri vardır.

Icecream Ebook Reader Türkçe indir

Icecream Ebook Reader ücretsiz ve Türkçe e-kitap okuma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Icecream Ebook Reader indir (29MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir